باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
نیم فصل دوم را قدرتمندانه تر آغاز می کنیم
نویسنده : جعفر جعفری - علی سفیدیان - ساعت ٩:۳٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٥/۱٧
 

'احد جعفری' روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : به رغم این که اولین سال حضور در این رقابت ها را با بازیکنانی جوان تجربه می کنیم اما از حضور در جایگاه پنجم جدول رده بندی ناراضی نیستیم و امیدواریم با تقویت تیم در تعطیلات نیم فصل، به جایگاه بهتری در پایان رقابت ها دست پیدا کنیم .
وی بیان داشت : جمعه این هفته در تالار ورزشی شهید طوسی نکا ، میزبان خاور نیروی اراک هستیم و امیدواریم با توقف این تیم صدر نشین ، فاصله خود با تیم های بالای جدول را کاهش دهیم .
سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکا افزود : پیروزی هفته گذشته ما مقابل حدیث قزوین در خانه حریف ، انگیزه های بازیکنان برای پیروزی در دیدار روز جمعه را افزایش داد که تلاش می کنیم با کسب 3 امتیاز این دیدار ، جایگاه خود در جدول رده بندی را سر و سامان دهیم .
جعفری خواستار حمایت بیشتر مسوولان نکا شد و گفت : اگر وعده های مسوولان در تامین هزینه های تیم فوتسال شهرداری نکا محقق شود ، این تیم بدون شک گزینه اصلی صعود به لیگ دسته اول فوتسال کشور خواهد بود


 
 
با قدرت برای قهرمانی می جنگیم!
نویسنده : جعفر جعفری - علی سفیدیان - ساعت ۱۱:۳۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٥/۱٠
 


 
 
شکست صدرنشین در نکا
نویسنده : جعفر جعفری - علی سفیدیان - ساعت ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٥/۱٠
 

در چارچوب هفته دهم لیگ دسته دوم فوتسال ایران دو تیم شهرداری نکا و همیاری اراک در سالن ورزشی شهید طوسی نکا به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم نکا با استفاده از امتیاز میزبانی موفق شد برابر حریف مدعی خود شهرداری اراک به برتری ۶ بر ۳ دست پیدا کند!