باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
محمدشکری:در گردابی از مشکلات مالی گرفتار شده ایم که نه راه پس داریم و نه راه پیش
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱٢:۳٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۳٩۳/٩/٢٤
 

زوز گذشته به سراغ محمد شکری سرپرست محترم باشگاه شهرداری نکا رفتیم و پیرامون مسایل و مشکلات تیم مطالبی را از وی جویا شدیم :

ایشان بیان کرد:امسال از بدو ورود به مسابقات، مشکلاتمان دو چندان شد ، از طرفی اصرار خیل عظیم هواداران و همچنین تنی چند از مسئولین در عدم فروش امتیاز تیم و از طرفی دیگر تمایل چند تیم جهت خرید امتیاز باشگاه شهرداری نکا ،ما را در دو راهی تصمیم گیری قرار داده بود در همین اثنی و دو هفته مانده به بازیها ،فرماندارسابق شهرستان دوره مسئولیتش در این شهرستان به پایان رسید و ما این مرد زحمتکش و ورزشدوست را از دست دادیم و همزمان تیم نفت امیدیه مصرانه خواستار امتیاز باشگاه شهرداری نکا ، جهت شرکت در این مسابقات بود... .پس از کش و قوس های فراوان و به ناچار راه دوم یعنی فروش امتیاز را انتخاب کردیم .تماسها و مکاتبات بین دو باشگاه و فدراسیون انجام شد و خلاصه دو روز قبل از شروع بازیها ،هیئت فوتبال استان مازندران مانع از انتقال این تیم به استان دیگر شد و ما در بلاتکلیفی کامل و به ناچار جهت رویارویی با تیم پنت هاوس عازم مشهد مقدس شدیم.و تا کنون در گردابی از مشکلات مالی گرفتار شده ایم که نه راه پس داریم و نه راه پیش !!!

وی  افزود : طی نشست صمیمانه ای که - در فرمانداری شهرستان در خصوص مشکلات تیم شهرداری - با تنی چند از اعضاء محترم شورا  شهر و فرماندار محترم شهرستان جناب آقای قاسمی طوسی داشتیم،ایشان فرمودند تمام تلاششان را برای رفع مشکلات تیم بکار خواهند گرفت .در خاتمه ایشان خاطر نشان کرد : امیدواریم با فرصت کمی که به شروع مسابقات نیم فصل دوم باقی مانده مشکلات این تیم مرتفع گردد تا انشااله شاهد حضور هر چه پر رنگ تر تنها نماینده استان مازندران در رقابتهای لیگ دسته اول فوتسال کشور باشیم.


 
 
تمرینات شهرداری نکا مجددا از سر گرفته شد
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱٠:٢٥ ‎ق.ظ روز جمعه ۱۳٩۳/٩/٢۱
 

عصر روز پنج شنبه مورخه 20 / 9 / 93 تمرینات شهرداری نکا مجددا از سر گرفته شد .

تمرین دیروز باحضور(ولی اله خوش منظر،مهران خوش برش،مرتضی ایزد خواه،مهدی ناصری،رضا امانی،علی حسن پور و کیومرث یعقوب زاده)برگزار گردید و چند بازیکن نیز (بنامهای : هادی جعفری،محمد برتانیان،سالار شهناسی،حمید عبادی،علی تسلیمیان)با هماهنگی قبلی هیئت مدیره باشگاه و کادر فنی غیبت داشتند.

لازم به ذکر است که جلسه بعدی تمرینات از عصر روز یکشنبه مورخه 23 / 9 /93 از سر گرفته خواهد شد.   


 
 
نتیجه بازی است که سرنوشت یک تیم را رغم میزند، نه ارائه بازی تماشاگر پسند !
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱٢:٤٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۳٩۳/٩/۱۸
 

در آخرین دیدار نیم فصل اول تیم شهرداری نکا در مورخه 16 / 9 /93 مقابل تیم پاس قوامین قرار گرفت و با نتیجه 3 بر 2 مغلوب این تیم شد.

در این بازی شهرداری نکا فرصتهای بیشماری جهت گشودن دروازه حریف به دست آورد ولی متاسفانه نتوانست از موقعیتهای به دست آمده استفاده نماید و شاید اغراق گونه به نظر آید که بگوییم حدود 25 الی 30 موقعیت مسلم گلزنی روی دروازه حریف ایجاد کردیم ولی این گونه شد !!! حتی تعدادی از طرفداران تیم شهرداری نکا که به سالن شهید دستگردی تهران آمده بودند از عملکرد بازیکنان در زدن ضربه نهایی ابراز ناخوشنودی نمودند.

درست است که همچون بازیهای گذشته (بجز بازی مقابل هیئت فوتبال اصفهان) کل بازی در اختیارمان بود ولی باید توجه داشت که : نتیجه بازی است که سرنوشت یک تیم را رغم میزند، نه ارائه بازی تماشاگر پسند ! و شهرداری نکا فعلا از این موضوع غافل است و شاید تا مدتها حسرت این موقعیتهای از دست رفته را بخورد .

هر چند با بضاعتی که داریم نمی توانیم توقع کار خارالعاده از تیم محبوب شهرمان داشته باشیم ولی انتظار داریم کادر فنی و هیئت مدیره محترم باشکاه به دنبال برطرف نمودن ضعفهای پیش و رو باشند تا به خواسته هواداران و طرفداران کم نظیر نکایی توجه گردد تا حداقل در بازیهای خانگی و مقابل دیدگان 3000 طرفدار بازنده نباشیم.

گزارش این دیدار

- تیم پاس قوامین در نیمه اول صاحب دو موقعیت گلزنی گردید که یکی از آنها در 30 ثانیه پایانی این نیمه در دروازه شهرداری  جای گرفت و در نیمه دوم نیز صاحب سه موقعیت گلزنی گردید که توانست دو بار دروازه شهرداری را بگشاید .

- شهرداری نکا توانست دو گل توسط مهران خوش برش و رضا امانی در دقایق 29 و 35 وارد دروازه حریف نماید و از حریف خود پیشی بگیرد ولی متاسفانه بر خلاف جریان بازی دو گل در دقایق 36 و 40 ثانیه پایانی(خطای ششم- پنالتی دوم) دریافت و نتیجه را 3 بر دو به حریف خود واگذار کرد !!!

- در خصوص فرصتهای شهرداری تنها می شود به این نکته بسنده کرد ، از بس گل نزدیم مورد تمسخر حاضرین و تماشاگران سالن برگزاری مسابقه قرار گرفتیم !!!   

حواشی بازی :

در این دیدار احد جعفری سرمربی تیم شهرداری نکا بدلیل محرومیت نتوانست بر روی نیمکت بنشیند و از روی سکو ها نظاره گر بازی بود.

تعدادی از طرفداران تیم شهرداری نکا همچنین مربی اسبق باشگاه شهرداری نکا(فرهاد کشاورز ) برای دیدن این دیدار به سالن برگزاری مسابقه آمده بودند.

-  در این دیدار منوچهر زاهدی بدلیل مصدومیت ، همچون دو بازی گذشته از روی سکو ها نظاره گر بازی بود.  


 
 
نتایج و جدول هفته هفتم لیگ دسته اول فوتسال کشور
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٩:۳٧ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳٩۳/٩/۱٧
 

پایان نیم فصل اول لیگ دسته اول

خلیج فارس

یاران جوان بندرعباس     ۵      زاگرس خوزستان      ۵

ارژن شیراز                    ۵       آذرخش بندرعباس    ۲

شاهد شیراز                  ۲       رسالت کرمان          ۲

استقلال نوین ماهشهر   ۳       بازرگانی ایده آل یزد ۲

دریای خزر

پاس قوامین تهران        ۳      شهرداری نکا         ۲

ایران جهان مشهد         ۲     هیئت فوتبال اصفهان ۳

دانشگاه آزاد تهران       ۴      کشاورز قزوین        ۲

کاشی نیلو اصفهان        ۲       پنت هاوس مشهد   ۱

رده

 

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

۱

کاشی نیلو اصفهان

۷

۶

۰

۱

۲۱

۱۲

۹

۱۸

۲

هیات فوتبال اصفهان

۷

۵

۱

۱

۲۲

۱۳

۹

۱۶

۳

پاس قوامین تهران

۷

۳

۳

۱

۱۸

۱۵

۳

۱۲

۴

پنت هاوس مشهد

۷

۴

۰

۳

۱۵

۱۵

۰

۱۲

۵

شهرداری نکا

۷

۲

۱

۴

۱۴

۱۴

۰

۷

۶

دانشگاه آزاد اسلامی تهران

۷

۲

۱

۴

۱۱

۱۷

-۶

۷

۷

ایران جهان مشهد

۷

۲

۰

۵

۱۴

۲۰

-۶

۶

۸

کشاورز قزوین

۷

۰

۲

۵

۱۳

۲۲

-۹

۲

گروه خلیج فارس

رده

 

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

۱

رسالت کرمان

۷

۵

۱

۱

۲۱

۱۴

۷

۱۶

۲

زاگرس خوزستان

۷

۴

۲

۱

۲۷

۱۸

۹

۱۴

۳

لبنیات ارژن شیراز

۷

۴

۱

۲

۱۸

۱۵

۳

۱۳

۴

بازرگانی ایده آل یزد

۷

۴

۰

۳

۱۸

۱۶

۲

۱۲

۵

آذرخش بندرعباس

۷

۳

۰

۴

۱۸

۲۳

۹

۶

شاهد شیراز

۷

۲

۱

۴

۱۶

۲۰

۷

۷

استقلال نوین ماهشهر

۷

۲

۰

۵

۱۵

۲۲

۶

۸

یاران جوان بندرعباس

۷

۱

۱

۵

۱۹

۲۴

۴

 


 
 
شهرداری نکا از نگاه تصویر
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱٢:٤٥ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۳٩۳/٩/۱٥
 

علی تسلیمیان

سالار شهناسی


 
 
کلاس دانش افزایی مربیان فوتسال امروز در آکادمی فوتبال ایران برگزار می شود.
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱٢:٢٧ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩۳/٩/۱٢
 

کلاس دانش افزایی مربیان فوتسال امروز (چهارشنبه ) با حضور علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال برگزار می شود.

مراسم افتتاحیه این کلاس راس ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز و به مدت ۱۵ دقیقه به طول خواهد انجامید . سپس در ساعت ۹ صبح علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال و یا مهدی محمدنبی نایب رییس فدراسیون دقایقی سخنرانی کرده و بعد از ایشان، احسانی رییس کمیته آموزش فدراسیون برای مربیان حاضر در جلسه صحبت خواهد کرد.

پس از پایان سخنرانی ها در کلاس خسوس کاندلاس و سپس ناصر صالح شرکت کرده و بعد از آن به جلسه آموزش بدنسازی توسط آقای دکتر برنو می روند.

پس از پذیرایی و برپایی نماز و صرف نهار، علیرضا رعدی در مورد فرآیند مربیگری جلسه گذاشته و سپس حسین شمس کلاس استراتژی فوتسال را برپا خواهد کرد. همچنین در پایان و به احتمال فراوان شهاب سفالمنش در مورد کارهای هجومی در فوتسال آموزش می دهد و یک ساعت پایانی به پرسش و پاسخ از مدرسین اختصاص خواهد یافت. همچنین در ساعت ۱۸ مراسم اختتامیه آغاز می شود.

از هر استان ۲ نماینده آقا و دو خانم بنا به اعلام هیئت استانی حضور خواهند داشت. همچنین شرکت مربیان لیگ برتری در این کلاس بلامانع می باشد.

گفتنی است : احد جعفری سرمربی و رضا پیری مربی تیم فوتسال شهرداری نکا نیز بعنوان دو نماینده استان مازندران در این کلاس شرکت خواهند نمود.


 
 
اتفاق عجیب در دیدار شهرداری نکا و کاشی نیلو اصفهان / دو دقیقه از زمان بازی گم شد
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٤:٥٩ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳٩۳/٩/۱۱
 

اختصاصی خانه فوتسال

نکا تماشاگر

در دیدار تیم های شهرداری نکا و کاشی نیلوی اصفهان در حرکتی عجیب، دو دقیقه از وقت بازی کم شد که با واکنش شدید تماشاگران نکایی به جنجال کشیده شد.

به گزارش خانه فوتسال، هفته ششم لیگ دسته اول فوتسال ایران روز دوشنبه در هشت شهر پیگیری شد و در در یکی از حساس ترین دیدارها از گروه دریای خزر، تیم کاشی نیلوی اصفهان موفق شد در دیداری پر حاشیه تیم شهرداری نکا را با نتیجه ۳-۱ شکست دهد. بنا بر ادعای حاضرین در سالن در این دیدار و در زمانی که بازی با نتیجه ۲-۱ به سود میهمان اصفهانی در جریان بود، پس از مصدومیت بازیکن نکا، دو دقیقه از زمان بازی کم شده که این اتفاق به اعتراضات مسئولان تیم میزبان و به دنبال آن اعتراضات شدید تماشاگران پرشور تیم نکا انجامید.

محمد شکری سرپرست تیم شهرداری نکا با تایید این خبر به خانه فوتسال گفت: در حالی که بازی با کاشی نیلوی اصفهان با نتیجه ۲-۱ به سود این تیم در جریان بود و روند عادی خود را طی می کرد اتفاق عجیبی افتاد که این بازی بسیار زیبا و پایاپای را از شرایط عادی خارج کرد. در این دیدار و در حالی که ۵:۵۸ از زمان بازی باقی مانده بود دروازبان تیم ما مصدوم شد و به دلیل گرفتگی ماهیچه روی زمین افتاد . در حالی که ما در تمام مدت این بازی حساس به وقت بازی نگاه می‌کردیم و یک چشممان به اسکوربورد بود و دقیقا عدد ۵:۵۸ ثانیه را مشاهده کرده بودیم، ناگهان در یک چشم به هم زدن دیدیم که وقت بازی ۳:۵۸ تبدیل شده است.

این اتفاق در شرایطی افتاد که تیم کاشی نیلو بشدت از جانب ما تحت فشار بود و پنج خطا شده بود و هر لحظه ممکن بود این بازی به تساوی برسد . اما متاسفانه داور چهارم بازی با این اشتباه که نمی‌دانیم عمدی بوده یا سهوی مسیر بازی را تغییر داد. بعد از این اتفاق تماشاگران متعصب نکا کنترل خود را از دست داده و چیزی نمانده بود وارد زمین شوند و ما با تمام ناراحتی و عصبانیتی که خودمان داشتیم به زحمت آنها را کنترل کردیم که این اتفاق موجب تعطیلی ۱۵-۱۲ دقیقه ای بازی شد و بعد از آن هم جریان بازی تغییر کرد و ما روی یک ضربه پنالتی گل سوم را خوردیم.

همه می‌دانند دو دقیقه درفوتسال زمان با ارزشی است که با توجه به فشاری که در نیمه دوم آورده بودیم و تمام زمان این وقت تیم حریف را مجبور به دفاع در زمین خودش کرده بودیم، در این دو دقیقه می توانستیم ضربه نهایی را وارد کنیم اما متاسفانه با این اتفاق هم آن دو دقیقه وهم زمان باقی مانده اش از دستمان رفت. اتفاقا در این دیدار تمام مسئولان شهر نکا هم بودند و دیدند که چگونه جریان یکی از بهترین بازی های لیگ تغییر کرد . مطمئنم که بازیکنان و کادر فنی تیم اصفهان هم اگر با وجدان خودشان در این مورد نظر دهند حرفهای ما را تایید می کنند. اگر ما در این دیدار پیروز می‌شدیم تا جایگاه سومی جدول بالا می‌آمدیم اما متاسفانه با این اشتباه داور همه چیز به هم ریخت.


 
 
شهرداری نکا در عین شایستگی مغلوب کاشی نیلو اصفهان شد
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۳:٠٩ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۳٩۳/٩/۱۱
 

تیم فوتسال شهرداری نکا عصر امروز دوشنبه 10/9/93 در سالن سردار طوسی نکا در حالی که دو بازیکن خود بنامهای منوچهر زاهدی ،رضا امانی را در اختیار نداشت نتیجه را به تیم قدرتمند کاشی نیلو اصفهان واگذار نمود.

حواشی :

این دیدار در حضور 700 تماشاگر پرشور و متعصب برگزار گردید که تا آخرین لحظه از بازی و با تمام وجود تیم محبوبشان را تشویق نمودند .

تیم شهرداری نکا در نیمه دوم فشار بسیار زیادی را روی دروازه حریف آورد و توانست یکی از گلهای خورده را نیز جبران نماید ،و در حالی که  5:58 از زمان بازی باقی مانده بود،دروازه بان شهرداری نکا دچار مصدومیت گردید و داور مسابقه به ناچار بازی را متوقف ،که ناگهان در هنگام شروع مجدد ،ساعت ورزشگاه عدد 3:55 را در تابلو ثبت نمود که اعتراض شدید کادر فنی و مسئولین تیم شهرداری نکا نسبت به اشتباه وقت نگه دار را در بر داشت و به این دلیل بازی بمدت 17 دقیقه متوقف شد و تلاش در برگرداندن  تصمیم اشتباه وقت نگه دار نتیجه ای در بر نداشت!!!

نیمه اول بازی:

در دقیقه 7 و 13:  شوت سرکش بازیکن شهرداری نکا علی تسلیمیان با اصابت به تیرک راهی اوت شد.

شهرداری نکا در دقایق 8 ،11، 17 و کاشی نیلو در دقایق 11 ، 15 صاحب موقعیت مسلم گلزنی شدند که همگی آنها توسط دروازه بان هر دو تیم دفع گردیدند.

شهرداری در دقایق 12 و 18 دو گل از حریف خود دریافت نمود و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

نیمه دوم :

در دقیقه 21 شوت بازیکن شهرداری سالار شهناسی با اصابت به تیرک دروازه تیم حریف راهی اوت گردید.

 شهرداری نکا در دقایق 22 ،23، 25 ، 29 صاحب موقعیت مسلم گلزنی گردید که باز هم در گشودن دروازه حریف ناکام ماند.

شهرداری نکا در دقیقه 22 بر اثر خطای بازیکن حریف در پشت محوطه جریمه،صاحب یک ضربه آزاد گردید که شوت سرکش علی تسلیمیان در کنج دروازه حریف جای گرفت .  

کاشی نیلو در دقایق 24 ، 30 صاحب موقعیت مسلم گلزنی شد که توسط دروازه بان شهرداری نکا هادی جعفری مهار گردید.

ضربه چیپ مرتضی ایزدخواه در آستانه ورود به دروازه حریف توسط مدافع حریف دفع گردید.

در دقیقه 29 شهرداری نکا صاحب یک پنالتی از نقطه دوم(به دلیل خطای ششم)گردید که ضربه نواخته شده بازیکن شهرداری مهدی ناصری توسط دروازه بان حریف دفع گردید.

در 30 ثانیه پایانی مسابقه تیم کاشی نیلو نیز به دلیل خطای ششم ،صاحب یک پنالتی از نقطه دوم گردید که ضربه زده شده وارد دروازه تیم شهرداری نکا گردید و به لطف داوران محترم مسابقه شهرداری نکا در عین شایستگی با نتیجه را سه بر یک به کاشی نیلو اصفهان واگذار نمود.


 
 
نتایج هفته ششم لیگ دسته اول فوتسال کشور
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱:٤٧ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳٩۳/٩/۸
 

هفته ششم مسابقات لیگ دسته اول فوتسال ایران با برگزاری هشت دیدار همزمان در شهرهای مختلف پیگیری شد که نتایج زیر بدست آمد.

گروه دریای خزر :

شهرداری نکا ۱ – کاشی نیلو اصفهان ۳

تیم فوتسال کاشی نیلو اصفهان به عنوان صدرنشین لیگ دریای خزر مقابل تیم با انگیزه شهرداری نکا موفق شد در دیدار سخت به برتری برسد . در این دیدار شاگردان افضل با دوگل از رقیب پیش افتادند اما در ادامه تیم میزبان با حمایت تماشاگرانش فشار زیادی برای تساوی اورد اما در نهایت و به دنبال حواشی ایجاد شده بازی با نتیجه سه یک به سود تیم اصفهانی به پایان رسید تا به تنهایی در صدر جدول لیگ شمال قرار بگیرند.

پنت هاوس مشهد ۱- ایرانجهان مشهد ۳

شاگردان حمید شاندیزی در تیم فوتسال پنت هاوس مشهد در دربی این شهر مقابل تیم ایران جهان مشهد غافلگیر شده و بازی هفته ششم را به رقیب همشهری واگذار کردند. تیم ایران جهان با این پیروزی به رده پنجم جدول صعود کرد و کمی از قعر جدول فاصل گرفت. تیم پنت هاوس هم با این شکت جایگاه دوم خود را به هیئت فوتبال اصفهان سپرد و در رده سوم جای گرفت.

هیئت فوتبال اصفهان – دانشگاه آزاد اسلامی تهران

تیم فوتسال هیئت فوتبال اصفهان در دیدار هفته ششم لیگ دسته اول مقابل شاگردان محمود قاضی موفق شد با شروع خوب در نیمه اول، با نتیجه سه بر صفر از حریف پیش بیفتد

کشاورز قزوین ۳ – پاس قوامین تهران ۳

تیم فوتسال کشاورز قزوین که در شرایط نامساعد جدولی و مالی قرار دارد در هفته ششم مقابل پاس قوامین طوفانی آغاز کرد و در حالی که با نتیجه ۳ بر صفر از حریف خود پیش بود و برای جشن اولین پیروزی آماده می شد، غافلگیر شده و با پذیرفتن سه گل، تن به تساوی خانگی مقابل پاس قوامین داد و در انتهای جدول باقی ماند.

گروه خلیج فارس:

رسالت کرمان ۳ – ارژن شیراز ۱

حساس ترین دیدار هفته ششم گروه خلیج فارس در کرمان و به میزبانی رسالت برگزار شد. در این دیدار شاگردان حکاک بخوبی توانستند تیم قدرتمند ارژن را زمین گیر کرده و با استفاده از موقعیت های خود و با تجربه بازیکنانی مانند تیکدری نژاد به برتری رسیده و مقتدرانه در صدر گروه جنوب قرار بگیرند.

آذرخش بندرعباس ۳ – استقلال نوین ماهشهر ۲

تیم فوتسال آذرخش بندرعباس موفق شد در دیداری خانگی تیم قعر جدولی استقلال نوین ماهشهر را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد و جایگاه خود را در جدول رده بندی بهبود ببخشد. در طرف مقابل تیم ماهشهری هم با دست خالی به ماهشهر بازگشت تا در ادامه مسابقات کار سختی برای بقا داشته باشد.

بازرگانی ایده آل یزد ۴ – یاران جوان بندرعباس ۱

در هفته ششم لیگ دسته اول فوتسال، تیم بازرگانی ایده آل یزد در خانه تیم پایین جدولی یاران جوان بندرعباس را شکست داد تا پس از چند ناکامی بار دیگر جان گرفته و به رده سوم جدول بازگردد. تیم بندر عباسی هم در رقابت سختی برای بقا با ماهشهر قرار دارد.

زاگرس خوزستان ۴ – شاهد شیراز ۲

تیم با انگیزه زاگرس خوزستان که در فصل جدید مسابقات دسته اول در حد مدعی ظاهر شده است، در این هفته مقابل تیم خوب شاهد قرار گرفت و توانست با بازی حساب شده به برتری ۴-۲ برسد و از دیدار حساس بالای جدول استفاده کرده و خود را به رده دوم جدول گروه خلیج فارس برساند.

منبع  : خانه فوتسال

 

لیگ دسته اول گروه خلیج فارس

 

رده

 

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

1

رسالت کرمان

6

5

0

1

19

12

7

15

2

زاگرس خوزستان

6

4

1

1

22

13

9

13

3

بازرگانی ایده آل یزد

6

4

0

2

16

13

3

12

4

لبنیات ارژن شیراز

6

3

1

2

13

13

0

10

5

آذرخش بندرعباس

6

3

0

3

16

18

-2

9

6

شاهد شیراز

6

2

0

4

14

18

-4

6

7

یاران جوان بندرعباس

6

1

0

5

14

19

-5

3

8

استقلال نوین ماهشهر

6

1

0

5

12

20

-8

3

  لیگ دسته اول گروه دریای خزر

 

رده

 

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

1

کاشی نیلو اصفهان

6

5

0

1

19

11

8

15

2

هیات فوتبال اصفهان

6

4

1

1

19

11

8

13

3

پنت هاوس مشهد

6

4

0

2

14

13

1

12

4

پاس قوامین تهران

6

2

3

1

15

13

2

9

5

شهرداری نکا

6

2

 1

3

12

11

1

7

6

 ایران جهان مشهد

6

2

0

4

12

17

5 -

6

7

دانشگاه آزاد اسلامی تهران

6

1

1

4

7

15

8 -

4

8

کشاورز قزوین

6

0

2

4

11

18

7 -

2


 
 
جدول گلزنان تیم فوتسال شهرداری نکا
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱۱:٠٠ ‎ق.ظ روز جمعه ۱۳٩۳/٩/٧
 

 

ردیف

نام

پاس گل

گل زده

1

سالار شهناسی

1

4

2

علی تسلیمیان

-

3

3

مهران خوش برش

1

1

4

حمید عبادی

1

1

5

منوچهر زاهدی

3

-

6

ولی خوش منظر

1

-

7

رضا امانی

1

-

8

 

 

 

 

 

 

 


 
 
حاصل حملات بیشمار تیم شهرداری نکا ، جز چهار گل نبود
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱:۱٠ ‎ق.ظ روز جمعه ۱۳٩۳/٩/٧
 

در هفته پنجم لیگ دسته اول فوتسال کشور تیم فوتسال شهرداری نکا به مصاف تیم ایران جهان مشهد رفت و توانست این تیم رابانتیجه 4 بر 1 مغلوب نماید .

تیم فوتسال شهرداری نکا در حالی به مصاف تیم ایران جهان مشهد رفته بود که هر دو تیم برای برون رفت از بحران نیاز مبرم به کسب سه امتیاز این بازی داشتند.

شهرداری در هر دو نیمه بجز در لحضاتی از بازی تیم برتر میدان بود و توانست با بدست آوردن موقعیت های بیشمار،مزد برتری مطلق خویش را با زدن چهار گل در دقایق 2 ،12 (توسط سالار شهناسی33 و 39  توسط مهران خوش برش و علی تسلیمیان به رخ حریف بکشد و یک گل نیز در دقیقه 10 دریافت نماید.

در این دیدار تمامی بازیکنان عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند ولی در این میان نمیشود از عملکرد خیره کننده سالار شهناسی (با زدن دو گل و یک پاس منجر به گل)گذشت .

- حواشی :

- حدود دویست تماشاگر مشتاق برای دیدن این بازی به سالن برگزاری مسابقه آمده بودند و همواره و تا آخرین ثانیه های بازی تیم محبوب خود را مورد حمایت و تشویق قرار دادند.

- در بازی مقابل ایران جهان مشهد بازیکن ارزشمند شهرداری ( منوچهر زاهدی ) به دلیل مصدومیت از روی نیمکت نظاره گر تلاش هم تیمی های خود بود.

- در هفت ثانیه پایانی بازی ، تیم ایران جهان مشهد صاحب یک پنالتی از نقطه دوم (بدلیل خطای ششم)گردید که ضربه نواخته شده توسط سنگربان شهرداری نکا( هادی جعفری )دفع گردید .

در حال حاضر شهرداری نکا با کسب 7 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی گروه شمال قرار دارد و در صورت پیروزی مقابل تیم صدر نشین ( کاشی نیلو اصفهان)می تواند به شرایط مطلوبی دست یابد و فاصله خود را با تیم های بالای جدول کاهش دهد.  


 
 
جدول هفته پنجم لیگ دسته اول فوتسال کشور - 93
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٩:٥٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩۳/٩/٥
 

لیگ دسته اول گروه دریای خزر

رده

 

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

1

کاشی نیلو اصفهان

5

4

0

1

16

10

6

12

2

پنت هاوس مشهد

5

4

0

1

13

10

3

12

3

هیات فوتبال اصفهان

5

3

1

1

16

10

6

10

4

پاس قوامین تهران

5

2

2

1

12

10

2

8

5

شهرداری نکا

5

2

1

2

11

8

3

7

6

دانشگاه آزاد اسلامی تهران

5

1

1

3

6

12

6-

4

7

ایران جهان مشهد

5

1

0

4

9

16

-7

3

8

کشاورز قزوین

5

0

1

4

8

15

-7

1

 لیگ دسته اول گروه خلیج فارس

رده

 

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

1

رسالت کرمان

5

4

0

1

16

11

5

12

2

زاگرس خوزستان

5

3

1

1

18

11

7

10

3

لبنیات ارژن شیراز

5

3

1

1

12

10

2

10

4

بازرگانی ایده آل یزد

5

3

0

2

12

12

0

9

5

شاهد شیراز

5

2

0

3

12

14

-2

6

6

آذرخش بندرعباس

5

2

0

3

13

16

-3

6

7

استقلال نوین ماهشهر

5

1

0

4

14

13

1

3

8

یاران جوان بندرعباس

5

1

0

4

9

19

-10

3

 


 
 
شکست شاگردان علی افضل تنور دریای خزر را داغ کرد
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٩:۳٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩۳/٩/٥
 
شهرداری نکا و هیات فوتبال اصفهان4

دیدار های هفته پنجم لیگ دسته اول فوتسال ایران در شهرهای مختلف برگزار شد و تیم های یاران جوان بندرعباس ، شهرداری نکا، هیئت فوتبال اصفهان و پاس قوامین ، پنت هاوس مشهد،رسالت کرمان،شاهد شیراز مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

در یکی از حساس ترین دیدار های این هفته در تهران تیم فوتسال پاس قوامین تهران پذیرای شاگردان علی افضل  در تیم کاشی نیلوی اصفهان بود. در این دیدار تیم پاس بدون ترس از نام کاشی نیلو و بدون در نظر گرفتن بردهای قبلی تیم قدرتمند اصفهانی مقابل این تیم ایستادگی کرد و توانست با برتری ۳-۲ و در کمترین فاصله از سه تیم مدعی قرار بگیرد. در دیگر بازی های گروه خزر تیم کشاورز قزوین در ادامه سیاه روزی های خود مقابل تیم هیئت فوتبال اصفهان تن به شکست خانگی دیگری داد تا اوضاع وخیمی در جدول رده بندی را تجربه کند.

تیم پرطرفدار و دوست داشتنی شهرداری نکا هم توانست کاری کند کارستان و تیم ایران جهان را در مشهد با نتیجه پرگل ۴-۱ شکست دهد.

اما در گروه جنوب مسابقات موسوم به خلیج فارس تیم فوتسال یاران جوان بندرعباس مقابل تیم استقلال نوین ماهشهر به برتری پرگل ۵ بر ۱ دست یافت و به آینده لیگ امیدوار شد. در دیدار حساس بالای جدول هم دو تیم ۹ امتیازی زاگرس و ارژن در شیراز به سود رسالت کرمان به تساوی ۳-۳ دست یافتند تا تیم رسالت تک وتنها در گروه جنوب پیشتازی کند. در ادامه نتایج این روز مسابقات به همراه نتایج روز اول را مشاهده می فرمایید.:                                          منبع : خانه فوتسال

چهارشنبه ۵ آذر ۹۳ ساعت ۱۶

پاس قوامین تهران     ۳ – ۲    کاشی نیلو اصفهان

کشاورز قزوین           ۲ – ۴    هیئت فوتبال اصفهان

ایران جهان مشهد     ۱ – ۴     شهرداری نکا

ارژن شیراز               ۳ – ۳     زاگرس خوزستان

یاران جوان بندرعباس ۵ – ۱     استقلال نوین ماهشهر

سه شنبه ۴ آذر ۹۳

دانشگاه آزاد تهران    ۱ – ۴     پنت هاوس مشهد

شاهد شیراز             ۳ – ۲     بازرگانی ایده آل یزد

رسالت کرمان            ۴ – ۲     آذرخش بندرعباس

                                        منبع : خانه فوتسال


 
 
برنامه هفته پنجم لیگ دسته اول فوتسال - 93
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱:٥٩ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳٩۳/٩/۳
 

سه شنبه ۴/۹/۹۳    ساعت : 16 
رسالت کرمان – آذرخش بندرعباس              ورزشگاه استانداری کرمان


یاران جوان بندرعباس – پتروشیمی ماهشهر  ورزشگاه امام خمینی میناب


دانشگاه آزاد اسلامی – پنت هاس مشهد      ورزشگاه پیامبر اعظم تهران


شاهد شیراز – بازرگانی ایده آل یزد               ورزشگاه ۲۲بهمن شیراز

چهارشنبه ۵/۹/۹۳   ساعت : 16

ایران جهان مشهد – شهرداری نکا                 ورزشگاه شهید بهشتی مشهد

پاس قوامین – کاشی نیلو اصفهان                 ورزشگاه شهید دستگردی تهران


کشاورز قزوین – هیات فوتبال اصفهان             ورزشگاه شهید بابایی قزوین


لبنیات ارژن شیراز – زاگرس خوزستان             ورزشگاه پهلوانان نصیری شیراز


 
 
صانعی: انحلال تیم دانشگاه آزاد شایعه هدف داری بود/قید امتیاز را زدیم
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱٢:۳٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۳٩۳/٩/۳
 
علی صانعی

سرمربی تیم فوتسال دانشگاه آزاد گفت: هیچ صحبتی از انحلال تیم دانشگاه آزاد به میان نیامده بود، افرادی که با حضور این تیم مشکل دارند، شایعه پردازی کردند.

علی صانعی سرمربی تیم فوتسال دانشگاه آزاد گفت: تاکنون هیچ صحبتی از انحلال تیم فوتسال دانشگاه آزاد پیش نیامده است و فقط مدیریت باشگاه به دلیل اطلاعات نادرست و غرض ورزانه‌ای که به وی رسیده بود تصمیم گرفت که رقابت این هفته برگزار نشود و در مقابل تیم “نکا” صف آرایی نکنیم، تمام جریان بوجود آمده همین بود و من نمی‌دانم شایعه انحلال  تیم از کجا سر باز کرده است.

وی افزود: در مورد درگیری بازیکنانم با یکی از افراد حراست نیز با دو طرف بحث، صحبت کردم و هیچ مشکلی خاص و ادامه داری بوجود نیامده که پیرو آن خطری‌ متوجه تیم باشد، معتقدم شایعه‌ انحلال دانشگاه آزاد که عملکرد ضعیفی نداشته از سوی افرادی بوده که خواستار ایجاد حاشیه بودند یا اینکه در کل با حضور این تیم در لیگ دسته یک کشور مشکل دارند، بوجود آمده است در حال حاضر تیم تمرینات خود را ادامه می‌دهد تا برای رقابت‌ هفته آینده آماده نشود.

صانعی در ادامه  بیان داشت: به دلیل تصمیم آزادانه‌ای که به منظور عدم انجام رقابت‌ اتخاذ کردیم تبعات آن را نیز به جان می‌خریم، فکر نمی‌کنم تیم نکا شرایط را برای انجام دوباره بازی بپذیرد به همین دلیل سه امتیاز این بازی را طبق قانون از دست رفته، حساب می‌کنیم.

منبع : خانه فوتسال