باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
شهرداری نکا در خانه حریف یک امتیاز با ارزش بدست آورد
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٥:٢۸ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳٩۱/٢/۱
 

در هفته سوم مسابقات: شهرداری نکا در خانه حریف و در یک بازی بسیار نزدیک ، یک امتیاز با ارزش از تیم هیئت فوتبال همدان بدست آورد. این بازی در حالی برگزار گردید که تیم همدان با انگیزه مضاعف و با حمایت تماشاگران خونگرم خود و تیم شهرداری نیز به منظور کسب امتیاز لازم و فاصله نگرفتن از دیگر مدعیان ، به سه امتیاز این بازی چشم دوخته بودند.

تیم همدان در نیمه نخست تیم برتر میدان بود و توانست مزد برتری خود را با نتیجه 2 بر 1 به پایان برساند. شروع نیمه دوم نیز این روند ادامه یافت و متاسفانه  تیم شهرداری بر اثر اشتباه بازیکن ارزشمند خود (میثم علی بیکی)گل سوم (گل به خودی)را دریافت نمود و نتیجه کار 3 بر 1 به سود تیم میزبان گردید.

شهرداری با درایت کادر فنی خود توانست پنج دقیقه پایانی مسابقه را در اختیار خود بگیرد و با حملات مکرر بر روی دروازه حریف و سراسیمگی بازیکنان تیم میزبان در حفظ نتیجه بدست آمده،موجب شد تا شهرداری گل دوم را وارد دروازه حریف نماید.

در سه دقیقه پایانی مسابقه شهرداری همچنان صاحب توپ و میدان بود و موفق شد یک ضربه پنالتی(به علت ارتکاب خطای ششم) بدست آورد که متاسفانه ضربه کاپیتان مظاهر گرمرودی توسط دروازه بان حریف مهار گردید.سرانجام در دقیقه 38 بازی ، شهرداری توانست گل سوم و امید بخش خود را وارد دروازه تیم میزبان کند و بازی با همین نتیجه به پایان برسد.

 همزمان با اتمام بازی، معدود تماشاگران تیم شهرداری به پاس از بازی خوب بازیکنان خود،چند دقیقه ای جو سالن را با سر دادن شعار " نکایی با غیرت همینه همینه " تحت تاثیر قرار دادند.

گلهای بازی : مظاهر گرمرودی (2) – رحمت شکوهی (1)