باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
نتایج بازیهای لیگ دسته دوم فوتسال کشور-هفته یازدهم
نویسنده : - ساعت ٩:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۳/٢٥
 

پنج شنبه -25/3/91 - ساعت 16:00

 شهدای جلین گرگان    8     علیصدر همدان          2       سالن امام خمینی

سایپا اردبیل                    بیمه حدیث قزوین      3       سالن حسین رضازاده

مقاومت البرز                3     شوپی ملارد              3       سالن انقلاب

سالکو شاهرود             3     افزون پلاست کاشان  4       سالن شهید اکبری

 جمعه -26/3/91 - ساعت 16:00

باروبن قزوین                6      شهرداری نکا(شهید فغانی) 6      سالن شهید بابایی

 اپتک کرج                    6          میلاد تنکابن            5       سالن  انقلاب

 


 
 
جدول لیگ دسته دوم فوتسال کشور-هفته یازدهم
نویسنده : - ساعت ٩:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۳/٢٥
 

 

تیم

بازی

برد

تساوی

باخت

زده

خورده

تفاضل

امتیاز

1

افزون پلاست کاشان

11

9

1

1

58

34

24 +

28

2

اپتک کرج

11

6

4

1

33

20

13 +

22

3

مقاومت البرز

11

6

4

1

22

12

10 +

22

4

علیصدر همدان

11

6

2

3

52

35

17 +

20

5

شهدا جلین گرگان

11

6

-

5

51

44

7 +

18

6

شهرداری نکا(شهید فغانی)

11

4

4

3

45

36

9 +

16

7

شوپی ملارد

11

3

4

4

28

33

5-

13

8

بیمه حدیث قزوین

11

4

1

6

27

32

5 -

13

9

میلاد تنکابن

11

4

-

7

40

63

23 -

12

10

سایپا اردبیل

11

3

2

6

36

50

14 -

11

11

باروبن قزوین

11

1

3

7

27

39

12 -

6

12

سالکو شاهرود

11

1

1

9

19

40

21 -

4


 
 
احد جعفری: علیرغم پیروزی تیمش برابر سایپا اردبیل از سمتش استعفا داد
نویسنده : - ساعت ۸:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۳/٢۱
 

احد جعفری در گفتگو با خبرنگار مازندلیگ در مورد پیروزی تیمش مقابل حریف اردبیلی اظهار اشت: بازی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم. ما فکر نمی کردیم تیم سایپا اردبیل به این خوبی بازی کند و در نکا ما را اینگونه تحت فشار قرار دهد.

وی افزود: بعد از شکست سنگین اردبیلی ها در خانه تیم شهدای جلین گرگان، بازیکنان ما با این تفکر که می توانند به راحتی تیم سایپا را شکست دهند وارد میدان شدند و در فکر گلباران حریف بودند اما با بازی خوب حریف غافلگیر شدند.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکا ادامه داد: ما در بازی امروز تغییراتی در ترکیب مان داشتیم که بعضی ها مثمر واقع شدند و بعضی ها نیز به ما ضربه زدند.

وی اذعان داشت: ما زمانی که 3 بر یک پیش بودیم می توانستیم 3 ، 4 گل دیگر بزنیم اما بی دقتی بازیکنان باعث شد تا نتوانیم در این کار موفق شویم.

جعفری تصریح کرد: من احساس کردم که هر یک از بازیکنان می خواهند خودشان گل بزنند و در بین دو نیمه هم به بازیکنانم این نکته را گوشزد کردم که این مسئله برای تیم مانند سمی کشنده است. امیدوارم در بازیهای آینده بتوانیم جبران کنیم.

وی در مورد اخراجش در اولین دقیقه مسابقه گفت: متأسفانه داور بازی به بنده بی احترامی کرد و من در رختکن داوران هم این نکته را به وی گفتم. حیف که ناظر محترم بازی از بنده خواست تا این قضیه ادامه پیدا نکند و به همین دلیل من در این مورد صحبتی نمی کنم.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکا در مورد تعویض دروازه بان تیمش در اواسط نیمه دوم گفت: ابراهیم ابراهیمی دروازه بان خوبی است اما در اواسط نیمه دوم احساس کردم فشار زیادی روی اوست و با استرس بالایی بازی می کند.

وی ادامه داد: بنده معتقدم هادی جعفری دروازه بانی است که آینده درخشانی در پیش رو دارد و اگر با همین پشتکار ادامه دهد به زودی در سطح اول فوتسال کشور حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

احد جعفری با بیان اینکه از سمت خود استعفا داده است، اظهار داشت: بنده قبل از بازی برابر سایپا اردبیل استعفای خودم را تحویل مدیرعامل و هیئت مدیره محترم تیم داده ام و در پایان نیم فصل از شهرداری نکا جدا خواهم شد.

وی از گفتن دلایل استعفایش خودداری کرد و گفت: امیدوارم هر مربی که جایگزین بنده روی نیمکت شهرداری نکا خواهد شد، بتواند این تیم را به موفقیت برساند.

سرمربی مستعفی تیم فوتسال شهرداری نکا در خاتمه در پاسخ به سوال خبرنگار مازندلیگ مبنی بر اینکه که آیا احتمال دارد که از تصمیمش منصرف خواهد شد یا خیر گفت: استعفای بنده قطعی است و تصمیم من تغییر نخواهد کرد. حتی بنده دوست و همکار خوبم آقای حمید بخشی که مربی دروازه بان های تیم است را به عنوان سرمربیگری تیم به مسئولان باشگاه پیشنهاد داده ام هرچند که خود ایشان به صورت ضمنی اعلام کرده است که این مسئولیت را نخواهد پذیرفت.

 گفتنی است، تیم فوتسال شهرداری نکا با سرمربیگری احد جعفری در پایان هفته ی دهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال کشور با کسب 15 امتیاز در رده ی پنجم جدول رده بندی گروه شمال قرار دارد.

منبع :مازند لیگ


 
 
شهرداری نکا(شهید فغانی)در یک رقابت سخت و نفس گیر از سد سایپا اردبیل گذشت
نویسنده : - ساعت ۱۱:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۳/۱٩
 

در ادامه بازیهای لیگ دسته دوم فوتسال کشور که در مورخه19/ 3 / 1391 در سالن سردار طوسی شهرستان نکا برگزار گردید شهرداری نکا(شهید فغانی)توانست با نتیجه 6 – 5 حریف خود سایپا اردبیل را با شکست بدرقه کند .

هر چند در این دیدار تیم سایپا اردبیل عالی تر حد انتظار حاضر شد و حتی می توانست برنده بازی باشد.ولی اشتباهات دروازه بان این تیم،شانس را از تیم خوب و منسجم سایپا اردبیل گرفت.

در این دیدار شهرداری نکا(شهید فغانی)پنج دقیقه ابتدایی بازی را طوفانی آغاز نمود و توانست سه بار در وازه تیم اردبیل را باز نماید.در دقیقه یازده بازی، تیم اردبیل توانست یکی از گلهای خورده را جبران نماید . هر چند اشتباهات مکرر و  مشهود داوران( آقایان حمید کاشانی- مهدی کرد)بدلیل ضعف در اجرای صحیح قوانین همچنین اشتباه در اخراج مربی فهیم تیم شهرداری در بیست ثانیه آغازین بازی توسط سرداور بازی(حمید کاشانی) از کیفت بازی کاست .

در این نیمه شهرداری(شهید فغانی)موقیتهای بسیاری به دست آورد که با بی دقتی بازیکنان از دست رفت و بازی در نیمه اول با نتیجه  3 – 1 به سود میزبان به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم و به اصطلاح نیمه مربیان ،شهرداری(شهید فغانی)به دلیل عدم وجود سرمربی در انتقال نکات فنی به بازیکنان و عدم تمرکز لازم بازیکنان در حفظ نتیجه همچنین ادامه روند اشتباهات داوری، سه گل دیگر از سایپای اردبیل دریافت نمود تا حساب کار در میان بهت تماشاگران 4 بر 3 به سود میهمان گردد.پس از آن جو سالن مسابقه به دلیل حضور بیش از 2500 تماشاگر متعصب متشنج ،و بازی نیز از کنترل داوران خارج گردید .در پی آن،به دلیل افزایش اشتباه هات ،استرس و فشار جو سالن،  سرداور مسابقه مجبور به جابجایی با داور اول گردید.

پس از گذشت این همه اتفاقات شهرداری نکا(شهید فغانی)توانست نبض بازی را در اختیار خود بگیرد و با زدن سه گل دیگر از حریف خود 6 بر 4 پیشی بگیرد .دو دقیقه پایانی بازی تیم سایپا توانست گل پنجم را وارد دروازه شهرداری نماید و اختلاف را به حداقل برساند.

 شهرداری(شهید فغانی)در این نیمه نیز موقعیتهای فراوانی را از دست داد و نهایتا بازی را با نتیجه 6 بر 5  به سود خود به پایان رساند.

گلهای بازی : مظاهر گرمرودی (4) – میثم علی بیکی – ولی خوش منظر

حواشی بازی :

به دلیل تصمیمات خودسرانه داوران بازی در نحوه اجرای قوانین بازی، سالن بازی چند دقیقه ای توسط تعدادی تماشاگر نماها متشنج و بازی نیز با چند بار توقف مجددا آغاز گردید .

پس از به ثمر رسیدن گل چهارم سایپا اردبیل ،مربی شهرداری دروازه بان (ابراهیمی)را تعویض نمود و هادی جعفری را بجای آن به بازی فرستاد.

در این دیدار کاپیتان مظاهر گرمرودی توانست به تنهایی چهار گل تیم را به ثمر برساند که موجب تشویق بی امان تماشاگران گردید.


 
 
نتایج بازیها لیگ دسته دوم فوتسال کشور-هفته دهم
نویسنده : - ساعت ۱٠:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۳/۱٩
 

پنج شنبه -18/3/91 - ساعت 16:00

افزون پلاست کاشان           1      مقاومت البرز            0

جمعه  -     19/3/91 -      ساعت 16:00

شهرداری نکا(شهید فغانی)  6      سایپا اردبیل           5                             

 میلاد تنکابن                         8      باروبن قزوین           7

علیصدر همدان                     7      سالکو شاهرود        1   

بیمه حدیث قزوین                 6     شهدای جلین گرگان 4

شوپی ملارد                          4     اپتک کرج                 3


 
 
حضور اعضاء محترم شوراء اسلامی شهرستان در سالن سردار طوسی نکا
نویسنده : - ساعت ۱۱:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۳/٧
 

بدینوسیله تیم شهرداری نکا(شهید فغانی) تقدیر و تشکر صمیمانه خود را از اعضاء محترم شورای اسلامی شهر(آقایان عالیشاه،میری و درخشانی فر) به جهت حضور در سالن مسابقه و (دیدن بازی شهرداری- سالکو شاهرود)همچنین اختصاص مبلغی به این تیم مردمی، اعلام می دارد.


 
 
برد روحیه بخش در غیاب چهار بازیکن ، سرپرست و مربی شهرداری نکا
نویسنده : - ساعت ۱٠:٤٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۳/٧
 

در ادامه بازیهای هفته هشتم مسابقات لیگ دسته دوم کشور تیم شهرداری نکا که به پاس ارج نهادن به مقام والای شیهدان، با نام شهید خلبان سرهنگ علیرضا فغانی فرمانده جنگنده سوخوی جمهوری اسلامی ایران در این دوره از مسابقات شرکت نموده است ، عصر روز پنج شنبه 4/ 3 / 1391در سالن سردار طوسی میزبان تیم سالکو شاهرود بود و توانست این تیم را با نتیجه چهار  بر صفر مغلوب نماید.

در این دیدار شهرداری نکا(شهید فغانی)که در غیاب چهار بازیکن (میثم علی بیکی،ولی خوش منظر،مرتضی ایزد خواه،عباس احمدی) و سرمربی خویش احد جعفری به میدان رفته بود و توانست گل اول بازی را در 15 بازی توسط مضاهر گرمرودی به ثمر برساند پس از آن شهرداری نکا به حملات  افزود و توانست در دقیقه 19 گل دوم را توسط حمید عبادی وارد دروازه حریف نماید و نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

در نیمه دوم نیز  شهرداری نکا(شهید فغانی)توانست دو گل دیگر در دقایق 31 و 39 وارد دروازه حریف نماید و با همین نتیجه بازی را به پایان برساند. البته تیم شاهرود نیز صاحب موقیت های فراوانی شد ولی با واکنشهای دروازه بان با اخلاق و خوش آتیه تیم شهرداری(هادی جعفری) از دست رفت.

در این دیدار مضاهر گرمرودی با زدن سه گل ،مهران خوش برش با دادن سه پاس منجر به گل و هادی جعفری(دروازه بان)با سلب موقعیتهای مسلم گلزنی از حریف نسبت به دیگر بازیکنان عملکرد بهتری ارائه دادند و در پایان مسابقه با نظر تنی چند از مسئولین و پیشکسوتان ورزشی ،کاپیتان مظاهر گرمرودی به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب گردید و در یک عمل بسیار پسندیده از طرف خانواده شهید فغانی پاداش نقدی به وی اهدا گردید.

با این برد شهرداری نکا(شهید فغانی)از هشت بازی صاحب 3 برد 3 تساوی و2 باخت و 12 امتیاز گردید و در جایگاه پنجم قرار گرفت.

گلهای بازی: مظاهر گرمرودی( 3 ) – حمید عبادی

حواشی بازی:

نیم ساعت قبل از شروع مسابقه  و در سالن مسابقه سرپرست تیم شهرداری(شهید فغانی) آقای محمد شکری بر اثر سقوط از ارتفاع 2 متری از ناحیه پا و ستون فقرات دچار صدمه گردید که سریعآ به بیمارستان منتقل گردید.

حضور اعضاء محترم شورای شهر(آقایان عالیشاه،میری و درخشانی فر) همچنین پیسکسوتان ورزش،فرهنگیان ،کسبه محترم شهرستان و  بیش از 1500 نفر از ورزشدوستان در سالن بازی آنهم به یمن برکت نام شهید بزرگوار شهید فغانی به زیبایی های این بازی افزوده بود.

پس از پایان بازی اعضاء محترم شوراء شهر در رختکن بازیکنان حضور یافتند و پس از تبریک برد  تیم شهرداری(شهید فغانی) مبلغی را نیز به عنوان کمک به تیم اختصاص دادند.


 
 
حضور ریاست محترم تربیت بدنی شهرستان در محل تمرین تیم شهرداری نکا
نویسنده : - ساعت ۱۱:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۱/۳/٥
 

عصر روز سه شنبه 2/3/1391 ریاست محترم تربیت بدنی شهرستان نکا جناب آقای بریمانی در محل تمرین تیم فوتسال شهرداری حاضر و موجب افزایش انگیزه وبالا رفتن روحیه بازیکنان و کادر فنی تیم گردید. ایشان پس از شنیدن مشکلات و مسائل پیرامونی تیم شهرداری بیان نمودند: ما در حد بضاعتمان جهت کاهش این مشکلات تمامی تلاش خود را بکار          می بندیم و این قول را نیز می دهیم در صورت صعود تیم شهرداری به لیگ یک کمک شایانی به این تیم خواهد شد .  

باشگاه شهرداری نکا و کانون هواداران کمال تقدیر و تشکر خود را از جناب آقای بریمانی جهت تلاشهای فراوان ایشان اعلام می دارد