باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
در غیاب چهار بازیکن و درخشش دروازه بان، برد تقدیم هواداران شد
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٧:٥۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳٩۱/٩/۱٩
 

از هفته پنجم بازیهای لیگ دسته اول فوتسال کشور ،جمعه مورخه 17/9/1391 شهرداری نکا میزبان تیم صدرا شیراز بود و در یک بازی سخت و نفس گیر و در حالی که در غیاب چهار بازیکن(ولی خوش منظر،علی علیرضایی،سینا خندان،حمید سالاری) پا به میدان گذاشته بود، توانست با نتیجه 2 بر 1 پیروز شود و با امیدواری بیشتر به کسب نتایج مطلوب در آینده نظر داشته باشد.

- نیمه اول تیم میهمان عملکرد بهتری نسبت به تیم شهرداری داشت و حتی چند موقعیت مسلم گلزنی را نیز (با درخشش دروازه بان شهرداری) از دست داد و حاصل تلاش هر دو تیم در این نیمه نتیجه ای بهتر از مساوی بدون گل نبود.

- در نیمه دوم بازی شرایط بازی طوری دیگری رغم خورد هر دو تیم صاحب موقعیت های فراوانی شدند ولی شهرداری توانست با گلهای دقایق 34 (توسط بازیکن با اخلاق و ارزشمند خود محمد معدنی37 (توسط کاپیتان مظاهر گرمرودی)از حریف خود پیش بیافتد و موجی از شادی و شعف در سالن به راه بیاندازند.

- تیم میهمان که از ابتدای بازی، به منظور کاهش فشار جو حاکم سالن همچنین فرصت بازیابی مجدد تیم چند بار توسط دروازه بان اقدام به وقت کشی می نمود ،پس از دریافت دو گل روی به بازی پنج نفره آورد و توانست در غفلت و اشتباه مسلم بازیکنان شهرداری یک گل را در دقیقه 38 جبران و اختلاف را به حداقل برساند و بازی با همین نتیجه به پایان برسد.

- حواشی بازی :

- به مناسبت یاد و خاطره عزیز از دست رفته مرحوم مغفور رحیم عالیشاهی( از ورزشکاران بنام و لیدر تیم فوتسال شهرداری نکا) مراسمی راس ساعت 16.15 در سالن سردار طوسی برگزار گردید.

- به دلیل اطلاع رسانی مسئولان محترم فدراسیون در ظهر روز پنج شنبه مبنی بر برگزاری این مسابقه راس ساعت 17 روز جمعه موجب نارضایتی بیش از دو هزار تماشاگر حاضر در سالن که اغلب از راه دور و یا حومه شهر آمده بودند،گردید.

- اعلان ضربه پنالتی به نفع تیم شهرداری در دقیقه 39 بازی توسط داور مسابقه و رد تصمیم وی توسط سرداور، پس از پشت توپ قرار گرفتن بازیکن تیم شهرداری( و سپس اعلان دراپ بال! ! ! )موجب گردید تا جو سالن متشنج و با وساطتت مسئولین تیم و نیروی انتظامی آرام گردد.

- حضور مسئولین محترم شورای شهر،پرسنل محترم شهرداری،اعضاء محترم هیئت فوتبال شهرستان و کمیته داوران و جمعی از پیشکسوتان ورزش شهرستان و غیره حال و هوای خاصی به سالن مسابقه داده بود.

- پس از پایان بازی مسئولان تیم به سه نفر از بازیکنان(:آقایان هادی جعفری – محمد معدنی- مظاهر گرمرودی)جوائز نقدی در نظر گرفتند که توسط مدیر عامل محترم تیم جناب آقای سید یاسر اصغری به آنان اهدا گردید.