باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
در روزی که می توانستیم برنده باشیم دو دستی برد را تقدیم میزبان نمودیم
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱٢:٤۳ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳٩۱/۸/٢٥
 

هفته اول مسابقات لیگ دسته اول فوتیال کشور در موخه 19 /8 /91 آغاز گردید و شهرداری نکا در اولین بازی خود در حالی که تا سه دقیقه مانده به پایان بازی از حریف خود 2 بر صفر پیش بود به دلیل اشتباهات فردی بازیکنان خویش 3 گل در دقایق پایانی دریافت نمود و در عین ناباوری و بهت کادر فنی و همراهان، دو دستی برد را تقدیم میزبان نمودیم.

حواشی :

در این بازی شاهد دو قضاوت متفاوت از داوران این بازی بودیم به طوری که نیمه اول بسیار ضعیف و پر اشتباه  و در نیمه دوم بسیار عالی و کم اشتباه ضاهر شدند.

خطای شدید دروازه بان  تیم  نیک اندیش شهرداری اصفهان در دقیقه 5 نیمه اول بر روی بازیکن شهرداری نکا(محمد معدنی) که مستحق اخراج بود توسط داور مسابقه با کارت زرد جریمه گردید این امر موجب شد تا کادر فنی تیم شهرداری نکا اعتراض شدیدی به ناظر و داور بازی نمایند.

در دقایق 15 ، 18 ، داوران مسابقه از گرفتن یک خطای مسلم(در پشت محوطه دروازه تیم شهرداری نکا )همچنین یک پنالتی به سود تیم میزبان چشم پوشی کردند که موجبات اعتراض شدید تیم میزبان را نیز در پی داشت.

اخراج بازیکن شهرداری آقای علی علیرضایی در دقیقه 39 و اعلان ضربه پنالتی (به سود تیم میزبان )به دلیل هند بازیکن شهرداری(ولی خوش منظر)در چند ثانیه پایانی بازی توسط داوران محترم مسابقه به درستی اعلام گردید.

گلهای بازی : مظاهر گرمرودی – رحمت شکوهی