باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
شهرداری نکا در عین نا باوری در زمین حریف متوقف شد
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٧:۱٧ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳٩۱/٢/۱٦
 

در ادامه بازیهای هفته پنجم لیگ دسته دوم فوتسال کشور،شهرداری نکا میهمان تیم شوپی ملارد بود.

در حالی که شهرداری در تمام طول بازی تیم برتر میدان بود ، بر اثر اشتباهات فردی بازیکنان خویش، نتیجه برد را با تساوی (4 - 4)عوض نمود.بازیکنان شهرداری در این دیدار صاحب موقعیت های تک به تک فراوانی شدند که با واکنشهای خوب دروازه بان حریف  همچنین بی دقتی بازیکنان شهرداری، از دست رفت.

شهرداری تا دقیقه 11 بازی دو بر صفر از حریف خود پیش بود که بر اثر اعلام یک پنالتی مشکوک توسط داور بازی به سود تیم میزبان،اختلاف به حداقل رسید. پس از آن شهرداری به فشار حملات خود افزود و موفق شد گل سوم را وارد دروازه حریف نماید.

متاسفانه بر خلاف جریان بازی و بر حسب اتفاق و دفع ناقص بازیکن با اخلاق تیم(مهران خوش برش)، شهرداری یک گل به خودی دریافت نمود بازی در نیمه اول با همین نتیجه(2-3)به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم و در پی یک ضد حمله توسط تیم حریف شهرداری گل سوم را نیز دریافت نمود و حساب کار 3-3 گردید.

در دقیقه 34 بازی شهرداری توانست پس از از دست دادن چند موقیت مسلم گل باز هم از حریف خود پیش بیافتد و در دقیقه 38  گل تساوی را دریافت نماید و بازی با نتیجه 4-4 به پایان برسد .

هر چند در پایان بازی کادر فنی،بازیکنان و معدود تماشاگران تیم شهرداری نکا حاضر در سالن از نتیجه به دست آمده رضایت نداشتند ولی با توجه به بازیهای آینده ،کسب یک امتیاز در خانه حریف می تواند تیم شهرداری را همچنان به عنوان یکی مدعیان صعود نگه دارد.

گلهای بازی : میپم علی بیکی( 2 )- عباس احمدی- مرتضی ایزد خواه