باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
حاصل تلاش دو تیم برای فرار از خطر سقوط،جز تساوی نبود
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۸:٥۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩۱/۱۱/۱۸
 

دیدار دو تیم شهرداری نکا و صدرای شیراز از هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتسال در حالی برگزار گردید که هر دو تیم برای به دست آوردن سه امتیاز بازی و فرار از خطر سقوط پا به میدان گذاشته بودند و در نهایت بازی با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید.

تیم صدرای شیراز نتوانست در خانه خواسته های هوادران متعصب خود ، که حدود سیصد نفر بودند را برآورده سازد.

نیمه اول شهرداری نکا برتری نسبی نسبت به تیم میزبان داشت حتی بازیکنان شهرداری در چند موقیت مسلم گلزنی  میتوانستند در وازه حریف را باز نمایند که با بی دقتی آنان از دست رفت البته تیم صدرا نیز یک موقیت مسلم گل زنی بدست آورد ولی با واکنش زیبای دروازه بان شهرداری (هادی جعفری) از دست رفت و در پایان نیمه نخست هر دو تیم بدون زمین بازی را ترک کردند.

در نیمه دوم شهرداری نکا تیم برتر میدان بود و با حملات زهردار خود بارها دروازه حریف را با خطر جدی مواجه ساخت که با خوش شانسی تیم میزبان و همچنین درخشش دروازه بان تیمشان ،همگی از دست رفت البته تیم میزبان نیز چهار یا پنج موقعیت مناسب به دست آورد که دو مورد آن در دقایق 26 و 31 وارد دروازه شهرداری گردید.

 در نهایت شهرداری نکا با همین یک امتیاز به خانه باز گشت تا با نیم نگاهی به دو بازی آینده و بازی دیگر حریفان، شانس خود را برای ماندن در لیگ یک افزایش دهد.

در این بازی مراد ناظری ،هادی جعفری و محمد معدنی عملکرد بسیار خوبی داشتند به طوریکه بعد از بازی مورد تمجید کادر فنی و مسئولین تیم قرار گرفتند.

گل : محمد معدنی (دقیقه 28)  –  مظاهر گرمرودی(دقیقه 36)