باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
قائم مقام باشگاه شهرداری نکاء: مهدی نعمتی آقای خاص فوتسال مازندران است
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱٢:٢٢ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩۱/۱٠/۱۳
 

مجید طالبی قائم مقام باشگاه شهرداری نکا اظهار داشت: در این برهه از زمان احساس کردیم که باید به تیم شوکی وارد شود تا بتوانیم در لیگ دسته اول باقی بمانیم و بر همین اساس تصمیم گرفتیم تا از وجود آقای نعمتی به عنوان سرمربی تیم استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه مهدی نعمتی آقای خاص فوتسال مازندران است، افزود:  سوابق آقای نعمتی بر همگان واضح و روشن است. هرچند شاید وی زمان کمی برای ایجاد تغییرات در تیم ما در اختیار دارد اما یقین داریم که با وجود ایشان شهرداری نکاء در ادامه لیگ دسته اول حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت و ما حتی می توانیم نیم نگاهی به صعود هم داشته باشیم.
قائم مقام باشگاه شهرداری نکاء با ابراز تشکر از زحمات احد جعفری به عنوان سرمربی سابق این تیم، اذعان داشت: ایشان برای موفقیت تیم از هیچ کوششی دریغ نکرد و بنده به عینه دیدم که با توجه به همه مشکلاتی که داشتیم وی برای سربلندی شهرداری نکاء تمام وقت خود را در اختیار این تیم گذاشت.
وی وضعیت تیم شهرداری نکاء پس از حضور سرمربی جدید را خوب قلمداد کرد و اضافه کرد: با توجه به پتانسیل بالایی که در بازیکنان ما وجود دارد امیدوارم بتوانیم حضور پرقدرتی در نیم فصل دوم داشته باشیم و بتوانیم خواسته های بحق مردم نکاء را نیز برآورده کنیم.
طالبی با ابراز تشکر از مهندس مرتضی حسنی شهردار نکاء ابراز داشت: انصافاً ایشان تنها مسئولی هستند که نگاه ویژه ای به فوتسال این شهر دارند و ما قدردان محبت های وی هستیم. با مساعدت های ایشان ما توانستیم 30 تا 40 درصد قراردادهای بازیکنان را در نیم فصل پرداخت کنیم. امیدوارم حمایت های آقای شهردار از تیم ما تداوم داشته باشد.
وی هدف نهایی مسئولان تیم شهرداری نکاء را صعود به لیگ برتر فوتسال کشور عنوان کرد و اظهار داشت: ما در فصل جاری نسبت به صعود نا امید نیستیم اما سعی می کنیم در فصل آینده با برنامه ریزی مناسب بتوانیم با صعود به لیگ برتر فوتسال دل هزاران هوادار خود را شاد کنیم.
مجید طالبی در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد از مدیرعامل محترم باشگاه، کادر فنی، بازیکنان، هواداران و همه کسانی که تا به اینجا سختی های فراوانی را متحمل شده اند تا تیم شهرداری نکاء بتواند حضور خوبی در لیگ دسته اول فوتسال داشته باشد از جمله آقای اسماعیل صالح نژاد تقدیر و تشکر کنم.

                                                           منبع مازند لیگ