باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
شهرداری نکا(شهید فغانی)در یک رقابت سخت و نفس گیر از سد سایپا اردبیل گذشت
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۱۱:٠۱ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳٩۱/۳/۱٩
 

در ادامه بازیهای لیگ دسته دوم فوتسال کشور که در مورخه19/ 3 / 1391 در سالن سردار طوسی شهرستان نکا برگزار گردید شهرداری نکا(شهید فغانی)توانست با نتیجه 6 – 5 حریف خود سایپا اردبیل را با شکست بدرقه کند .

هر چند در این دیدار تیم سایپا اردبیل عالی تر حد انتظار حاضر شد و حتی می توانست برنده بازی باشد.ولی اشتباهات دروازه بان این تیم،شانس را از تیم خوب و منسجم سایپا اردبیل گرفت.

در این دیدار شهرداری نکا(شهید فغانی)پنج دقیقه ابتدایی بازی را طوفانی آغاز نمود و توانست سه بار در وازه تیم اردبیل را باز نماید.در دقیقه یازده بازی، تیم اردبیل توانست یکی از گلهای خورده را جبران نماید . هر چند اشتباهات مکرر و  مشهود داوران( آقایان حمید کاشانی- مهدی کرد)بدلیل ضعف در اجرای صحیح قوانین همچنین اشتباه در اخراج مربی فهیم تیم شهرداری در بیست ثانیه آغازین بازی توسط سرداور بازی(حمید کاشانی) از کیفت بازی کاست .

در این نیمه شهرداری(شهید فغانی)موقیتهای بسیاری به دست آورد که با بی دقتی بازیکنان از دست رفت و بازی در نیمه اول با نتیجه  3 – 1 به سود میزبان به پایان رسید.

در شروع نیمه دوم و به اصطلاح نیمه مربیان ،شهرداری(شهید فغانی)به دلیل عدم وجود سرمربی در انتقال نکات فنی به بازیکنان و عدم تمرکز لازم بازیکنان در حفظ نتیجه همچنین ادامه روند اشتباهات داوری، سه گل دیگر از سایپای اردبیل دریافت نمود تا حساب کار در میان بهت تماشاگران 4 بر 3 به سود میهمان گردد.پس از آن جو سالن مسابقه به دلیل حضور بیش از 2500 تماشاگر متعصب متشنج ،و بازی نیز از کنترل داوران خارج گردید .در پی آن،به دلیل افزایش اشتباه هات ،استرس و فشار جو سالن،  سرداور مسابقه مجبور به جابجایی با داور اول گردید.

پس از گذشت این همه اتفاقات شهرداری نکا(شهید فغانی)توانست نبض بازی را در اختیار خود بگیرد و با زدن سه گل دیگر از حریف خود 6 بر 4 پیشی بگیرد .دو دقیقه پایانی بازی تیم سایپا توانست گل پنجم را وارد دروازه شهرداری نماید و اختلاف را به حداقل برساند.

 شهرداری(شهید فغانی)در این نیمه نیز موقعیتهای فراوانی را از دست داد و نهایتا بازی را با نتیجه 6 بر 5  به سود خود به پایان رساند.

گلهای بازی : مظاهر گرمرودی (4) – میثم علی بیکی – ولی خوش منظر

حواشی بازی :

به دلیل تصمیمات خودسرانه داوران بازی در نحوه اجرای قوانین بازی، سالن بازی چند دقیقه ای توسط تعدادی تماشاگر نماها متشنج و بازی نیز با چند بار توقف مجددا آغاز گردید .

پس از به ثمر رسیدن گل چهارم سایپا اردبیل ،مربی شهرداری دروازه بان (ابراهیمی)را تعویض نمود و هادی جعفری را بجای آن به بازی فرستاد.

در این دیدار کاپیتان مظاهر گرمرودی توانست به تنهایی چهار گل تیم را به ثمر برساند که موجب تشویق بی امان تماشاگران گردید.