باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
هادی جعفری:از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد داشتم...ترجیح دادم در شهر خودم بازی کنم
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۸:۳٧ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳٩٢/٦/٢۸
 

به سراغ هادی جعفری سنگربان جوان و با استعداد شهرداری نکا رفتیم و گفتگویی از وضعیت این تیم در آغاز رقابت های لیگ دسته اول فوتسال کشور با ایشان انجام دادیم که خواندنش خالی از لطف نیست .

وضعیت تیم شهرداری نکا را در شروع فصل چطور ارزیابی میکنید ؟

تیم ما امسال خدا را شکر خیلی خوب بسته شده و میتوانیم به راحتی با تلاش بازیکنان خوبمان راهی لیگ برتر شویم .و در بازی دوستانه برابر تیم لیگ برتری فرش آرا مشهد هم توانستیم بازی خوب و قابل قبولی را ارائه دهیم. و من به این تیم خیلی امیدوارم و میشود به این تیم اعتماد کرد .

آیا به تیم ملی هم فکر میکنید ؟

من هم مثل همه ی بازیکنان به تیم ملی و پیشرفت فوتسالم فکر میکنم و تلاش و هدفم این است که به این مهم دست پیدا کنم .

آیا پیشنهادی نیز از تیم های دیگر داشتید؟

بله ، امسال هم چند پیشنهاد لیگ برتری داشتم  ولی با آنها به توافق نرسیدم و ترجیح دادم که در تیم شهرم فوتسال بازی کنم .

در نکا خیلی ها شما را با مصطفی نظری مقایسه میکنند.

دوستان به بنده لطف دارند . آقای نظری از بهترین دروازبانان ایران هستند و باعث افتخارم است که من را با ایشان مقایسه میکنند .

بهترین خاطره ورزشی شما ؟

صعود به لیگ یک مقابل دید ه گان 2000 نفر همشهریانم و جشن و پایکوبی آنان،بهترین خاطره ورزشی ام بود

بدترین خاطره ورزشی شما ؟                            

هفته ماقبل آخر مسابقات لیگ دسته دوم کشور در شهر اراک میهمان تیم همیاری اراک بودیم که در صورت برد می توانستیم با وارد شدن به مرحله پلی آف به لیگ یک صعود نماییم ولی متاسفانه عوامل( میهمان نوازی بد تیم میزبان ،جو خیلی متشنج سالن همچنین ناداوری)دست به دست هم دادند تا آن بازی را در حالی که از لحاظ فنی ونتیجه 4 – 2 از حریف پیش بودیم واگذار نماییم و شرمنده یکصد تماشاگری که از شهرستان نکا به دیدن و تشویق تیم محبوبشان آمده بودند،شویم.

از دوستان فوتسالی خود بگویید .

خوشبختانه دوستان خوبی در فوتسال دارم در تیم شهرداری نکا همه یکدل و رفیق هستیم انشالله با یکدلی که در بچه ها وجود دارد بتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم .

 الگوی داخلی و خارجی شما در فوتسال ؟

مصطفی نظری و تیاگو از برزیل

اگر وارد فوتسال نمی شدی دوست داشتی در کدام رشته ورزشی فعالیت می کردی؟

تا به حال به این موضوع فکر نکرده ام زیرا من عاشق این رشته ورزشی هستم و اگر دوباره بخواهم از صفر چیزی را شروع کنم یقینا گزینه اولم فوتسال است.

چنانچه صحبت خاصی دارید ،بیان کنید :

از خانواده ی عزیزم تشکر میکنم که در ورزش پشتیبان و حامی من بودند وهمچنین فرماندار محترم شهرستان،اعضاءمحترم شوراء شهر، هیئت مدیره باشگاه و تمامی مربیانم ( آقایان جعفری ، حمید بخشی ، مهدی نعمتی ، فرهاد کشاورز ،حسین شهابی و مصطفی ناصری و سرپرست دوست داشتنی ام آقای محمد شکری) تشکرمیکنم که برای من خیلی زحمت کشیده اند .