باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
با غلبه بر ناکامیهای سه هفته آغازین مسابقات به شرایط آرمانی نزدیک شدیم
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٩:٢٥ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳٩۱/٩/٢٦
 

در ادامه بازیهای لیگ دسته اول فوتسال کشور هفته ششم تیم شهرداری نکا در شهر کرمان به مصاف تیم قدرتمند مقاومت رفت و توانست در یک بازی زیبا و منطقی حریف قدرتمند خود را در خانه  با نتیجه 2-2 متوقف نماید.

حال که شهرداری رفته رفته به شرایط آرمانی خود نزدیک می شود و توانسته ناکامی های سه هفته اول مسابقات را پشت سر بگذارد با نیم نگاهی به بازیهای آینده و شرایط جدول مسابقات مطمئنآ خود را به عنوان یکی از کاندیهای صعود مطرح خواهد نمود.   

در نیمه اول هر دو تیم بسیار کوبنده ظاهر شدندولی سهم شهرداری از تعداد حملات و موقعیت های مسلم گلزنی بیشتر بود بطوریکه دو شوت از راه دور(توسط مهران خوش برش و محمد معدنی)با اصابت به تیرک مانع از ورود توپ به دروازه حریف گردید.همچنین دو موقعیت مسلم تک به تک نیز با بی دقتی بازیکنان تیم شهرداری از دست رفت.

تیم مقاومت نیز چند موقعیت خطرناک بر روی دروازه شهرداری ایجاد نمود که با واکنشهای دروازه بان شایسته شهرداری همه آنها از دست رفت.

در 8 دقیقه پایانی نیمه اول تیم شهرداری 5 خطا گردید و موجب شد تا کمی از عملکرد فنی بازیکنان را  بکاهد. متاسفانه در بیست ثانیه پایانی این نیمه و بر اثر اشتباه فردی،تیم میزبان توانست گل اول بازی را وارد دروازه شهرداری نماید.و بازی در این نیمه با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان به پایان برسد.

در نیمه دوم باز نیز شاهد هنر نمایی بازیکنان با غیرت شهرداری بودیم که بارها داوازه حریف را با خطر جدی مواجه کردند حتی در این نیمه نیز تیرک دروازه دو بار ناجی دروازه حریف گردید. شهرداری نکا با تسلط بر توپ و میدان توانست دو گل در دقایق 32 و 35 توسط کاپیتان مظاهر گرمرودی و علی علیرضایی وارد دروازه حریف نماید.گل میزبان نیز بر خلاف جریان بازی ، در دقیقه 25 و در یک ضد حمله به ثمر رسید.

حواشی:

 - در دقیقه 35 داور مسابقه بازیکن تیم مقاومت را به دلیل(برخورد شدید)زدن یکی از بازیکنان شهرداری(حمید سالاری)از بازی اخراج نمود.

- اعتراض و فحاشی مکرر تماشاگران تیم میزبان جو سالن را طوری متشنج کرده بود ناظر محترم مسابقه مجبور گردید تا دو مرتبه بازی را قطع نماید.

- در این دیدار تیم شهرداری دو بازیکن به نامهای ولی خوش منظر و مرتضی ایزدخواه را به دلیل مصدومیت همراه خود نداشت.