باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
برد روحیه بخش در غیاب چهار بازیکن ، سرپرست و مربی شهرداری نکا
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱٠:٤٧ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۳٩۱/۳/٧
 

در ادامه بازیهای هفته هشتم مسابقات لیگ دسته دوم کشور تیم شهرداری نکا که به پاس ارج نهادن به مقام والای شیهدان، با نام شهید خلبان سرهنگ علیرضا فغانی فرمانده جنگنده سوخوی جمهوری اسلامی ایران در این دوره از مسابقات شرکت نموده است ، عصر روز پنج شنبه 4/ 3 / 1391در سالن سردار طوسی میزبان تیم سالکو شاهرود بود و توانست این تیم را با نتیجه چهار  بر صفر مغلوب نماید.

در این دیدار شهرداری نکا(شهید فغانی)که در غیاب چهار بازیکن (میثم علی بیکی،ولی خوش منظر،مرتضی ایزد خواه،عباس احمدی) و سرمربی خویش احد جعفری به میدان رفته بود و توانست گل اول بازی را در 15 بازی توسط مضاهر گرمرودی به ثمر برساند پس از آن شهرداری نکا به حملات  افزود و توانست در دقیقه 19 گل دوم را توسط حمید عبادی وارد دروازه حریف نماید و نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

در نیمه دوم نیز  شهرداری نکا(شهید فغانی)توانست دو گل دیگر در دقایق 31 و 39 وارد دروازه حریف نماید و با همین نتیجه بازی را به پایان برساند. البته تیم شاهرود نیز صاحب موقیت های فراوانی شد ولی با واکنشهای دروازه بان با اخلاق و خوش آتیه تیم شهرداری(هادی جعفری) از دست رفت.

در این دیدار مضاهر گرمرودی با زدن سه گل ،مهران خوش برش با دادن سه پاس منجر به گل و هادی جعفری(دروازه بان)با سلب موقعیتهای مسلم گلزنی از حریف نسبت به دیگر بازیکنان عملکرد بهتری ارائه دادند و در پایان مسابقه با نظر تنی چند از مسئولین و پیشکسوتان ورزشی ،کاپیتان مظاهر گرمرودی به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب گردید و در یک عمل بسیار پسندیده از طرف خانواده شهید فغانی پاداش نقدی به وی اهدا گردید.

با این برد شهرداری نکا(شهید فغانی)از هشت بازی صاحب 3 برد 3 تساوی و2 باخت و 12 امتیاز گردید و در جایگاه پنجم قرار گرفت.

گلهای بازی: مظاهر گرمرودی( 3 ) – حمید عبادی

حواشی بازی:

نیم ساعت قبل از شروع مسابقه  و در سالن مسابقه سرپرست تیم شهرداری(شهید فغانی) آقای محمد شکری بر اثر سقوط از ارتفاع 2 متری از ناحیه پا و ستون فقرات دچار صدمه گردید که سریعآ به بیمارستان منتقل گردید.

حضور اعضاء محترم شورای شهر(آقایان عالیشاه،میری و درخشانی فر) همچنین پیسکسوتان ورزش،فرهنگیان ،کسبه محترم شهرستان و  بیش از 1500 نفر از ورزشدوستان در سالن بازی آنهم به یمن برکت نام شهید بزرگوار شهید فغانی به زیبایی های این بازی افزوده بود.

پس از پایان بازی اعضاء محترم شوراء شهر در رختکن بازیکنان حضور یافتند و پس از تبریک برد  تیم شهرداری(شهید فغانی) مبلغی را نیز به عنوان کمک به تیم اختصاص دادند.