باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
باخت دور از انتظار و عجیب برای شهروند نکا در هفته ششم رقابت ها
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٥:٥٦ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۳٩٤/۱٠/٢٤
 
به گزارش خبرنگار سایت باشگاه شهروند ، از هفته ششم رقابت‌های گروه الف لیگ دسته اول فوتسال کشور، تیم‌های شهروند نکا و استقلال نوین ماهشهر، درحالی به مصاف هم رفتند که برنده این دیدار گام بلندی برای رسیدن به صدر جدول بر می داشت.
در این دیدار که در اوایل آن به صورت متعادل دنبال می‌شد، ابتدا جنوبی ها به گل اول بازی دست یافتند ولی لحظاتی بعد، شمالی ها بازی را به تساوی کشاند و بازی را در اختیار گرفتند ، اما در ادامه ورق بازی برگشت و این تیم استقلال بود که 4 دیگر وارد دروازه میهمانش کرد تا بازی با نتیجه 5 - 1 به سود تیم استقلال ماهشهر در نیمه اول به پایان برسد.

در نیمه دوم که شهروندی ها چیزی برای از دست دادن نداشتند سراپا حمله شدند و در ادامه اسیر ضد حملات تیم میزبان شدند و در نهایت بازی با نتیجه 9 - 2 به سود تیم جنوبی به پایان رسید.  

یکی از عوامل اصلی بروز چنین نتیجه‌ای را باید در برگزاری دو دیدار خارج از خانه پشت سر هم توسط نماینده نکا عنوان کرد، چراکه بازیکنان نکا پس از دیدار خارج از خانه خود در کرج و بازگشت به نکا، تنها دو روز فرصت تمرین داشتند و سپس با طی مصافتی به تهران رفته و از آنجا با هواپیما به اهواز و مسیر اهواز تا ماهشهر را مجدداً با اتوبوس پیمودند.

پیمودن مصافت‌های این چنینی در بازی‌های فشرده لیگ فوتسال، لاجرم توان بسیاری را هم از لحاظ جسمانی از تیم گرفته و هم خستگی روحی را برای بازیکنان ایجاد می‌کند که اتخاذ تدابیر مناسب‌تری را از سوی مسئولان برگزاری، مدیران تیم و حتی مسئولان شهری برای حمایت از نماینده نکا می‌طلبد.

به امید موفقیت تنها نماینده شمال ایران شهروند نکا