باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
در روزی که خوب نبودیم٬ بردیم
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٢:٠٦ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩۱/٦/۱
 

از هفته هجدهم بازیهای لیگ دسته دوم فوتسال کشور شهرداری نکا (شهید فغانی)  در غیاب بازیکن بااخلاق خویش میثم علی بیکی٬ توانست تیم بسیار قدرتمند مقاومت البرز را با نتیجه 4 بر 3 شکست دهد.

نیمه اول با وجود برتری تیم مقاومت٬ حساب کار با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم بازیکنان شهرداری با توصیه مربی خویش (احد جعفری) و اشتباهات فردی تیم مقاومت دو گل دیگر در دقایق 22 و 24 وارد دروازه حریف نمایند. پس از آن مقاومت صاحب توپ میدان بود و فشار زیادی به دروازه شهرداری وارد نمود بلکه بتواند گلهای خورده را جبران نماید ولی باخوش شانسی تیم شهرداری و یا بی احتیاطی بازیکنان تیم مقاومت همگی به هدر رفت.

سر انجام مقاومت توانست در دقیقه 35 بازی یکی از گل های خورده را جبران نماید و اختلاف را به حداقل برساند ولی باز هم در زدن گل تساوی ناکام ماند حتی با اینکه شهرداری (شهید فغانی) در دقیقه 37 پنج خطا گردید تیم مقاومت در بدست آوردن خطای ششم ناکام ماند تا همه ی عوامل دست به دست هم دهند٬ تیم مقاومت البرز در روزی که شهرداری نکا عملکرد قابل قبولی نداشت بازنده بازی باشد.

حواشی بازی:

درخشش سنگر بان شهرداری نکا ( هادی جعفری ) همه ی حاضرین در سالن را به وجد آورده بود و هواداران در صحنه هایی که وی هنر نمایی میکرد شروع به تشویق وی می پرداختند که یکی از دلایل اصلی برد شهرداری را می توان به وجود ایشان اشاره کرد.

در دقیقه 8 نیمه اول برق ورزشگاه به مدت 20 دقیقه به دلیل اشکال فنی  قطع گردید که با همکاری ادلره برق و مسئولین سالن اشکال برطرف گردید.

حضور کادر فنی تیم لیگ برتری میثاق تهران به سالن سردار طوسی به بازیکنان انگیزه مضاعفی بخشیده بود.