باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
شهرداری پس از سه هفته ناکامی طعم شیرین برد را چشید
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۸:۳٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳٩۱/٩/٩
 

در ادامه بازیهای لیگ دسته اول فوتسال کشور تیم فوتسال شهرداری نکا پس از سه هفته ناکامی توانست در بازی خارج از خانه مقابل تیم پکیج ایساتیس یزد با نتیجه 3 بر 2 پیروز شود و سه امتیاز شیرین این دیدار را کسب نماید.

بازی در حالی آغاز گردید که هر دو تیم برای برد و خارج شدن از بحران وارد میدان شده بودند.تیم میزبان از سه بازی گذشته خود صاحب 3 امتیاز و در مکان پنجم و َشهرداری نکا نیز از همین تعداد بازی و بدون امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار داشت.

 - در دقیقه 18 خطای آشکار و مستحق اخراج بازیکن شهرداری نکا(ولی خوش منظر) به دلیل جلوگیری از فرصت آشکار گلزنی با دست زدن عمدی به توپ،به طرز عجیبی توسط داوران مسابقه نادیده گرفته شد و موجب اعتراض شدید تیم میزبان گردید.   

- در نیمه اول ، پکیج ایساتیس یزد تیم برتر میدان بود و چند موقیعیت گلزنی بر روی دروازه شهرداری ایجاد نمود که با واکنشهای خوب دروازه بان(هادی جعفری) همگی از دست رفت. شهرداری نیز از معدود موقعیت های مسلم گلزنی خود نتونست استفاده کامل را ببرد و بازی در این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید

- در نیمه دوم ،دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند ولی این شهرداری نکا بود که توانست از موقعیتهای به دست آمده کمال استفاده را ببرد.

- اتخاذ تصمیمات اشتباه در اعلان نوع خطاها به خصوص در نیمه دوم بازی، توسط داوران بازی موجبات اعتراض مکرر و دامنه دار کادر فنی هر دو تیم را در طول مدت بازی در بر داشت.

در دقیقه 32 اعلان خطای پنالتی و دادن کارت زرد دوم به بازیکن شهرداری و اخراج وی (ولی خوش منظر)،توسط داور مسابقه کاملا اشتباه صورت پذیرفت که موجبات اعتراض شدید کادر فنی تیم شهرداری را در بر داشت.

- در دقیقه 32 تیم میزبان توانست گل اول را از نقطه پنالتی وارد دروازه شهرداری نکا نماید.

- در دقیقه 34 و شهرداری نکا توانست با شوت از راه دور دروازه بان هادی جعفری بازی را به تساوی بکشاند .

- در دقیقه 36 شهرداری نکا توانست توسط مظاهر گرمرودی مجددا دروازه حریف را بگشاید و از آن پیش بیافتد.

- از دقیقه 36 تا دقیقه 39 ، تیم میزبان فشار زیادی بر روی دروازه شهرداری وارد نمود و توانست دو پنالتی از نقطه دوم (به دلیل خطای ششم) بدست آورد که توسط هادی جعفری سنگربان مطمئن و خوش آتیه تیم شهرداری نکا مهار گردیدند.

- در دقیقه 38 اخراج بازیکن شهرداری(علی علیرضایی)به دلیل تکل روی بازیکن حریف و در یافت کارت زرد دوم،به درستی توسط داور مسابقه اعلام گردید.   

- در دقیقه 39 شهرداری نکا توانست با توپ ربایی بسیار زیبای محمد معدنی به  گل سوم دست یابد.

- در پانزده ثانیه پایانی بازی ، تیم میزبان صاحب یک پنالتی دیگر از نقطه دوم بازی گردید که باز هم توسط دروازه بان هادی جعفری مهار گردید.    

- در ده ثانیه پایانی مسابقه تیم میزبان توانست یکی از گلهای خورده را جبران و اختلاف را به حداقل برساند.

- سرانجام بازی با نتیجه 3 بر 2 به سود شهرداری نکا به پایان رسید و با این برد در جایگاه پنجم  رده بندی قرار گرفت.