باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
گفتگو با مازیار امیرخانلو از دیروز تا امروز
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٦:۳٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳٩٤/۱٠/٢٠
 

با عرض سلام و خسته نباشید.ابتدا خودتان را معرفی کنید ؟

به نام خدا.مازیار امیرخانلو هستم در روز 30 شهریور ماه 1363 در شهرستان بهشهر به دنیا امدم.و هم اکنون ساکن گلوگاه هستم.

فوتسال خودت رو از کجا شروع کردی ؟

من ابتدا در باشگاهی به نام وحدت گلوگاه فوتبال  بازی میکردم و بعد از مدتی تیم فوتسال وحدت راه اندازی شد و به فوتسال آمدم.و پس از چند سال به فجر قائم گلوگاه امدم و این تیم سکوی پرتاب من به سطح اول فوتسال کشور شد.

در چه تیم هایی بازی کردی ؟

فجر قائم - شهرداری ساوه که البته این تیم در طول این سال ها  تغییر نام میداد- ارم کیش قم که بعد تغییر نام داد – شهید منصوری قرچک

بهتریت مقامی که تا حالا کسب کردی ؟

نایب قهرمانی با ارم کیش قم

شخصیت آروم ، دوست داشتنی و همیشه هواداران به خصوصی داری و القاب خاصی برایت در نظر می گیرند ( در قم : گتوسو- ساوه : سلطان – گلوگاه : ببر ).نظرت در این مورد چیست ؟

من کلا آدم آرومی هستم و فکر میکنم هر چند سال یک بار عصبانی میشم.راجب القاب هم باید بگم که در ایران لقب دادن عادیه.هواداران لطف دارند و همیشه منو شرمنده کردند.

بریم سراغ شهروند نکا

شما بازیکن باتجربه ای هستی و با مربیان نام آشنا نظیر ( ابطحی،شمس ،خوراکچی ، عقابی ) کار کردی اول چرا لیگ 1 رو انتخاب کردی و چی شد به شهروند نکا آمدی ؟

بله بنده یکی از افتخاراتم اینه شاگرد چنین استادانی بودم که احتیاجی به تعریف ندارند.بنده پارسال در تیم شهید منصوری در هفته پنجم مصدوم شدم و کلا فصل رو از دست دادم.و حتی قصد خداحافظی از دنیای فوتسال هم گرفته بودم ولی از وقتی با آقا فرهاد و مجموعه شهروند آشنا شدم تصمیم گرفتم برای تیم شهروند نکا که تیم استانم هست بازی کنم.من حدود 2 ماه در خدمت تیم شهروند نکا هستم و تا این لحظه به جز خوبی چیزی ندیدم.

به نظر خیلی آماده ای در بازی قبل گل اول تیمت رو زدی و یکی از بهترین بازکنان میدان بودی در این باره چه نظری داری ؟

من در پست عقب گیر بازی میکنم و زیاد دنبال گل زدن نیستم . بیشتر به فکر موفیت تیمم هستم ولی از اینکه زمینه ساز پیروزی تیمم شدم خوشحالم.تقریبا 80 درصد به مرز آمادگی رسیدم و جا داره از آقا فرهاد با تمریناتی که برایم در نظر گرفته تشکر کنم.

از تیم شهروند بگو آیا آرزوی مردم نکا رو برآورده میکنید؟

من در تمرین بارها به بازیکنان تیم گفتم واقعا باشگاه شهروند با اینکه تازه تاسیس هستش ولی خیلی خوب و منظم و با یه برنامه ریزی خاص دارند تیم رو اداره میکنند که جا داره اینجا از هیات مدیره محترم مدیرعامل سرپرست و کادر فنی تشکر ویژه کنم.راجب شهروند باید بگم که امسال آقا فرهاد برنامه ای خاص برای تیم شهروند داره و با بازیکنان با تجربه و جوانی مثل ( محسن سادات تبار ، ولی خوش منظر، حمید عبادی ، علی تسلیمان و ... ) میخواهیم به هدفمون برسیم.

کار کردن با فرهاد کشاورز چگونه است ؟ نگفتی آرزوی مردم نکا رو برآورده میکنید؟

همنان طور که می دانید من با مربیان خوب و زیادی کار کردم . آقا فرهاد هم جوان و فرد بسیار با دانش و پر تلاشیه و ریسک بزرگی کرده تیمی رو تحویل گرفته که نه کار بدنی انجام داده نه تاکتیکی ولی بنده با شناختی که تو این مدت از ایشان و حسین آقا شهابی و حمید خان غیبی پیدا کردم با کمک مسئولین ، هیات مدیره و آقای طالبی و مرد دلسوز فوتسال نکا آقای احد جعفری به هدف اولمون که رسیدن به مرحله بعدی رقابت هاست میرسیم.

در آخر نظرت راجب این کلمات بگو ؟

فوتسال : زندگی

زندگی : فوتسال

فرهاد کشاورز : جوان و کار بلد

شهروند نکا : با حمایت لیگ برتری میشه

سعید کلبادی : دوست

حرف پایانی : من در آخر از شما دوست عزیز تشکر میکنم و از مسئولین میخوام تا مجموعه شهروند و آقا فرهاد رو حمایت کنند و صبور باشند تا با هم شاهد حضور شهروند نکا در لیگ برتر فوتسال باشیم.