باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
توانمندی صعود به لیگ دسته اول فوتسال کشور را داریم
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱:٢٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳٩٠/٦/٧
 

سرمربی تیم فوتسال گفت : توانمندی صعود به لیگ دسته اول فوتسال کشور را داریم و با توجه به همدلی و اتحاد فراوان موجود میان بازیکنان و کادر فنی ، با کسب عنوان قهرمانی ، راهی این رقابت ها خواهیم شد .

'احد جعفری' روز شنبه اظهار داشت : در حال حاضر با کسب 35 امتیاز از 18 دیدار برگزار کرده ، در رده چهارم جدول رده بندی قرار داریم و فاصله ما با تیم اول(با توجه به یک بازی بیشتر این تیم) تنها 4 امتیاز است که جبران کردن این فاصله در 2 بازی باقیمانده تا پایان فصل، غیرممکن نیست و اقبال زیادی برای کسب این افتخار داریم.

وی بیان داشت : به رغم آنکه اولین سال حضور خود در این رقابت ها را سپری می کنیم اما به اتحاد و انسجام کامل تیمی رسیده ایم به طوری که در هشت دیدار نیم فصل دوم،شکست را تجربه نکردیم .

جعفری اضافه کرد : تامین هزینه شرکت در این رقابت ها به صورت دریافت کمک از مردم و علاقمندان به ورزش در دراز مدت شدنی نیست و ادامه این گونه تیمداری کردن در لیگ دسته اول فوتسال کشور بسیار سخت و مشکل است و مسوولان شهر نکا باید توجه بیشتری به تنها نماینده ورزش این شهر در رقابت های کشوری داشته باشند.

وی با تقدیر از حضور پرشور تماشاگران در دیدارهای خانگی تیمش گفت : تشویق های بی امان بیش از دو هزار تماشاگر در بازی های خانگی ، دلگرمی اصلی و مهم بازیکنان و کادر فنی تیم است که امیدواریم پس از رفع مشکلات مالی ، با صعود به لیگ برتر فوتسال ، جواب زحمات و حمایت های هواداران خود را بدهیم .