باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
پرسپولیس به تساوی نیز راضی بود
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٢:٢٥ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳٩٢/٧/۱۳
 

تیم فوتسال شهرداری نکاء که خود را برای حضور در رقابت های لیگ دسته اول فوتسال کشور آماده می کند، شامگاه چهارشنبه 10 مهرماه در دیداری تدارکاتی به مصاف پرسپولیس بهزیستی تهران رفت و در حالی که تا دقیقه پایانی دو گل از حریف خود پیش بود دو گل دریافت نمود و بازی با نتیجه 5 بر 5 به پایان رسید.

این دیدار که در سالن سردار شهید طوسی شهرستان نکاء برگزار شد، منوچهر زاهدی (2)، مرتضی ایزدخواه، ولی الله خوش منظر و سالار شهناسی گل های شهرداری نکاء را به ثمر رساندند. ضمن اینکه جاسم سلطانی (2)، علیرضا عسگری، محسن منتظمی و میثم داودی برای پرسپولیس بهزیستی در این دیدار موفق به گلزنی شدند.

از نکات قابل توجه این دیدار،

شهرداری سه دقیقه ابتدایی را بسیار طوفانی آغاز نمود و توانست دو بار دروازه تیم پرسپولیس را باز نماید.پس از آن پرسپولیس نبض بازی را در دست گرفت و توانست چندین بار دروازه شهرداری را با خطر جدی مواجه کند که همه فرصتها با درخشش دروازه بان شهرداری(هادی جعفری)نقش بر آب شد و در نهایت بازی در نیمه اول با نتیجه دو بر صفر به سود تیم شهرداری به پایان رسید.

- در دقایق آغازین نیمه دوم پرسپولیس توانست دو گل خورده را جبران نماید،

تغییرات تاکتیکی که تیم شهرداری انجام داد موجب شد تا پرسپولیس 3 گل پیاپی را دریافت نماید و حساب کار 5 بر 3 گردد

-  نمایش بازیکن ارزشمند شهرداری نکا منوچهر زاهدی در زدن دو گل و یک پاس گل همچنین مرتضی ایزد خواه در زدن یک گل و دو پاس منجر به گل بسیار تماشایی بود.

- چهار دقیقه پایانی توپ و میدان در اختیار تیم پرسپولیس تهران بود و شهرداری نکا نیز با میدان دادن به بازیکنان جوان و حتی پنج نفره کردن تیم ، به مرور تاکتیک در شرایط سخت روی آورد که موجب گردید شهرداری دو گل دیگر دریافت نماید و بازی با نتیجه 5 بر 5 به پایان برسد.

-  حضور بیش از 1000 نفر تماشاگر نکایی و حضور حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشورمان در سالن سردار شهید طوسی نکاء ،شور خاصی به مسابقه داده بود.


تیم فوتسال شهرداری نکاء در هفته اول از فصل جدید رقابت های لیگ دسته اول فوتسال کشور که از 25 مهرماه آغاز می شود، میزبان مقاومت البرز خواهد بود.