باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
سرهنگ عنایتی : تمام خواسته های کادر فنی در نقل و انتقالات محقق شد
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٩:٤٠ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳٩٢/٦/٢
 


مدیرعامل تیم فوتسال شهرداری نکاء اظهار داشت: امسال با همت فرماندار، شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر نکاء و همچنین جمعی از خیرین این شهرستان تلاش کرده ایم تا تیم فوتسال شهرداری نکاء را به جایگاه اصلی خودش برسانیم.

اسحاق عنایتی افزود: تیم فرش آرا مشهد تیم چند بازیکن ملی پوش در ترکیبش دارد و از بنیه مالی بسیار خوبی برخوردار است و متوقف کردن این تیم توسط شهرداری نکاء نشان از پتانسیل بالای ما دارد که امیدواریم بتوانیم در فصل جدید نتایج خوبی کسب کنیم و بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم.

وی به وضعیت این تیم در فصل نقل و انتقالات اشاره کرد و بیان داشت: بنده به عنوان مدیرعامل باشگاه صد در صد آنچه که کادر فنی از بنده خواسته بود را انجام داده ام و حتی  فراتر از آن هم رفته ام. مثلاً یاسر ابراهیمی که در لیست آقای جعفری نبوده است با رایزنی هایی که با آقای سعید نجاریان مدیرعامل محترم راه ساری داشته ام ان شاالله هفته آینده با ما قرارداد خواهد بست.

مدیرعامل تیم فوتسال شهرداری نکاء در پاسخ به این سوال که پیش بینی تان از وضعیت پایان فصل تیمش در فصل جدید چیست، اذعان داشت: ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم و تیم خوبی را مهیای خضور در لیگ کرده ایم. اما در ورزش اتفاقات متعددی رخ می دهد. مصدومیت ها، محرومیت ها و بسیاری از مسائل این چنینی وجود دارد. با این همه بسیار امید داریم تا بتوانیم یکی از تیم های صعود کننده به لیگ برتر باشیم.

وی با بیان اینکه تیم شهرداری نکاء کاملاً بومی بسته شده است، تصریح کرد: پیشنهاداتی مبنی بر جذب بازیکنانی از استان های البرز، گیلان و گلستان شده بود اما بنده روی استفاده از بازیکنان بومی علی الخصوص شرق مازندران تأکید داشتم و الحمدلله این گونه هم شد و با پتانسیلی که در بین بازیکنان ما وجود دارد بنده به آینده این تیم خوشبین هستم.

عنایتی در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران فهیم نکایی تقاضا دارم تا در فصل پیش رو تنها به تشویق تیم محبوب خود بپردازند و از پرداختن به حواشی که منجر به جریمه و محرومیت برای شهرداری نکاء خواهد شد، اجتناب کنند.