باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
درصدد هستیم تا به روند رو به رشدی که در پیش گرفته ایم، ادامه دهیم.
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٩:۱٧ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳٩۱/٢/٩
 

سایت خبری مازندلیگ: سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکا گفت: درصدد هستیم تا به روند رو به رشدی که در پیش گرفته ایم، ادامه دهیم.
احد جعفری پس از پیروزی پر گل تیمش برابرافزون پلاست کاشان در لیگ دسته دوم فوتسال کشور در گفتگو با خبرنگار مازندلیگ اظهارداشت: در طول هفته گذشته تمرینات منظمی را برگزار کرده بودیم. شناخت نسبی از تیمکاشان داشتیم. این تیم در 3 بازی 25 گل به ثمر رسانده بود. هدف ما در این بازیگرفتن فضاها از بازیکنان حریف بود که الحمدلله به آنچه که می خواستیم تا حدود زیادیرسیدیم.

وی افزود: بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول ما بازی فوقالعاده ای را به نمایش گذاشتیم و بر توپ و میدان کاملاً مسلط بودیم اما از عملکردبازیکنانم در نیمه دوم به هیچ وجه راضی نیستم. آنها باید بسیار بهتر از اینها کارمی کردند.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکا در پاسخ به این سوال خبرنگار مازندلیگ که آیا قبول دارید زدن 6 گل در نیمه اول نوعی بی انگیزگی و بی میلی را دربین بازیکنان شهرداری نکا به وجود آورد، گفت: خود بازیکنان می دانند که ما میتوانستیم گلهای بیشتری به ثمر برسانیم. به نظر من نتیجه 2 بر 2 مساوی در نیمه دومبرای تیمی که در یک نیمه 6 گل زده است، نوعی شکست محسوب می شود.

وی ادامه داد: اگر واقعاً در بین بازیکنان بی انگیزگی ایجاد شده باشد، کم کاری از بنده است. ما به هواداران پرشورمان قول داده ایم که روز به روز بهتر شویم و نباید تحت هر شرایطی در این مسیر سخت بی میل و بی انگیزه شویم.

جعفری با بیان اینکه تصورنمی کرد تیمش با این نتیجه پرگل برابر افزون پلاست کاشان به برتری برسد، اظهارداشت: بنده به شاگردانم قبل از بازیها و حتی در تمرینات هم گفته ام که ما نباید به شرایط جدول توجه داشته باشیم و تمام تمرکزمان باید روی مسابقات و کسب 3 امتیازهاباشد. با اینکه با هدف کسب تمام امتیازات این دیدار وارد زمین شدیم اما باید بگویمکه پیش بینی برد با اختلاف 5 گل را نکرده بودیم.

وی بیان داشت: من یقین دارم که تیم ما از آنچه که تا به امروز نشان داده بهتر هم خواهد شد و همه تیم ها باید ازاین پس حساب ویژه ای روی بازیهایشان مقابل شهرداری نکا باز کنند.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکا در پاسخ به این سوال که بهترین بازیکن تیمش در این دیدار چه کسی بود، اذعان داشت: من از بازی تک تک بازیکنان تیم رضایت دارم. بدون شک تمامی عوامل در یک مجموعه دست به دست هم می دهند تا موفقیت حاصل شود بنابراین نمی توانیم بگوییم چه بازیکنی بهتر از بقیه ظاهر شد.

وی بیان داشت: درصدد هستیم تا به روند رو به رشدی که در هفته های گذشته در پیش گرفته ایم، ادامه دهیم و بتوانیم جایگاه خوبی رادر جدول رده بندی برای خود دست و پا کنیم تا ان شاالله بتوانیم پس از سالها نماینده نکا را در لیگ دسته اول فوتسال کشور ببینیم.

احد جعفری در مورد بحث اعتراض این باشگاه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر استفاده تیم میلاد تنکابن ازیک بازیکن غیرمجاز در دیدار مقابل شهرداری نکا در هفته اول گفت: طبق اسناد و فیلمهای موجود، بازیکن شماره 10 تیم میلاد تنکابن که در برابر ما به میدان رفت و 3 گل هم به ثمر رساند، در لیگ دسته سوم فوتسال نیز به میدان رفته بود. مسئولان باشگاه دراین زمینه زحمات زیادی را متحمل شدند و فیلم مربوطه را از شهرستان دزفول پیداکردند. ما مستندات خود را به کمیته انضباطی داده ایم و منتظر رأی این کمیته در این باره هستیم.


به گزارش مازندلیگ، تیم فوتسال شهرداری نکا که به عنوان یکیاز نمایندگان مازندران در رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال کشور حضور دارد، غروب پنجشنبه گذشته در سالن سردار شهید طوسی نکا میزبان تیم افزون پلاست کاشان بود که توانست با نتیجه پرگل 8 بر 3 حریف خود را با کشست بدرقه کند و در جایگاه پنجم جدول رده بندی گروه شمال رقابت ها قراربگیرد.

نوشته شده توسط مجید بابایی