باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
کشاورز:با اندک فرصتی که داریم،تمام تمرکزمان را روی کارهای تاکتیکی معطوف کرده ایم
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱۱:۱۳ ‎ق.ظ روز جمعه ۱۳٩٤/٩/۱۳
 

 

 

فرصت را مغتنم شمردیم و توانستیم روز گذشته با فرهاد کشاورز ، مربی فهیم و دوست داشتنی تیم فوتسال شهروند نکا صحبت کوتاهی داشته باشیم.

 

 آقای کشاورز ، با توجه به فرصت بسیار اندکی که در پیش و رو دارید ، وضعیت تیم را چطور می بینید؟  

 

کمتر از چهار روز تا آغاز مسابقات لیگ دسته اول فوتسال باقی مانده است واین در حالیست که تیم شهروند به تازه گی و با مدیریت جدید وارد مسابقات شده است و انصافا توانسته با تلاشهای شبانه روزی کادر مدیریتی تیم (آقایان محمد شکری،محمد طالبی، جمال الدین صادقی نوا، عمار محمدی،مجید طالبی،احد جعفری،حامد نبوی ، حسام پویا و محسن بسکابادی)، بصورت زیربنایی و با رعایت اصول حرفه ای تمامی دغدغه های ذهنی ما را در این مدت کم کاهش دهند و بنده نیز از این بزرگواران تشکر و قدردانی می نمایم .

 

در ادامه ایشان خاطر نشان کرد : بنده به خود میبالم که حدود سه سال پیش به اتفاق دوست و همکار خوبم آقای احد جعفری در شهر دوستداشتنی نکا هدایت این تیم پرآواره را بر عهده داشتیم و یقین دارم امسال با توجه به شناختی که نسبت به کادر مدیریتی و کاردان این تیم و حمایت بیدریغ هواداران پرشور و خونگرم این شهر دارم ،در این فصل نتایج قابل قبولی کسب خواهیم کرد تا از این طریق بتوانیم دل هزاران هوادار نکایی را شاد نماییم.

 

ایشان در رابطه با پیکره بازیکنان تیم بیان کرد:

 

خوشبختانه تاکنون توانسته ایم با جذب بازیکنان مدنظر حدود 75 الی 80 درصد از پیکره تیم را تشکیل دهیم و به آمادگی نسبتا مطلوبی دست یابیم ولی کافی نیست .

 

وی در ادامه گفت : در حال حاضر به صورت فشرده تمام تمرکزمان را روی کارهای تاکتیکی معطوف کرده و امیدواریم تا چند روز آینده به مرز آمادگی دست یابیم.

 

آقای کشاورز در خصوص مشکلات تیم در بازی مقابل بندر عباس خاطر نشان کرد:

 

با توجه به بعد مسافت آن هم در اولین بازی فصل همچنین مصدومیتی که گریبانگیر دو بازیکن خوب تیممان در بازی دوستانه ی روز گذشته شد ، کار را برای ما کمی سخت خواهد کرد ولی با اعتقادی که من به بازیکنانم دارم مطمئنم نتیجه مطلوبی کسب خواهیم نمود.

 

در خاتمه ایشان فرمودند: بنده از تمام کسانی که به نحوی برای سربلندی این تیم تلاش میکنند کمال تقدیر و تشکر را دارم و امیدوارم با حمایت همه جانبه مردم و مسئولین محترم شهرستان،این تیم با صعود به لیگ برتر به جایگاه اصلی خود که آرزو و خواستگاه هر تیمی می باشد ، برسد.