باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
مهدی نعمتی :قطعاً نیم فصل دوم را بهتر آغاز خواهیم کرد
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٥:٢٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩٢/۸/٢٩
 

مهدی نعمتی پس از پیروزی تیمش برابر زاگرس خوزستان در هفته پنجم لیگ دسته اول فوتسال کشور در گفتگو با خبرنگار بلاغ اظهار داشت: بازی خیلی خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم. مخصوصاً تیم ما در بحث تهاجم عالی کار کرد. در 7 ، 8 روزی که بنده این تیم را در اختیار گرفتم تمرینات منظمی را در کارهای هجومی انجام دادیم، در این بازی توانستیم موقعیت های خیلی خوبی را خلق کنیم و با استفاده از آنها توانستیم به پیروزی برسیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نظر می رسد شهرداری نکاء سخت گل می زند و راحت گل دریافت می کند گفت: بله، همین طور است. متأسفانه ما در ساختار دفاعی تیم مان مشکلاتی داریم. باید عنوان کنم زمانی که من آمدم این تیم باخت هایی داشته که البته به هیچ عنوان حقش نبود و وقتی تیمی از 4 بازی تنها یک امتیاز کسب می کند بنابراین از نظر روحی و روانی هم مشکلاتی پیدا می کند که در انجام بازیها کار ما را دشوار می کند.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکاء افزود: با توجه به اینکه تفاضل گل تیم بسیار پایین آمده بود، در تمرینات هفته گذشته بیش تر روی کارهای تهاجمی تمرکز کردیم و ان شاالله در این هفته سعی می کنیم نقاط ضعف خود را در کارهای تدافعی به حداقل برسانیم.

وی تصریح کرد: این تیم از ابتدا با هدف صعود به لیگ برتر بسته شده اما نواقصی دارد و ما نیاز به بازیکن داریم. امروز یاسر ابراهیمی 3 اخطاره بود و ما بدلیل اینکه بازیکن جایگزین در حد وی نداشتیم مجبور شدیم از ولی الله خوش منظر 40 دقیقه ی مفید بازی بگیریم که الحمدلله او توانست این خلاء را به خوبی پوشش دهد و حتی 2 گل برای ما به ثمر رساند که من همین جا از او تشکر می کنم.

نعمتی با اشاره به درخشش خیره کننده منوچهر زاهدی که توانست بار دیگر هت تریک کند، اذعان داشت: به نظرم او یک بازیکن خاص است. او مسیرش را به درستی انتخاب کرد. از لیگ استان به لیگ دسته دوم رفت و الان هم در لیگ دسته اول بازی می کند. با توجه به اینکه او چارچوب شناس بسیار خوبی است اگر بتواند تمرکزش را بیش تر کند، علیرغم اینکه کمی دیر به سطح اول فوتسال کشور معرفی می شود به نظرم آینده بسیار خوبی در انتظار منوچهر است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قولی به هواداران شهرداری نکاء بابت صعود تیمش به لیگ برتر می دهد یا خیر بیان داشت: اگر بتوانیم از 3 بازی پیش رو،  حداقل 6 امتیاز بگیریم، قطعاً نیم فصل دوم را بهتر آغاز خواهیم کرد. در ورزش کسی نمی تواند قول بدهد. قول دادن کار دروغگوهاست اما هواداران مطمئن باشند بنده، کادر فنی، بازیکنان و مدیریت باشگاه تمام تلاش مان را برای صعود انجام خواهیم داد.