باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
احد جعفری: از بازیکنانم انتظار بیش تری داشتم/ تماشاگران منت بر سر ما می گذارند
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۸:٠٩ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳٩٢/٧/٢٧
 

احد جعفری پس از شکست ۶ بر ۳ تیمش برابر مقاومت البرز اظهار کرد: بازی دو نیمه کاملاً متفاوت داشت. شاید این حرف من عذر بدتر از گناه باشد که بگویم این اولین بازی ما بود و در هر کجای دنیا و در اولین هفته مسابقات امکان بروز چنین اتفاقی وجود دارد.

وی افزود: انتظار بیش تری از بازیکنانم داشتم. آنها بازی را خیلی بد شروع کردند و حتی آن چیزی را که می خواستم را انجام ندادند. ما به اشتباهات خودمان باختیم. در آغاز بازی ۴ گل خوردیم و چند تای دیگر هم نخوردیم! این نشان دهنده قدرت حریف نیست بلکه این اشتباهات ما بود که برای آنها موقعیت سازی کرد.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکا در پاسخ به این سوال که فکر می کند علت انجام این بازی ضعیف از تیمش چه بود، اذعان داشت: نمی دانم! شاید حضور تماشاگران و انتظارات بالای آنها باعث شد تا بازیکنان ما بازی اصلی خود را ارائه نکردند. در چند وقت اخیر همه از وضعیت خوب تیم در لیگ جدید صحبت می کردند و این موضوع باعث شد تا بازیکنان مان با استرس بازی کنند.

وی ادامه داد: شک نکنید اگر زمانی که اختلاف را به یک گل رساندیم و گل پنجم را دریافت نمی کردیم، می توانستیم با امتیاز از زمین خارج شویم. موقعیت های زیادی را در نیمه دوم از دست دادیم و حتی زمانی که ۵ نفره کردیم و نتیجه ۴ بر ۳ به سود مقاومت بود، می توانستیم به گل های چهارم و پنجم خودمان برسیم که متأسفانه این طور نشد.

جعفری در مورد شعارهایی که پس از این باخت بر علیه وی سر داده شد نیز بیان داشت: اینها برایم مهم نیست. من با ساک ورزشی آمده ام و با ساک ورزشی هم می روم اما هواداران شهرداری نکاء بدانند که با تیمی که من بسته ام با بودن یا نبودن من بهترین نتایج را خواهد گرفت. ما کم کاری نمی کنیم و بازیکنان زحمت خودشان را می کشند.

وی افزود: حق طبیعی تماشاگران است که نسبت به باخت تیمش معترض باشد. ما باید به نظر آنها احترام بگذاریم. بازهم می گویم ما خیلی بهتر خواهیم شد. این هفته روی نقاط ضعف و قوت مان کار خواهیم کرد تا بازی بدی که در نیمه اول به نمایش گذاشتیم دیگر تکرار نشود.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکا در مورد بازی هفته آینده تیمش برابر ارژن فارس نیز گفت: متأسفانه تیم های همگروه ما نسبت به سال گذشته عوض شده اند و هیچ شناختی از هیچ تیمی نداریم با این وجود قول می دهم که دست پر از شیراز برگردیم.

احد جعفری در پایان بار دیگر ضمن عذرخواهی از هواداران شهرداری نکا بابت باخت تیم شان در هفته اول مسابقات گفت: به آنها حق می دهم. آنها هرچه بگویند بر ما منت می گذارند و همین که برای تشویق تیم شان به سالن می آیند برای ما نعمت بزرگی است که امیدوارم بتوانیم با نتایج خوبی که در هفته های آینده کسب می کنیم، دل آنها را شاد کنیم.