باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
مسئولان تیم ارژن قصد کناره‌گیری از لیگ را دارند.
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٧:٥٧ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳٩٢/۱٠/۱٥
 

پایگاه اطلاع‌رسانی فوتسال ایران - عصر امروز و بلافاصله پس از شکست ثانیه‌های آخر تیم فوتسال ارژن مقابل تیم فوتسال شهرداری نکا مسئولان این تیم در یک تصمیم ناگهانی اعلام کردند که قصد کناره‌گیری از ادامه رقابت‌های لیگ دسته یک را دارند. محسن نعمتی سرپرست این تیم در این‌باره به خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی فوتسال ایران گفت:"واقعا تصمیم سختی برای ما خواهد بود ولی با این وضع داوری و این نوع چینش داورها نمیتوانیم ادامه دهیم. چرا باید داور بازی ما با شهرداری نکا از مشهد که رقیب ماست انتخاب شود؟ چطور ممکن است در دقایق آخر بازی ما ۵ خطا شویم و در ۶ ثانیه پایانی یک پنالتی به ناحق برای تیم رقیب بگیرند؟ در هفته گذشته نیز ما از این مشکلات داشتیم. در هر حال این تصمیمی جمعی است و احتمال بازگشت از آن وجود ندارد."

هرچند در ورزش ایران از این نوع تصمیمات غیرقابل بازگشت (!) زیاد دیده و شنیده‌ایم٬ ولی مهم دلایل رسیدن به این تصمیم است. تیمی که ماه‌ها تمرین میکند و پول‌های فراوانی صرف آماده‌سازی‌اش می‌شود٬ چرا باید مسئولان آن به این تصمیم برسند؟ آیا تنها مشکلات داوری دلیل مستحکم و مورد قبولی است؟

تیم ارژن که در نیم فصل نخست از کاندیداهای صعود به دور پلی‌آف بود، در دو بازی ابتدایی نیم فصل دوم خود متحمل دو شکست مقابل دو تیم پایین جدولی زاگرس خوزستان و شهرداری نکا شده و مسیر صعود آن به لیگ برتر مشکل‌تر و ناهموارتر از گذشته شده است.