باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
حالا باید نظاره گر باشیم که چه اتفاقاتی در بازیهای آینده خواهد افتاد
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱٢:۱۳ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۳٩۳/۸/۱٩
 

عصر جمعه شاهد ضعیف ترین بازی تیم فوتسال تندیس(شهرداری )در چند سال اخیر بودیم بطوریکه موجب ناامیدی دوستداران بخصوص هواداران متعصب این تیم گردید.شرایط طوری رغم خورده بود که گویی تیم هیئت فوتبال اصفهان میزبان بود !!! فقط دقایقی از بازی ما تیم برتر بودیم .تیم حریف با برنامه ظاهر شده بود شاید هم ما آنقدر بد بازی کردیم که فرصتهای زیادی را برای حریف ایجاد کردیم.در این دیدار بازیکنان نکا آشفته و سردرگم بودند و فشار حاکم از سوی تماشاگران متعصب که سرمایه های این باشگاه محسوب میشوند بر روند اشتباهات فردی بازیکنان و تصمیمات شتابزده کادر فنی افزوده بود.

تندیس نکا چهار بار در دقایق 10 ، 26 ، 30 ، 35  و در میان بهت تماشاگران و مسئولین ،دروازه خود را گشوده دید و فقط توانست دو بار در دقایق 25 و 39 توسط سالار شهناسی و علی تسلیمیان دروازه تیم هیئت فوتبال اصفهان را بگشاید.نکته قابل تعمق اینجاست که هر چهار گل هیئت فوتبال اصفهان بر اثر اشتباهات فردی بازیکنان تندیس نکا به دست آمد !!!

حالا باید نظاره گر باشیم که چه اتفاقاتی در بازیهای آینده خواهد افتاد ، آیا تندیس نکا می تواند با توجه به اتفاقات بوجود آمده از قبل مسابقات تا به این لحظه ، بر مشکلات فائق آید؟