باشگاه فرهنگی ورزشی شهروند نکا

 
شهرداری دو دستی برد را به بیمه حدیث تقدیم نمود
نویسنده : علی سفیدیان - ساعت ٩:٥٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱۳٩۱/٤/۱٩
 

در ادامه  بازیهای لیگ دسته دوم باشگاه های کشور شهرداری نکا در شهر قزوین مقابل تیم قدرتمند حدیث قزوین صف آرایی کرد و در حالی که در بیشتر دقایق بازی تیم برتر میدان بود نتوانست از موقعیتهای به دست آمده کمال استفاده راببرد و با نتیجه 4 - 3 مغلوب این تیم گردد.از عواملی که موجبات باخت شهرداری را رغم زد می توان به(اشتباهات بازیکنان در زدن ضربه نهایی و محرومیت مربی و سرمربی تیم به دلیل رای کمیته انظباطی)اشاره کرد. البته در این دیدار تیرک دروازه نیز چند بار ناجی دروازه حریف گردید که کلمه ای جز شانس را نمی شود برای آن تعریف نمود.

در هر صورت شهرداری نکا(شهید فغانی) در روزی که می توانست برنده بازی باشد ، بازی را به تیم خوب و با اخلاق بیمه حدیث واگذار نمود.  

گلهای بازی : مظاهر گرمرودی-میثم علی بیکی-ولی خوش منظر

حواشی بازی:

حضور همیشگی طرفداران تیم شهرداری نکا(شهید فغانی)در سالن شهید بابایی قزوین حال و هوای خاصی به این بازی داده بود.

خطایی که دروازه بان حریف در دقیقه 35 بر روی کاپیتان مظاهر گرمرودی در داخل محوطه جریمه انجام داد نه تنها از جانب سر داور اعلان پنالتی و بازیکن خاطی جریمه نگردید، بلکه بازیکن شهرداری را به دلیل شبیه سازی(فریب داور)کارت زرد نشان داد که اعتراض شدید مسئولین و تماشاگران تیم شهرداری را در بر داشت.

در دو دقیقه پایانی و در حالی که بازی با نتیجه  3 بر 3 به سود طرفین پیش می رفت ،فشار بیش از حد هر دو تیم و تماشاگران به سرداور محترم مسابقه موجب شد که وی به اشتباه تصمیمات کاملا نادرستی اتخاذ نماید به طوری که موجب گردید وی در ثانیه های پایانی مسابقه دو خطای مشکوک به سود تیم میزبان اعلام ، و با همین خطاها موجبات باخت شهرداری را (به دلیل ضربه پنالتی نقطه دوم و در یافت گل چهارم شهرداری در پنج ثانیه پایانی مسابقه !!!! ) رغم بزند.

اعتراض های مکرر مسئولین هر دو تیم و تماشاگران به دلیل اشتباهات فاحش و مکرر وقت نگه دار مسابقه در هر دو نیمه  شرایط سالن و بازی را ملتهب نموده بود.