باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
مدیرعامل شهرداری نکا پس از تساوی در خانه مقابل حریف کاشانی استعفا کرد
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٦:٤٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩٢/۸/۱٥
 

اسحاق عنایتی مدیرعامل باشگاه شهرداری نکا پس از تساوی در خانه مقابل حریف کاشانی در گفتگو با خبرنگار مازند اسپرت، ضمن پوزش از شهروندان، پیشکسوتان و جامعه ورزش شهرستان، اظهار داشت: علیرغم جذب بهترین بازیکنان و تهیه امکانات مناسب برای تیم فوتسال شهرداری، لذا به دلایل شخصی استعفای خودم را از مدیرعاملی باشگاه شهرداری نکا اعلام می نماییم.

هنوز مشخص نیست که آیا این استعفا مورد موافقت هیات مدیره این باشگاه قرار می گیرد یا نه.

هر دو گل تیم شهرداری نکا را در این مسابقه، منوچهر زاهدی به ثمر رساند و گل های تیم میهمان نیز توسط میثم نوری و علی تسلیمیان به ثمر رسید.

در این دیدار با حضور هواداران پرشمار تیم میزبان برگزار شد، شاگردان احد جعفری موقعیت های فراوانی برای گلزنی به دست آوردند اما موفق نشدند بیشتر از دو بار دروازه تیم میهمان را باز کنند. همچنین هادی جعفری در دقایق پایانی نیمه نخست از روی نقطه دوم پنالتی صاحب موقعیتی مناسب برای گل برتری داشت که تیر دروازه مانع ورود توپ به دروازه شد.

شهرداری در هفته نخست در خانه مقابل مقاومت البرز با نتیجه ۶ بر ۳ و در هفته دوم میهمان ارژن شیراز بود که با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب شد و در هفته سوم که امید زیادی برای کسب نتیجه داشت به تساوی مقابل میهمان کاشانی خود رضایت داد.