باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
شهرداری در عین ناباوری ، لیگ جدید را با شکستی تلخ آغاز کرد.
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٦:٤٠ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳٩٢/٧/٢٧
 

در نخستین هفته از فصل جدید رقابت های لیگ دسته اول فوتسال کشور تیم فوتسال شهرداری نکا غروب جمعه ۲۶ مهرماه از ساعت ۱۶ در سالن سردار شهید طوسی این شهرستان میزبان مقاومت البرز بود و در پایان با نتیجه ۶ بر ۳ برابر این تیم تن به شکست داد.

در این دیدار که در مقابل دیدگان حدود 2۰۰۰ نفر تماشاگر برگزار شد، هر ۳ گل شهرداری نکاء را منوچهر زاهدی به ثمر رساند. برای تیم میهمان نیز ناصر اطمینان، علی عابدین، بهنام قربانی، مجید خزایی، امین نظرزاده و علی طارمی گلزنی کردند.

این دیدار با شروع پر انتقاد بازیکنان شهرداری نکاء همراه بود به طوری که در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی مسابقه ۴ گل دریافت کردند و شیرازه تیمی خود را از دست دادند. آنها تا پایان نیمه اول تنها موفق به جبران یک گل شدند تا نماینده البرز با برتری ۳ گله خود به رختکن برود.

نکایی ها در حالی که در نیمه دوم سر و پا حمله شده بودند و با اتخاذ سیستم ۵ نفره توسط احد جعفری سرمربی خود، اختلاف را به حداقل رساندند و بارها دروازه حریف را با خطر جدی مواجه کردند که درخشش دروازه بان تیم حریف و سراسیمگی و بی دقتی بازیکنان شهرداری موجب شد به یکباره ۲ گل دیگر دریافت نمایند تا در عین ناباوری لیگ جدید را با شکستی تلخ آغاز کنند.

قضاوت این دیدار بر عهده آقایان ابراهیم محرابی افشار و علی کشانی بود. یاسر ابراهیمی از شهرداری نکاء و همچنین امیر احمدپور و مجید خزایی از مقاومت البرز از داوران این دیدار کارت زرد دریافت کردند.

تیم فوتسال شهرداری نکا در هفته دوم رقابت های لیگ دسته اول فوتسال کشور روز پنج شنبه دوم آبان ماه میهمان لبنیات ارژن شیراز خواهد بود.

نتایج کامل دیدارهای هفته اول لیگ دسته اول فوتسال کشور  به شرح زیر است:

(گروه ب)

شهرداری نکاء        ۳    مقاومت البرز           ۶ 

نیک اندیش اصفهان ۶   افزون پلاست کاشان 0

فردوسی مشهد      ۴   پنت هاوس مشهد   ۲         

زاگرس خوزستان     1   لبنیات ارژن شیراز    6

گروه الف :

مقاومت کرمان        0  پکیج ایساتیس        1

برق شیراز             0  برنا خوزستان          0

هیأت فوتبال قزوین  3  کاشی نیلو اصفهان  3

ایران جهان مشهد  2   پرسپولیس تهران     1