باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
بیانیه کانون هوادران نسبت به حمایت همه جانبه مسولین شهر به تیم فوتسال شهرداری نک
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱٢:٠٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩٢/۱/٢۱
 

بدینوسیله کانون هواداران باشگاه شهرداری نکا مراتب قدردانی خود را نسبت به تمامی مسئولانی که در جلسه مورخه 18/1/1392 در محل سالن اجتماعات فرمانداری نکا شرکت نموده اند- از جمله آقایان رجبی(فرماندار محترم)،بریمانی (ریاست تربیت بدنی)مهندس حسنی(شهردار)،مهندس میری(ریاست شوراء شهر)،دکتر محمودیان(ریاست مرکز بهداشت)،جلالیان(بخشدار مرکزی)،رضا شهمیری(ریاست هیئت فوتبال)،سرهنگ عنایتی(ریس اسبق کمیته فوتسال استان مازندان و مسئول اسبق منطقه یک فوتبال استان)و همچنین حاج بابا زائر اومالی(مدیر عامل شرکت حلاوت) -  اعلام می دارد .

مسئولان و مقاماتی که دلسوزانه برای پیشرفت و ارتقاء سطح ورزش شهرستان نکا تلاش نموده و با حضور گرم خود در این جلسه حمایت خود را از جامعه ورزش مخصوصآ تیم فوتسال شهرداری نکا نشان داده و دلهای تمامی ورزشکاران و ورزشدوستان و حامیان آنها را شاد و امیدوار نمودند.

امید است با انتصاب شایسته آقایان دکتر محمودی بعنوان رییس هیئت مدیره و سرهنگ عنایتی بعنوان مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری نکا ، در آینده نزدیک شاهد پیشرفت روز افزون و موفقیت های پی در پی این تیم محبوب در مراتب عالی فرهنگی و ورزشی باشیم .

خرسندیم از اینکه دغدغه ما دغدغه مسئولین ماست و حضور گرم آنها برای حل مسائل و مشکلات تیم موجب دلگرمی ما شد.امیدواریم چنین حمایتهایی همچنان ادامه داشته باشد.

از خداوند منان توفیقات روزافزون برای شما و موفقیتهای پی در پی برای تیم فوتسال شهرداری نکا آرزومندیم.

                                                 کانون هواداران باشگاه شهرداری نکا