باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
مازیار امیرخانلو:انتخاب بازیکنان تیم نشات گرفته ازنگاه هوشمندانه آقای کشاورز می
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱:٠٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳٩٤/۱٠/۳
 

دیروز به سراغ مازیار امیر خانلو بازیکن ارزشمند تیم فوتسال شهروند نکا رفته و با وی مصاحبه ای ترتیب دادیم که میخوانید.

آقای امیرخانلو در خصوص شرایط تیم خاطر نشان کرد: با اینکه تیم خیلی دیر بسته شد و فرصت کافی برای آماده سازی و بازیهای تدارکاتی نداشتیم ولی با این وجود در دو هفته اول مسابقات توانستیم نتایج نسبتا قابل قبولی کسب نماییم هر چند اگر کمی چاشنی شانس در اختیارمان بود میتوانستیم به اندوخته هایمان اضافه کنیم .

در حال حاضر تیم در شرایط خوبی قرار دارد، انشاله با بازیهای آتی که پیش و رو داریم و با کسب نتایج خوب بتوانیم دل هواداران خونگرم و متعصب نکایی را شاد نماییم.

وی در ادامه بیان نمود پیکره تیم ما با تلفیقی از بازیکنان باتجربه و جوان تشکیل شده است. حتی بازیکنان جوان ، نحوه عملکردشان در زمین به گونه ایست که کم از بازیکنان با تجربه ندارند بعبارتی جناب آقای فرهاد کشاورز بازیکنانی را انتخاب نموده که بتوانند به تیم کمک کنند که این نشات گرفته از نگاه هوشمندانه وی میباشد. 

وی در خصوص بازی جمعه تیم شهروند مقابل تیم ساوه اظهار داشت : بنده سالهای گذشته در این شهرستان بازی میکردم و به خوبی با جو آنجا و حتی نسبت به بعضی از بازیکنان تیم ساوه شناخت کافی دارم و امیدوارم با توصیه های جناب آقای فرهاد کشاورز و تلاش بچه ها با دست پر به نکا بازگردیم که هم شرایطمان را در جدول بهبود ببخشیم و هم دل هواداران را شاد نماییم.

وی در ادامه و در خصوص سوال از تجربه بازی در تیم های سطح اول فوتسال کشور خاطر نشان کرد : بنده اولین سال حضورم در لیگ برتر را با تیم کاملا بومی فجر قائم گلوگاه آغاز نمودم در نیم فصل دوم همان سال آقای ابطحی سرمربی تیم گلوگاه گردید و سال بعد پس از انتخاب آقای ابطحی بعنوان سرمربی تیم ارم کیش قم، بنده به همراه آقای علی رهنما به این تیم ملحق شدیم سپس بنده بهمراه آقای ابطحی به ساوه آمده و چند سالی را در این تیم سپری نمودم و پارسال نیز در تیم منصوری قرچک به فعالیتم ادامه دادم تا اینکه در همین اثنی از ناحیه رباط دچار آسیب دیدگی شدم و به اجبار چند ماهی را از میادین دور ماندم...

وی در ادامه گفت : بنده افتخار میکنم که در کنار مربیان بزرگی چون ابطحی، خوراکچی، عقابی، رعدی و چند صباحی نیز با آقای شمس(مدیر فنی تیم ساوه)؛ به عنوان یک شاگرد تجربیات زیادی کسب نمودم.

در حال حاضر در خدمت تیم شهروند نکا - با کادر مدیریتی و فنی بسیار قوی و بازیکنان مستعد و با اخلاق - هستم .

آقای امیر خانلو در خاتمه بیان نمود:

بنده فوتسال خودم را مدیون آقای ابطحی میدانم و جا دارد از ایشان به دلیل حسن اعتمادی که به بنده داشتند کمال تشکر را نمایم.

در ضمن از تمامی مسئولین ، هوادارن ،کادر فنی و مدیریتی باشگاه و تمامی کسانی که به نوعی این تیم را حمایت میکنند تشکر ویژه ای دارم و امیدوارم با صعود به لیگ برتر دل تمامی این عزیزان را شاد نماییم.