باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
احد جعفری: علیرغم پیروزی تیمش برابر سایپا اردبیل از سمتش استعفا داد
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ۸:۱٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳٩۱/۳/٢۱
 

احد جعفری در گفتگو با خبرنگار مازندلیگ در مورد پیروزی تیمش مقابل حریف اردبیلی اظهار اشت: بازی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم. ما فکر نمی کردیم تیم سایپا اردبیل به این خوبی بازی کند و در نکا ما را اینگونه تحت فشار قرار دهد.

وی افزود: بعد از شکست سنگین اردبیلی ها در خانه تیم شهدای جلین گرگان، بازیکنان ما با این تفکر که می توانند به راحتی تیم سایپا را شکست دهند وارد میدان شدند و در فکر گلباران حریف بودند اما با بازی خوب حریف غافلگیر شدند.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکا ادامه داد: ما در بازی امروز تغییراتی در ترکیب مان داشتیم که بعضی ها مثمر واقع شدند و بعضی ها نیز به ما ضربه زدند.

وی اذعان داشت: ما زمانی که 3 بر یک پیش بودیم می توانستیم 3 ، 4 گل دیگر بزنیم اما بی دقتی بازیکنان باعث شد تا نتوانیم در این کار موفق شویم.

جعفری تصریح کرد: من احساس کردم که هر یک از بازیکنان می خواهند خودشان گل بزنند و در بین دو نیمه هم به بازیکنانم این نکته را گوشزد کردم که این مسئله برای تیم مانند سمی کشنده است. امیدوارم در بازیهای آینده بتوانیم جبران کنیم.

وی در مورد اخراجش در اولین دقیقه مسابقه گفت: متأسفانه داور بازی به بنده بی احترامی کرد و من در رختکن داوران هم این نکته را به وی گفتم. حیف که ناظر محترم بازی از بنده خواست تا این قضیه ادامه پیدا نکند و به همین دلیل من در این مورد صحبتی نمی کنم.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکا در مورد تعویض دروازه بان تیمش در اواسط نیمه دوم گفت: ابراهیم ابراهیمی دروازه بان خوبی است اما در اواسط نیمه دوم احساس کردم فشار زیادی روی اوست و با استرس بالایی بازی می کند.

وی ادامه داد: بنده معتقدم هادی جعفری دروازه بانی است که آینده درخشانی در پیش رو دارد و اگر با همین پشتکار ادامه دهد به زودی در سطح اول فوتسال کشور حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

احد جعفری با بیان اینکه از سمت خود استعفا داده است، اظهار داشت: بنده قبل از بازی برابر سایپا اردبیل استعفای خودم را تحویل مدیرعامل و هیئت مدیره محترم تیم داده ام و در پایان نیم فصل از شهرداری نکا جدا خواهم شد.

وی از گفتن دلایل استعفایش خودداری کرد و گفت: امیدوارم هر مربی که جایگزین بنده روی نیمکت شهرداری نکا خواهد شد، بتواند این تیم را به موفقیت برساند.

سرمربی مستعفی تیم فوتسال شهرداری نکا در خاتمه در پاسخ به سوال خبرنگار مازندلیگ مبنی بر اینکه که آیا احتمال دارد که از تصمیمش منصرف خواهد شد یا خیر گفت: استعفای بنده قطعی است و تصمیم من تغییر نخواهد کرد. حتی بنده دوست و همکار خوبم آقای حمید بخشی که مربی دروازه بان های تیم است را به عنوان سرمربیگری تیم به مسئولان باشگاه پیشنهاد داده ام هرچند که خود ایشان به صورت ضمنی اعلام کرده است که این مسئولیت را نخواهد پذیرفت.

 گفتنی است، تیم فوتسال شهرداری نکا با سرمربیگری احد جعفری در پایان هفته ی دهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال کشور با کسب 15 امتیاز در رده ی پنجم جدول رده بندی گروه شمال قرار دارد.

منبع :مازند لیگ