باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
شهرداری نکا از سد حریف قدرتمند خود گذشت
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۳:۱۱ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱۳٩۱/۱/٢۸
 

تیم شهرداری نکا در دومین بازی خود در خانه مصاف تیم بسیار منسجم و قدرتمند بیمه حدیث قزوین رفت که در نهایت حساب کار با نتیجه چهار بر دو به سود تیم شرداری خاتمه پذیرفت .

در نیمه نخست شهرداری نمایش قابل قبولی از خود ارائه نداد و با برتری نسبی تیم میهمان، بازی در این نیمه یک بر یک به سود طرفین به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم شهرداری معدود حملاتی بر روی دروازه حریف خلق نمود که یا با واکنش های خوب دروازه بان حریف و یا با بی احتیاطی و سراسیمگی بازیکنان شهرداری از دست می رفت.

در دقیقه 25 تیزهوشی بازیکنان قزوین موجب شد تا بر خلاف جریان بازی،شهرداری گل دوم را از تیم میهمان دریافت کند.از این دقیقه به بعد تیم شهرداری حملات زیادی بر روی دروازه حریف وارد نمود که در نتیجه آن توانست مزد برتری خویش را با زدن سه گل در دقایق 28-31-39 به رخ حریف بکشاند. هر چند این باخت برای تیم قزوین چیزی از شایستگی های  این تیم و مربی جوان و فهیم وی (آقای رشوند)نمی کاهد.

حواشی بازی:

- حضور بیش از دو هزار نفر تماشاگر بسیار متعصب و ورزشدوست شهرستان در سالن سردار طوسی موجب شده بود که به زیبایی های این دیدار افزوده شود که در طول بازی تیم محبوب خود تشوق کردند.

- در دقیقه 18 بازی و پس از به بثمر رسیدن گل تساوی تیم شهرداری و در پی آن دروازه بان تیم میهمان به علت برخوردی که  با یکی از بازیکنان شهرداری بوجود آمد از ناحیه سر دچار صدمه جزئی شد که چند دقیقه جای خویش را به دروازه بان ذخیره داد.

- در دقیقه 31 به دلیل اعتراض کمک مربی شهرداری به تصمیم سر داور مبنی بر اعلان خطای پنجم بر علیه تیم شهرداری و گزارش آن توسط داور سوم مسابقه به سر داور موجب اخراج مربی تیم شهرداری و شعار دادن تنی چند از تماشاگرنماها گردید که با وساطت مسئولین تیم، غائله خاتمه پذیرفت.