باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
سرمربی احد جعفری:در مقابل افزون پلاست ،برتری خودمان را به حریف دیکته کردیم
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٥:٢۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳٩۱/٥/۱
 

سرمربی باشگاه شهرداری نکا بیان نمود،از بازی بازیکنانم راضی ، و از نتیجه کسب شده ناراضی می باشم زیرا ما به دقت روی نقاط ضعف و قوت تیم میزبان کار کرده بودیم و با ارائه یک بازی بسیار منسجم و منطقی می توانستیم برنده بازی باشیم ولی متاسفانه جو متشنج سالن و وقفه های مکرر بازی (به دلیل حواشی بازی)که احتمالا یکی از تاکتیک های افزون پلاست می باشد ! ! شرایط بازی را از ما گرفت. وی همچنین خاطر نشان کرد پرتاب اشیاء متفرقه و فحاشی و تهدید های تماشاگران در طول جریان بازی، تمرکز را از ما و بازیکنانمان گرفته بود وگرنه می توانستیم به راحتی حتی با اختلاف چند گل پیروز این مسابقه باشیم که حق مسلم ما نیز بود.

ایشان در ادمه بیان نمود در دو بازی که ما مقابل تیم صدر نشین(افزون پلاست)انجام دادیم بسیار عالی ظاهر شدیم و حریف هیچ حرفی برای گفتن نداشت و ما توانستیم با ارائه بازیهای خوبمان چه در دور رفت و برگشت مقابل این تیم ،برتری خودمان را به حریف دیکته کنیم.در ضمن با تدابیری که برای مهار بازیکن خوب افزون پلاست ،آقای مسعود حداد انجام دادیم عملآ نبض بازی را در دست گرفتیم و با خارج شدن این بازیکن به دلیل مصدومیت کار را برای ما آسانتر کرد هر چند فشار هواداران تیم میزبان بر روی داوران محترم مسابقه،شرایط را طوری رغم زد که تیم ما به اجبار در هر دو نیمه به علت پنج خطا شدن ،محتاط تر بازی کرد.

وی در خاتمه بیان نمود چنانچه افزون پلاست بخواهد بازیهای باقی مانده را مانند این دو بازی که مقابل ما به نمایش گذاشت ،ادامه دهد ، روزهای سختی را برای صعود پیش و رو خواهد داشت.