باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
پیروزی شیرین تر از عسل برای شهروند نکا در دیداری حساس و نفسگیر
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٤:٢٦ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱۳٩٤/۱٠/۱٧
 

هفته پنجم لیگ دسته اول فوتسال ایران با برگزاری هشت دیدار در دو گروه به اتمام رسید.

به گزارش خبرنگار باشگاه شهروند نکا ، هفته پنجم لیگ دسته اول فوتسال ایران با برگزاری چهار دیدار از گروه الف این مسابقات پیگیری شد.

تیم فوتسال شهروند نکا در این هفته موفق شد برای اولین بار در این فصل به برتری برسد. نکایی ها که در این مسابقات هنوز طعم برد را نچشیده بودند، در نیمه اول و در پی اخراج دروازبان خود از حریف عقب افتادند و بازنده به رختکن رفتند اما در نیمه مربیان این شاگردان کشاورز بودند که موفق شدند بازی را به تساوی کشانده و در دقایق پایانی از روی نقطه پنالتی به گل برتری برسند و سه امتیاز ارزشمند را کسب کنند.

در حساس ترین دیدار هفته تیم سن ایچ ساوه در خانه مقابل اتلیه طهران قم متوقف شد. در این دیدار شاگردان عارفیان بازی را عالی آغاز کردند و با برتری ۴ گله بازی را در نیمه اول به پایان رساندند. اما در نیمه دوم ورق به سود قمی ها برگشت و ذو تیم به تساوی ۵-۵ رضایت دادند تا سن ایچ این موقعیت خوب را برای حضور در بالای جدول از دست دهد. قمی ها در این دیدار بعد از به تساوی کشان کار یک بار هم ضربه پنالتی نقطه دوم بدست اوردند که این فرصت مناسب را از دست دادند.

تیم ارژن شیراز هم در دیدار حساسش مقابل استقلال نوین ماهشهر اتش به پا کرد و با نتیجه درخشان ۸-۳ به برتری رسید تا با صعود و اختلاف امتیاز در صدر جدول برای رقیبان خط و نشان بکشد. ارژنی ها حالا مهمترین مدعی گروه به حساب می ایند و ثابت کرده اند که برای صعود مصمم هستند.

تیم پاس قوامین که چند هفته ای بر نوار موفقیت گام بر می دارد موفق شد در دیدار خارج از خانه تیم شهروند کاشان را با نتیجه خوب ۵-۳ شکست دهد. در این دیدار نیمه اول دو تیم پایاپای پیگیری شد و بدون عبور توپی از خط دروازه هابه پایان رسید. اما در نیمه دوم شاگردان کیانفر موفق شدند حریف را شکست داده و با ۱۰ امتیاز به رده دوم جدول صعود کند