باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
صحبت های مرد اول شهروند نکا قبل از بازی با لبنیات ارژن شیراز
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٥:٥۱ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩٤/۱٠/٩
 

فرهاد کشاورز در کنفرانس خبری باشگاه شهروند نکا اظهار داشت: تیم لبیات ارژن شیراز با بیش از 10 سال تجربه در لیگ برتر و لیگ 1 مقابل تیم ما که قدمتش به چند سال هم نمی رسد قرار می گیرد و امیدوارم روز پنج شبه بتوانیم با شکست این تیم صدر جدولی ، خوشحالی را برای هواداران باشگاه شهروند و مردم مازندران به ارمغان بیاوریم.

کشاورز در ادامه افزود: تنها 2 ماه از تمرینات تیم ما می گذرد. باشگاه شهروند کار بزرگی انجام داد و ما در چند روز تیم را بستیم و در کمتر از یک ماه به هماهنگی نسبی رسیدیم ولی بسیاری از تیم ها از چند ماه قبل کار خود را آغاز کرده اند جلوتر هستند.

فرهاد کشاورز گفت: برای موفقیت در این تیم باید دوراندیشی کرد.به هر حال فوتسال است و توپ گرد .باید انتظار هر اتفاقی را در هر بازی داشته باشیم.اگر بخواهیم به موفقیت برسیم باید تلاش کنیم ، صبور باشیم و برنامه داشته باشیم.ما در بازی قبل مقابل سن ایچ ساوه که حتی فیلمش رو من بررسی کردم خیلی خوب بازی کردیم و تا 2 دقیقه به پایان نیمه اول 1-0 جلو بودیم و حتی حدود چهار موقعیت خیلی خوب را بعد گل خراب کردیم ولی روی یه اتفاق که حتی میشه بدشانسی رو هم ضمینه اش کرد بازی برگشت و به صعود تیم ساوه شد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار درخصوص چقدر آشنایی دارید با حریف شیرازی گفت : به دلیل امکانات کم ، من هنوز بازی تیم ارژن رو ندیدم ولی با توجه به این که ارژن تیم ریشه دار و خوبیه و از بازیکنان لیگ برتری استفاده میکنه در بازی که داخل کرج داشتن من چند تا از دوستانم رو برای آنالیز فرستادم و اطلاعات خوبی بهم دادند و امیدوار با حمایت همه جانبه از سوی مسئولین و هوادارها با خوشحالی سالن را ترک کنیم .

 

فرهاد کشاورز در خصوص بازیکنان جذب شده توسط شهروند نکا گفت: همانطور که می دونید بازیکنان خیلی خوبی را جذب کردیم.90 درصد بازیکنان ما مازندرانی هستند. میانگین سنی بازیکنان ما نیز پائین است و در کنار جوانان سعی کردیم از چندبازیکن باتجربه که سابقه لیگ برتر دارند استفاده کنیم. کاری که ما در مجموعه شهروند انجام دادیم یه کار نو وجدیدی هستش و من میخوام با این کار خون تازه ای برای فوتسال مازندران در رگ ها به وجود بیارم تا در اینده ای نزدیک شاهد حضور دو تیم در لیگ برتر فوتسال کشور باشیم.

 

کشاورز در خصوص شرایط باشگاه شهروند گفت: در این باشگاه نیروهای انسانی قوی و دلسوز به فعالیت مشغول هستند و امکانات قابل قبولی نیز مهیا شده و فقط با کمی حمایت و همدلی و عزم استانی زمینه لیگ برتری شدن این تیم فراهم است. شما ببینید در طی این مدت فقط رئیس اداره ورزش و جوانان به اتفاق رئیس کمیته فوتسال در تمرینات ما حضور یافتند و این را من کمتر در استان های دیگر دیدم که جای بسی نگرانی است.

سرمربی شهروند نکا در پایان گفت: تیم های زیادی را بالا آورده ام و احتیاجی به تبلغات ندارم کارنامه ام گویای همه چیزاست. به حرف هائی که در خصوص بنده و حتی در فضای مجازی زده می شود توجهی نمی کنم چون خدا را دارم و خدا خودش می داند همیشه سعی کرده ام سلامت کاری داشته باشم و اینکه به کاری که میکنم ایمان دارم.

وی ضمن تشکر از باشگاه ( مدیریت تا تدارکات ) گفت: آنها واقعا فداکاری کردند که پا به میدان گذاشتند و از جامعه فوتسال مازندران، مسئولین و هواداران می خواهم از این تیم حمایت کنند.