باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
هادی جعفری:از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتم...ترجیح دادم در شهر خودم بازی کنم
نویسنده : - ساعت ۸:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢۸
 

به سراغ هادی جعفری سنگربان جوان و با استعداد شهرداری نکا رفتیم و گفتگویی از وضعیت این تیم در آغاز رقابت های لیگ دسته اول فوتسال کشور با ایشان انجام دادیم که خواندنش خالی از لطف نیست .

وضعیت تیم شهرداری نکا را در شروع فصل چطور ارزیابی میکنید ؟

تیم ما امسال خدا را شکر خیلی خوب بسته شده و میتوانیم به راحتی با تلاش بازیکنان خوبمان راهی لیگ برتر شویم .و در بازی دوستانه برابر تیم لیگ برتری فرش آرا مشهد هم توانستیم بازی خوب و قابل قبولی را ارائه دهیم. و من به این تیم خیلی امیدوارم و میشود به این تیم اعتماد کرد .

آیا به تیم ملی هم فکر میکنید ؟

من هم مثل همه ی بازیکنان به تیم ملی و پیشرفت فوتسالم فکر میکنم و تلاش و هدفم این است که به این مهم دست پیدا کنم .

آیا پیشنهادی نیز از تیم های دیگر داشتید؟

بله ، امسال هم چند پیشنهاد لیگ برتری داشتم  ولی با آنها به توافق نرسیدم و ترجیح دادم که در تیم شهرم فوتسال بازی کنم .

در نکا خیلی ها شما را با مصطفی نظری مقایسه میکنند.

دوستان به بنده لطف دارند . آقای نظری از بهترین دروازبانان ایران هستند و باعث افتخارم است که من را با ایشان مقایسه میکنند .

بهترین خاطره ورزشی شما ؟

صعود به لیگ یک مقابل دید ه گان 2000 نفر همشهریانم و جشن و پایکوبی آنان،بهترین خاطره ورزشی ام بود

بدترین خاطره ورزشی شما ؟                            

هفته ماقبل آخر مسابقات لیگ دسته دوم کشور در شهر اراک میهمان تیم همیاری اراک بودیم که در صورت برد می توانستیم با وارد شدن به مرحله پلی آف به لیگ یک صعود نماییم ولی متاسفانه عوامل( میهمان نوازی بد تیم میزبان ،جو خیلی متشنج سالن همچنین ناداوری)دست به دست هم دادند تا آن بازی را در حالی که از لحاظ فنی ونتیجه 4 – 2 از حریف پیش بودیم واگذار نماییم و شرمنده یکصد تماشاگری که از شهرستان نکا به دیدن و تشویق تیم محبوبشان آمده بودند،شویم.

از دوستان فوتسالی خود بگویید .

خوشبختانه دوستان خوبی در فوتسال دارم در تیم شهرداری نکا همه یکدل و رفیق هستیم انشالله با یکدلی که در بچه ها وجود دارد بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم .

 الگوی داخلی و خارجی شما در فوتسال ؟

مصطفی نظری و تیاگو از برزیل

اگر وارد فوتسال نمی شدی دوست داشتی در کدام رشته ورزشی فعالیت می کردی؟

تا به حال به این موضوع فکر نکرده ام زیرا من عاشق این رشته ورزشی هستم و اگر دوباره بخواهم از صفر چیزی را شروع کنم یقینا گزینه اولم فوتسال است.

چنانچه صحبت خاصی دارید ،بیان کنید :

از خانواده ی عزیزم تشکر میکنم که در ورزش پشتیبان و حامی من بودند وهمچنین فرماندار محترم شهرستان،اعضاءمحترم شوراء شهر، هیئت مدیره باشگاه و تمامی مربیانم ( آقایان جعفری ، حمید بخشی ، مهدی نعمتی ، فرهاد کشاورز ،حسین شهابی و مصطفی ناصری و سرپرست دوست داشتنی ام آقای محمد شکری) تشکرمیکنم که برای من خیلی زحمت کشیده اند .

 


 
 
با مساعدت مسئولین،مشکلات مالی تیم فوتسال شهرداری نکا تا نیم فصل مرتفع گردید
نویسنده : - ساعت ٧:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢۸
 

جلسه هم اندیشی مسئولین شهرستان در جهت بررسی مشکلات اجتماعی به ویژه ورزش شهرستان با حضور فرماندار محترم ، اعضاء شوراء شهر،مسئولین دولتی و اعضاء کانون مهندسین ، مدیران بخشهای خصوصی سه شنبه شب مورخه 26 / 6/ 92در رستوران میلاد نکا برگزار گردید .

جلسه ابتدا با قرائتی چند از کلام الله قرآن مجید آغاز گردید،

 سپس به ترتیب فرماندار محترم(آقای رجبی) ،سرهنگ عنایتی(مدیر عامل باشگاه)،دکتر محمودیان(رئیس شبکه بهداشت و هیئت مدیره باشگاه) و در نهایت حسین پویا(رئیس شوراء شهر) به تشریح فوائد و اهمیت ورزش همچنین جایگاه تیم فوتسال شهرداری نکا جهت شرکت در مسابقات لیگ دسته یک پرداختند .

در پایان مبلغ قابل توجهی توسط تک تک حضار محترم حاضر در همایش جمع آوری گردید که مشکلات مالی تیم را تا نیم فصل اول بازیهای امسال که قرار است تا کمتر از یک ماه دیگر برگزار گردد،مرتفع نمود.

   


 
 
مصاحبه اختصاصی با یاسر ابراهیمی بازیکن ارزشمند شهرداری نکا
نویسنده : - ساعت ۱٢:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢٠
 

فوتسال را از کجا و از چه سالی بطور حرفه ای آغاز کردید؟

- فوتسال را از سال 1382 در تیم شهدای پژمان ساری در لیگ برتر استان شروع کردم وطی دو فصل حضور در این تیم، آقای گل لیگ یک استان شدم.- در سال 83 آقای سعید بسطامی مرا به تیم جوانان راه ساری در لیگ برتر کشور دعوت نمود و بهمراه این تیم نائب قهرمان کشور شدیم . سپس آقای رعدی بنده را به تیم بزرگسالان راه ساری انتخاب کردند و تا امسال در این تیم بودم در این چند سالی که در این تیم بودم.- دو سال عضو تیم ملی جوانان ایران زیر نظر مرحوم عدالتخواه و امیر شمسائی و دو سال نیز عضو تیم ملی امید ایران زیر نظر آقای جوراند یرو دورتا مربی برزیلی کار کردم.

شما سالها در لیگ برتر با مربیان بزرگی کار کردید آیا نسبت به کادر فنی جدید شناخت کافی دارید؟

مطمئنآ اگر شناخت کافی نداشتم به این تیم نمی آمدم .آقای احد جعفری از دوستان قدیمی بنده هستند و در طی این چند سال با هم در ارتباط بودیم.تیم شهرداری نکا مثل خانه خودم می باشد دوست داشتم در این تیم توپ بزنم که امسال توفیق شد در خدمت این تیم و مردم خوب و فوتسال دوست شهرمان باشم .آقای احد جعفری از آینده های فوتسال کشورمان هستند و انشااله با کمک همه امسال لیگ برتری خواهیم شد.

دلیل جدایی شما از راه ساری و پیوستن به شهرداری نکا چه بود؟

من هفت سال جوانی ام را در این تیم گذراندم و با تمام کاستیهایش ساختم متاسفانه سال قبل ، اوج کاستی ها در این تیم بود و دیگر ماندن در این تیم به صلاح من نبود در ضمن یکی از بهترین دوستانم نیز از این تیم جدا شده بود که تحمل بدون او برایم سخت بود.آمدنم به شهرداری هم قسمت بود همه چیز دست به دست هم داد تا به این تیم ملحق شوم .در ضمن جا دارد از آقای سرهنگ عنایتی(مدی عامل محترم باشگاه)،آقای شکری(سرپرست) و آقای احد جعفری(سرمربی) تشکر کنم که از هیچ کوششی برای آمدن من به این تیم دریغ نکردند چون بابت صدور رضایتنامه ام از راه ساری مشکلات زیادی وجود داشت که خدا را شکر توسط این بزرگواران مرتفع گردید.

بهترین و بدترین خاطره ورزشی تان چیست؟

رشته فوتسال پر از خاطره می باشد چه بردش و چه باختش ولی بهترین خاطره ام قهرمانی در مسابقات دانشجویان جهان در کشور هلند بود. همه باختها جزء بدترین خاطرات ورزشی ام هستند ولی سال 90 همراه شد با سقوط تیم راه ساری به دسته اول جزء بدترین خاطراتم بود که امیدوارم هیچوقت تکرار نشود.

از اینکه برای شهر خودت بازی میکنی چه احساسی داری؟

 احساس خیلی خوبی دارم که در شهر خودم و مقابل همشریانم بازی میکنم و امیدوارم امسال با صعود به لیگ برتر همشهریان خودمان را خوشحال کنیم.

شما در تیم دانشجویان جهان حضور دارید لطفا توضیحاتی نیز در این خصوص بیان کنید؟

مسابقات جهانی دانشجویان هر ساله در یکی از کشورهای اروپایی برگذار میشود و از ایران دانشگاه آزاد به نمایندگی از دانشگاههای ایران در این مسابقات شرکت میکند که همواره یکی از مدعیان قهرمانی می باشد. دوره گذشته که در کشور هلند برگزار گردید من نیز در این مسابقات بودم که قهرمان شدیم .امسال هم قرار است مسابقات در کشور بلژیک برگزار گردد که انشا الله اگر مشکلی پیش نیاید در این دوره از مسابقات نیز خواهم بود.

در خاتمه اگر صحبت خاصی دارید بیان کنید.

در شهر نکا جوانانی هستند که از پنانسیل بسیار بالایی برخوردار می باشند و امیدوارم با سعی و تلاشی که از خود نشان میدهند به هدفشان برسند هر چند نگاه تیز بین کادر فنی تیم جهت شناسایی این دسته از جوانان نیز بی تاثیر نیست که تا سالیان سال بتوانیم این تیم محبوب و مردمی را بیمه نماییم.

در خاتمه از همسرم که در این چند سال تمام سختی های زندگی یک ورزشکاررا تحمل کرده کمال تشکر را دارم.در ضمن از مربیان خوبم که در این چند سال برایم زحمت کشیدند :آقای استاد علی رعدی،آقای نعمتی ،آقای بسطامی،آقای نجاریان،آقای علیرضا هاشمی تشکر می کنم و دست تک تک آنان را می بوسم.در ادامه امیدوارم بتوانیم با حمایت همه جانبه مردم فوتسال دوست همچنین مسئولین دلسوز شهرستان با صعود به لیگ برتر جشن قهرمانی بر پا نماییم.


 
 
نشست مجدد مسئولین شهر در جهت حمایت تیم فوتسال شهرداری نکا
نویسنده : - ساعت ۱۱:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢٠
 

جلسه هم اندیشی در محل سالن اجتماعات فرمانداری نکا ، با حضور فرماندارمحترم(جناب آقای رجبی)،اعضاء محترم شوراء شهر(آقایان:پویا ، غلامی،باقری)،شهردار محترم(آقای اسدی)بخشدار مرکزی(آقای جلالیان)،ریاست محترم تربیت بدنی (آقای دلیلی) هیئت مدیره(آقایان:سرهنگ عنایتی،دکتر محمودیان ،محمد شکری،احد جعفری)در خصوص پیشبرد اهداف تیم فوتسال شهرداری نکا جهت حضور هر چه بهتر در مسابقات لیگ دسته یک برگزار گردید و تمامی اعضاء پس از بیان دیدگاهها و نقطه نظرات ،همانند سنوات گذشته قول همکاری و مساعدت های لازم را بعمل آوردند.    


  

 بسیار خرسندیم از اینکه مسئولین محترم شهر با تمام مشکلات و مسائل کلان مدیریت شهری فرصتی را مغتنم می شمارند و در خصوص مشکلات تیم فوتسال شهرداری نکا جلساتی برگزار می نمایند.

امید است این تیم با صعود به لیگ برتر دل خیل عظیمی از مردم ورزشدوست شهر همچنین مسئولین دلسوز شهرستان را شاد نمایند.

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری نکا

  

 


 
 
تشکیل جلسه کادر فنی تیم فوتسال شهرداری نکا
نویسنده : - ساعت ٩:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۱۱
 

عصر روز گذشته جلسه کادر فنی جهت هماهنگی ، تشریح وظایف و برنامه های آمادگی تیم تا شروع مسابقات به اتفاق آقایان :احد جعفری(سرمربی)- مصطفی ناصری(مربی دروازه بانان)-رضا پیری(مربی) - مهدی تاری دشتی(مربی) در دفتر باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری نکا تشکیل گردید . 
 
عقد قرارداد با بازیکنان تیم فوتسال شهرداری نکا
نویسنده : - ساعت ۸:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۱۱
 

علی بابایی

 


 
 
عقد قرارداد با بازیکنان تیم فوتسال شهرداری نکا
نویسنده : - ساعت ۸:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۱۱
 

یاسر ابراهیمی

سالار شه ناسی

امین احمدی

یاسین رضا زاده


 
 
رضا پیری در ترکیب کادر فنی باشگاه شهرداری نکا قرار گرفت
نویسنده : - ساعت ٩:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٧
 

عصر پنج شنبه مورخه 7 / 6 /92 رضا پیری با حضور در دفتر باشگاه ، مبادرت به عقد قرارداد نمود و از این پس به عنوان کمک مربی در کادر فنی تیم شهرداری نکا قرار گرفت .

وی دارای مدرک مربیگری با درجه C  آسیا است و سوابق سرمربیگری در تیم فوتسال شهرداری سورک به مدت 5 سال و کمک مربی تیم اپل موبایل ساری(زیر گروه کشور) به مدت یک فصل را در کارنامه خود دارد.

عناوین :

نائب قهرمان زیر گروه استان مازندران،قهرمان لیگ دو استان ، حضور دو سال متوالی تا مرحله پلی آف لیگ یک استان ، همچنین حضور در لیگ برتر استان و کسب مقام پنجمی مسابقات با تیم شهرداری سورک .

 

 


 
 
فرش آرا مشهد مقابل شهرداری نکا متوقف شد
نویسنده : - ساعت ٩:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢
 

  تیم فوتسال شهرداری نکاء نماینده مازندران در لیگ دسته اول فوتسال کشور که خود را برای حضور در فصل جدید این مسابقات آماده می کند، در دیداری تدارکاتی میزبان تیم لیگ برتری فرش آراء مشهد بود که توانست حریف خود را با تساوی 3 بر 3 متوقف کند.


در این دیدار که در سالن شهید طوسی نکاء و در حضور حدود 500 نفر تماشاگر برگزار شد، یاسر ابراهیمی (2) و حمید عبادی برای شهرداری نکاء گلزنی کردند. گل های فرش آرا مشهد را نیز مجید لطیفی (2) و قدرت بهادری به ثمر رساندند.

شاگردان احد جعفری در تیم شهرداری نکاء در حالی توانستند حریف لیگ برتری خود را متوقف کنند که تا واپسین لحظات با حساب 3 بر 2 از فرش آرا مشهد پیش بودند.


 
 
سرهنگ عنایتی : تمام خواسته های کادر فنی در نقل و انتقالات محقق شد
نویسنده : - ساعت ٩:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢
 


مدیرعامل تیم فوتسال شهرداری نکاء اظهار داشت: امسال با همت فرماندار، شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر نکاء و همچنین جمعی از خیرین این شهرستان تلاش کرده ایم تا تیم فوتسال شهرداری نکاء را به جایگاه اصلی خودش برسانیم.

اسحاق عنایتی افزود: تیم فرش آرا مشهد تیم چند بازیکن ملی پوش در ترکیبش دارد و از بنیه مالی بسیار خوبی برخوردار است و متوقف کردن این تیم توسط شهرداری نکاء نشان از پتانسیل بالای ما دارد که امیدواریم بتوانیم در فصل جدید نتایج خوبی کسب کنیم و بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم.

وی به وضعیت این تیم در فصل نقل و انتقالات اشاره کرد و بیان داشت: بنده به عنوان مدیرعامل باشگاه صد در صد آنچه که کادر فنی از بنده خواسته بود را انجام داده ام و حتی  فراتر از آن هم رفته ام. مثلاً یاسر ابراهیمی که در لیست آقای جعفری نبوده است با رایزنی هایی که با آقای سعید نجاریان مدیرعامل محترم راه ساری داشته ام ان شاالله هفته آینده با ما قرارداد خواهد بست.

مدیرعامل تیم فوتسال شهرداری نکاء در پاسخ به این سوال که پیش بینی تان از وضعیت پایان فصل تیمش در فصل جدید چیست، اذعان داشت: ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم و تیم خوبی را مهیای خضور در لیگ کرده ایم. اما در ورزش اتفاقات متعددی رخ می دهد. مصدومیت ها، محرومیت ها و بسیاری از مسائل این چنینی وجود دارد. با این همه بسیار امید داریم تا بتوانیم یکی از تیم های صعود کننده به لیگ برتر باشیم.

وی با بیان اینکه تیم شهرداری نکاء کاملاً بومی بسته شده است، تصریح کرد: پیشنهاداتی مبنی بر جذب بازیکنانی از استان های البرز، گیلان و گلستان شده بود اما بنده روی استفاده از بازیکنان بومی علی الخصوص شرق مازندران تأکید داشتم و الحمدلله این گونه هم شد و با پتانسیلی که در بین بازیکنان ما وجود دارد بنده به آینده این تیم خوشبین هستم.

عنایتی در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران فهیم نکایی تقاضا دارم تا در فصل پیش رو تنها به تشویق تیم محبوب خود بپردازند و از پرداختن به حواشی که منجر به جریمه و محرومیت برای شهرداری نکاء خواهد شد، اجتناب کنند.


 
 
احد جعفری : اگر مشکلی پیش نیاید، امسال لیگ برتری خواهیم شد
نویسنده : - ساعت ٩:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢
 

سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکاء پس از تساوی 3 بر 3 تیمش برابر فرش آرا مشهد اظهار داشت: در نیمه اول اصلاً خوب نبودیم. البته باید بگویم که حدود یک ماه است که ما در بدنسازی هستیم. هر چه تایم مسابقه جلو می رفت بدن های بازیکنان ما بیش تر تحلیل می رفت. ما در تمرینات مان خیلی کم بازی های درون تیمی داشتیم و به نوعی این اولین بازی مان به شمار می رفت.

احد جعفری با بیان اینکه از تیم بسته شده در این فصل کاملاً راضی است، افزود: مدیریت باشگاه هر بازیکنی را که بنده خواسته ام را جذب کرد و بازیکنان خوبی را برای فصل جدید در اختیار داریم. بدنبال جذب یک بازیکن دیگر هستیم که اگر او را جذب کنیم تیم مان کامل خواهد شد.

وی ادامه داد: مدیریت باشگاه قول داده تا یک ماه آینده قسط اول تمام بازیکنان را پرداخت کند. با توجه به شناختی که بنده از آقای سرهنگ عنایتی مدیرعامل محترم تیم دارم مطمئن هستم که چنین اتفاقی خواهد افتاد و ما در فصل جدید کمتر دغدغه مالی خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکاء وضعیت تیمش قبل از شروع فصل را خوب توصیف کرد و اذعان داشت: الحمدالله تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته ایم و همه بازیکنان مصمم هستند تا با تمام توان خود در فصل جدید حاضر شوند تا پس از سالها تلاش بتوانند شهرستان نکاء را در لیگ برتر صاحب نماینده کنند.

وی در پاسخ به این مسئله که با توجه وضعیت خوب این تیم نسبت به فصل گذشته انتظارات از این تیم بالا رفته است، گفت: صد در صد همین طور است. بنده خودم دوست داشتم این تیم را در یک شرایط آرمانی برای هواداران مان رونمایی کنیم. اما قطعاً در این چند هفته باقیمانده تا شروع لیگ بهتر خواهیم شد و ان شاالله بتوانیم از شرمندگی هواداران مان بعد از مدت ها دربیاییم.

جعفری در پایان از تلاش های مسئولان شهرستان نکاء از جمله فرماندار و شهردار این شهر تشکر و اظهار امیدواری کرد تا تیمش بتواند به لیگ برتر سال آینده صعود کند.