باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
تصمیمات شتابزده کمیته فوتسال در هفته اول برای شهروند نکا درد سر ساز شد
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٩:٤٥ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۳٩٤/٩/۱٦
 

هر دم از این باغ بری میرسد

باخبر شدیم تیم فوتسال شهروند نکا شب گذشته از نکا راهی تهران شد

قرار بود شهروند نکا راس ساعت 14 مورخه 15 / 9 / 94 در فرودگاه تهران برای انجام مسابقه فوتسال با تیم بندر عباس از سری مسابقات لیگ دسته اول کشور راهی بندر عباس شود و روز بعد طبق برنامه از پیش تعیین شده کمیته مسابقات مقابل این تیم قرار گیرد ولی متاسفانه کمیته فوتسال کشور خبر خروج تیم بندر عباس از جدول مسابقات را بدلیل تکمیل نبودن مدارک این تیم،حدود یک ساعت قبل از پرواز به مسئولین تیم شهروند نکا اطلاع رسانی نمود و جالبتر اینکه کمیته فوتسال طی ابلاغی به حامد نبوی سرپرست محترم باشگاه اعلام کرد:چند تیم دیگر نیز بدلیل عدم ارسال مدارک کافی از جدول بازیها خارج شدند و تیم شهوند نکا نیز بایستی از گروه دو خارج و طیق برنامه در گروه یک بازی نماید!!!

از قرار تیم شهروند نکا بایستی فردا 16 / 9 / 94 در تهران مقابل پاس قوامین قرار گیرد و این تصمیم شتابزده فدراسیون در حالی رقم میخورد که تیم فوتسال شهروند نکا در وضعیت بدی (همچون مشکلات اسکان،هزینه های ایاب و ذهاب،ابطال بلیط های پرواز،عدم آگاهی از شرایط بازی با تیم حریف که به لحاظ فنی و روحی روانی خیلی حائز اهمیت می باشد،)گفتار شده است.

سوال اینجاست ،تیمی که تمام هزینه هایش توسط مردمی عاشق و فوتسال دوست آنهم از شهرستانی بسیار کوچک تامین میشود، چه کسی مسئول و پاسخگوی این همه مشکلات بوجود آمده و هزینه های از دست رفته خواهد بود ؟؟؟ !!!