باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
شهرداری نکا در لحظات پایانی برابر تیم قدرتمند ارژن فارس به برتری دست یافت
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٧:٤۸ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳٩٢/۱٠/۱٥
 

در هفته ی یازدهم لیگ دسته اول فوتسال کشور تیم شهرداری نکا موفق شد در برابر تیم قدرتمند ارژن شیراز  به پیروزی شیرین دست یابند. این دیدار روز جمعه 13 دی 92  در نکا برگزار شد و تیم میزبان توانست در حضور 700 هوادار خود با گل های منوچهر زاهدی (2گل) و آرش خلیل پور به پیروزی دست پیدا کند.

این دیدار با قضاوت آقایان مهدی حسینی و حسین توانا انجام شد و شهناسی و آرش خلیل پور از داوران این دیدار کارت زرد دریافت کردند.

این دیدار در نیمه نخست بدون گل پایان رسید و در نیمه دوم در حالیکه تا 6 ثانیه به پایان دیدار با نتیجه 2-2 دنبال می شد آرش خلیل پور توانست از روی نقطه پنالتی گل برتری تیمش را به ثمر برساند و پیروزی شیرین را برای نکایی ها در پی داشته باشد.

تیم فوتسال شهرداری نکا با این پیروزی 11 امتیازی شد و تا قبل از پایان هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتسال در رده هشتم جدول رده بندی گروه ب قرار گرفت.

حواشی بازی :

همانند همیشه حضور مسئولین(جناب آقای رجبی فرماندار محترم،دکتر محمودیان ریاست محترم شبکه بهداشت شهرستان و رئیس هیت مدیره باشگاه، آقای سلیمی معاون فرماندار،آقای دلیلی رییس تربیت بدنی  ،آقای صفرپور ریاست فرهنگ و ارشاد شهرستان،آقای رمضانی فرمانده محترم سپاه پاسداران شهرستان،جناب سرهنگ فتحی فرمانده محترم نیروی انتظامی ،جمال الدین صادقی نوا مدیر عامل محترم باشگاه ،ابواقاسم محمدی عضو شورا شهر شهرستان همچنین علی امینی دبیر کمیته فوتسال استان و سعید بسطام سرمربی اسبق راه ساری به سالن مسابقه، قوت قلبی به تیم شهرداری نکا بخشیده بود.

تماشاگران بارها فرماندار مردمی و ورزش دوست شهرستان را مورد تشویق قرار داده همچنین شعار فرماندار... فرماندار حمایت حمایت سر دادند.

- شهرداری نکا در دقایق 3(توسط ولی خوش منظر) ، 4 و 5 (حمید عبادی) و تیم ارژن شیراز در دقایق 2 و 11 صاحب موقعیت گلزنی شدند که توسط دروازه بانان دو تیم مهار گردید.

- در دقیقه 15 و 18 دو موقعیت صد در صد گلزنی نصیب تیم ارژن شیراز گردید که توسط سنگربان شهرداری نکا (هادی جعفری)مهار گردید.

- در دقیقه 19 دو موقعیت پیاپی نصیب بازیکن ارزشمند شهرداری نکا(منوچهر زاهدی)گردید که دروازبان حریف مانع از گلزنی وی شد.

- در پایان نیمه اول ،دو تیم با نتیجه صفر بر صفر زمین بازی را ترک نمودند.

نیمه دوم شهرداری بسیار کوبنده تر ظاهر شد بطوریکه در دقیقه 21 پس از از دست دادن موقیعیت مسلم گلزنی(توسط حمید عبادی)همچنان توپ و میدان را در اختیار داشت و توانست در دقیقه 22 مزد برتری خویش را با پاس زیبای حمید عبادی و ضربه تمام کننده منوچهر زاهدی،حساب کار را یک بر صفر نماید و از حریف بسیار سخت و قدرتمند خود پیش بیافتد.

- در دقیقه 23 دو موقعیت پیاپی نصیب منوچهر زاهدی شد که با هنر نمایی دروازه بان حریف از دست رفت.

- در دقیقه 26 و 31 تیم ارژن صاحب موقعیت گلزنی گردید که که یکی از آنها به دلیل اشتباه فردی بازیکنان وارد دروازه شهرداری گردید.

در دقیقه 36 تیم شهرداری توسط منوچهر زاهدی و شهناسی صاحب دو موقعیت مسلم گلزنی گردید که باز هم با سد محکم در وازه بان حریف مواجه گردیدند.

- در دقیقه 38 شهرداری با پاس حمید عبادی و گلزنی منوچهر زاهدی بار دیگر از حریف پیش افتاد.

- تماشاگران بارها هادی جعفری و منوچهر زاهدی را مورد تشویق قرار دادند که که احساسات تماشاگران از جانب این دو بازیکن بی پاسخ نماند.

- دو دقیقه پایانی شاهد صحنه های پر اضطراب و پر التهابی بودیم بطوریکه هر تصمیم داوران مسابقه از جانب هر دو تیم مورد اعتراض قرار می گرفت.

- در دقیقه 39 تیم ارژن شیراز صاحب یک پنالتی از نقطه دوم(خطای ششم) گردید که توسط سنگربان شهرداری نکا مهار گرید.

- در 45 ثانیه پایانی مسابقه تیم ارژن مجددآ صاحب پنالتی دیگری از نقطه دوم گردید که ضربه دقیق بازیکن حریف وارد دروازه شهرداری نکا گردید و حساب کار باز هم به تساوی کشیده شد.

- فشارهای توامان تیم شهرداری نکا بر روی دروازه حریف موجب شد تا بازیکنان تیم ارژن چاره ای جز خطا کردن نداشته باشند و هر تصمیم داور موجب اعتراض شدید کادر فنی و بازیکنان آنان می گردید.

در 15 ثانیه پایانی شهرداری نکا صاحب یک پنالتی از نقطه دوم گردید که ضربه منوچهر زاهدی توسط دروازه بان تیم ارژن شیراز مهار گردید.

- در 6 ثانیه پایانی پس از اعلان پنالتی توسط داور، به دلیل اصابت توپ به دست بازیکن حریف در داخل محوطه جریمه موجب شد کادر فنی و بازیکنان حریف نسبت به تصمیم اتخاذ شده اعتراض شدیدی نمایند حتی با بیرون کشیدن تیم، قصد ترک زمین بازی را داشتند که سرانجام بازی پس از 3 دقیقه وقفه مجددا آغاز گردید.

- ضربه پنالتی توسط آرش خلیل پور به زیبایی هر چه تمامتر در کنج دروازه حریف جای گرفت

- سرانجام بازی با نتیجه 3 بر 2 به سود تیم شهرداری نکا خاتمه یافت.

 - در این دیدار منوچهر زاهدی،حمید عبادی و هادی جعفری عملکرد بهتری از سایر بازیکنان به نمایش گذاشتند.

- پس از اتمام مسابقه تمامی بازیکنان و کادر فنی تیم میهمان،داوران مسابقه را احاطه کرده و شروع به اعتراض نمودند که با دخالت ناظر فدراسیون غائله خاتمه پذیرفت و تیم ارژن شیراز بعنوان بازنده سربلند، نکا را به قصد شیراز ترک نمود.