باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
احد جعفری مجددا سکان هدایت تیم فوتسال شهرداری نکا را برعهده گرفت
نویسنده : جعفر جعفری - علی سفیدیان - ساعت ٩:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٢/٢٩
 

 

طی جلسه ای در روز یکشنبه مورخه29 / 2 /92 راس ساعت 14 برگزار گردید،احد جعفری مرد نام آشنای ورزش شهرستان و استان از سوی اعضاء محترم هیئت مدیره باشگاه به عنوان سرمربی انتخاب و مجددا سکان هدایت تیم فوتسال شهرداری نکا را برعهده گرفت.

بدینوسیله کانون هواداران انتخاب شایسته وی را به عنوان سرمربی این تیم تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت و کامیابی دارد.

 

 


 
 
مصاحبه اختصاصی با سرهنگ عنایتی مدیر عامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری نکا
نویسنده : جعفر جعفری - علی سفیدیان - ساعت ٢:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٢/٢۸
 

چندی پیش مصاحبه ای را با جناب آقای عنایتی مدیر عامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری نکا در خصوص وضعیت فعلی تیم انجام دادیم که در ذیل میخوانید:

اهالی شهرستان و ورزشدوستان دوست دارند بیشتر راجع به شما بدانند.لطفآ خودتان را معرفی کنید.

من در سال 1341 در یکی از روستاهای شهرستان ساری به دنیا آمدم،در سال 1359 با شروع جنگ تحمیلی لباس مقدس پاسداری را بر تن کرده و همراه دیگر همرزمان و دوستان در جبهه های جنگ تحمیلی و مبارزه با سوداگران مرگ در مرزهای شرق کشور و همچنین با جریانهای گروهکی ضد انقلاب در داخل کشور مبارزه نمودم،و در ادامه مسئولیتهایی چون فرماندهی واحدهای رزمی در زمان جنگ و فرماندهی یگانهای حفاظتی فرودگاههای مازندران و گلستان و در یک دوره فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نکا و در ادامه فرمانده عملیات نیروی انتظامی استان و همزمان مدیر تربیت بدنی نیروی انتظامی مازندران نیز بوده ام و در حال حاضر بازنشسته نیروی انتظامی می باشم.تحصیلات بنده نیز در مقطع لیسانس علوم انتظامی می باشد.

در خصوص فعالیتهای ورزشی به عرض میرسانم،در سالهای 65 – 60 بازیکن تیم فوتبال کانون حزب ا... ساری بودم و از سال 67 – 63 مسئول روابط عمومی هیآت فوتبال استان مازندران و سپس از سال 72 – 67 سرپرست باشگاه آستان قدس در لیگ فوتبال کشور بودم و سپس از سال 73 بمدت ده سال مسئول کمیته فوتسال مازندران که به نوعی می توانم بگویم بنیانگذار لیگ فوتسال استان مازندران بودم و از سال 88 – 86 به مدت دو سال رییس هیآت فوتبال منطقه یک مازندران بودم

حال که در راس کادر مدیریتی باشگاه قرار دارید،چه اهدافی را برای پیشبرد موفقیت های این تیم دنبال می کنید ؟

 بدوآ از جناب مهندس رجبی فرماندار محترم شهرستان نکا که خود سالیان سال در عرصه های ورزشی خدمتگذار شایسته و دلسوزی بوده اند تشکر میکنم که در نشستی دوستانه خواستند تا فوتسال شهرستان نکا(شهرداری)را حمایت نمایم.نظراتی را از حقیر جویا شدند،برنامهایی خدمت ایشان ارائه دادم و در نهایت خود را برای ادامه حیات این تیم که زمانی مسولین باشگاه به علت مشکلات مالی تصمیم به واگذاری و فروش امتیاز این تیم به خارج از استان را داشتند و در یک جلسه ای که در مورخه 18 / 1 / 92 و با حضور شهردار محترم جناب مهندس حسنی،و جناب مهندس میری ریاست محترم شوراء شهر،جناب مهندس جلالیان بخشدار محترم مرکزی،جناب دکتر محمودیان ریاست محترم شبکه بهداشت و جناب آقای بریمانی ریاست محترم تربیت بدنی و جناب آقای شهمیری ریاست محترم هیآت فوتبال و جناب مهندس علی زائر اومالی مدیر محترم کارخانه حلاوت و آقایان احد جعفری و محمد شکری به عنوان مربی و سرپرست سابق باشگاه نیز حضور داشتند،اعضاء هیآت مدیره جدید انتخاب و در همان جلسه بنده به عنوان مدیر عامل این باشگاه انتخاب شدم که امیدوارم امانتدار خوبی باشم.

برنامه هایی که بنده با حمایت جناب فرماندار،شهردار،شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران بخش دولتی و خصوصی پایه گذاری و برنامه ریزی شده است در سایه این حمایت برنامه های ذیل انشا ا... عملی خواهد شد.

الف)با تشکیل تیمهای پایه(نونهالان،نوجوانان،جوانان،امیدها ) بتوانیم همه ساله بازیکنان جدیدی را به پیکره تیم بزرگسال تزریق نماییم و انگیزه ای برای ورود همه ی فرزندان این شهرستان و حتی شهرهای مجاور به این باشگاه باشیم و انشا ا... مدرسه فوتسال شهرداری نکا نیز راه اندازی خواهد شد.

ب) بزودی سرمربی تیم معرفی و بازیکنان منتخب طی فراخوان برای انجام تست تمرینات خود را آغاز خواهند نمود.

ج) طرحهایی در دست اقدام داریم که انشا ا... با حمایت مسئولین شهرستان بخشی از درآمد باشگاه را تامین خواهیم نمود که فعلا از طرح آن تا عملی شدن مغذوریم.

آیا در خصوص مسائل مالی و جذب بازیکنان جدید تمهیداتی را در نظر گرفته اید؟

 در  مورد مسائل مالی عرض نمودم جناب فرماندار و شهردار محترم  و جمعی از دوستان قول همکاری را داده اند که انشا ا... عملی خواهد شد.و در خصوص بازیکنان،سعی داریم که بازیکنان قبلی که از نظر فنی مورد رضایت سرمربی جدید باشند حفظ شوند و طی فراخوان از استعدادهای شهرستان و شهرهای همجوار سراغ داریم ،انشا ا... تیمی در حد و اندازه لیگ دسته اول برای ورود به لیگ برتر ظاهر خواهد شد.بنده ایمان دارم که با ایجاد انگیزه در جوانان و تلاش سرمربی می توان به آن تیم آرمانی رسید.

با توجه به سوابق مدیریتی که دارید، اکثر ورزشدوستان حضور شما را نوید بخش روزهای خوش برای این تیم قلمداد میکنند،بنظر خودتان آیا میتوانید این انتظارات را بر آورده سازید؟

تمام تلاشم را برای برآوردن انتظارات دوستان و دلسوزان این رشته ورزشی در شهرستان بکار خواهم گرفت ولی در این مسیر به کمک همه عزیزان چه آنهایی که از نظر فکری با طرح و برنامه و چه انهایی که با کمک مالی می توانند به ما کمک نمایند،نیازمندیم.بالطبع در هر مسیر اشتباهات  جزئی وجود دارد،نیت را بر آن داشته باشیم که برای رفع عیب کمک کنیم نه اینکه اشتباهات کوچک را رسانه ای نموده و در جهت تخریب آن قدم برداریم،انتظار بنده کمک همه ی دوستان خیر اندیش به این تیم است.

آیا در مدتی که مسئولیت را پذیرفته اید،مسئولین توانسته اند انتظاراتتان را برآورده سازند؟

ما تازه شروع نموده ایم،نمیخواهیم با سرعت و بی برنامه و حساب نشده حرکت کنیم،اجازه بدهید تا بر اساس برنامه هایی که تدوین شده است گام برداریم ،سریع دویدن مقطعی اند انشا ا... با شروع تمرینات تیم ،مسئولین نیز به قول خود عمل خواهند نمود. و من به قول همه ی این عزیزان اطمینان دارم.

علت اینکه در اعلام سرمربی تیم تاخیر زیادی صورت گرفته چیست؟

عجله بی مورد درد بسیار مهلکی است که گاهی اوقات میتواند ضرر جبران ناپذیری را وارد سازد.لذا بنده عجله را در این راه نمی پسندم.هر چند بنظرم تاخیر نشده است زیرا از یک ماه پیش با پنج مربی سرشناس استان و به همان صورت از شهرستان نکا و شهرهای همجوار برنامه گرفتیم و این برنامه ها را مطالعه نمودم و مشورتی نیز با ریاست محترم هیآت مدیره داشته ام و انشاا... بزودی با هماهنگی اعضاء محترم هیات مدیره سرمربی مورد نظر معرفی خواهد شد،البته میخواهیم بهترین نفر به اندازه توان مالی ما ، این تیم را همراهی نماید.

در خاتمه اگر حرف خاصی دارید، بیان کنید.

من حدود یکسال است که ساکن شهرستان نکا هستم و با مردم نکا خاطرات شیرینی دارم، چه آن زمان که فرمانده نیروی انتظامی این شهرستان بودم و چه آن زمان که فوتسال نکا را به کمک جمعی از دوستان راه اندازی نمودیم.من همه مردم بخصوص جوانان مستعد این شهرستان را دوست دارم.در ادامه این مطلب را نیز یادآوری نمایم که انشا ا... بزودی مجمع عمومی که انجمن تماشاگران نیز تحت حمایت این مجمع خواهد بود برای تقویت تیم با حضور جمعی از پیشکسوتان ورزش،معتمدین شهر تشکیل خواهد شد که انشا ا... با کمک همفکری بتوانیم این مهم را به سر منزل مقصود برسانیم.