صعود مقتدرانه کاشی نیلو اصفهان به لیگ برتر / آذرخش در یک قدمی صعود

رقابتهای مرحله نهایی لیگ دسته اول فوتسال ایران با برگزاری دو دیدار همزمان از هفته چهارم پیگیری شد و در ان تیم های کاشی نیلو و آذرخش مقابل رقیبانشان به برتری رسیدند.

کاشی نیلو اصفهان ۶ – آینده گستر ایرانیان ۱

گلها:( کاشی نیلو ) مسعود فلاحى ٢،مهرداد جابرى،محمد عیدى، محمد حسین درخشانى، مجتبى توسلى، (آینده گستر) حسین خردمند

دربی تکراری اصفهان برای چهارمین بار در فصل جاری برگزار شد و تیم کاشی نیلو چهارمین برد متوالی خودرا مقابل همشهری اش بدست آورد تا با ۱۰ امتیاز اولین تیم لیگ برتری مسابقات لقب بگیرد.

در این دیدار شاگردان افضلی در دقیقه اول به گل رسیدند و توانستند با توجه به برتری زودهنگام خود کمی دفاعی تر بازی کرده و با ضدحملات خطرناک خود تیم جوان آینده گستر را از پا در آورند. نیمه اول این دیدار با نتیجه ۲-۰ به سود کاشی نیلو به پایان رسید اما بازی انتحاری آینده گستر فرصت زدن گلهای بعدی را برای نیلویی ها فراهم کرد تا این تیم در نهایت با نتیجه ۶-۱ به برتری رسیده تا دو هفته زودهتر از پایان رقابتها، صعودش به لیگ برتر را قطعی کند.

آذرخش بندرعباس ۳ – رسالت کرمان ۱

گلها: سعید رضوانی و بهزاد میری زاده۲ ( آذرخش) ، مجید تیکدری نژاد( رسالت)

دومین دیدار مرحله نهایی را تیم های جنوبی کشور در بندرباس برگزار کردند. تیم رسالت کرمان که از تیم های متمول و قدرتمند لیگ یک به حساب می آید در این مرحله نتایج خوبی کسب نکرده بود و دیدار مقابل آذرخش آخرین فرصتش برای امیدواری بود، اما شاگردان روزپیکر در تیم آذرخش مصمم بودند در حضور هواداران خود سه امتیاز بازی را کسب کرده و گام بلندی برای لیگ برتری شدن آذرخش بردارند. در این دیدار تیم میزبان نیمه اول را با نتیجه دو بر صفر به رختکن رفت اما فشار تیم رسالت در نیمه دوم اختلاف را به حداقل رساند ولی در نهایت بازی با نتیجه ۳-۱ به پایان رسید تا تیم آذرخش بندرعباس با ۷ امتیاز در رده دوم قرار بگیرد و تیم های رسالت و آینده گستر با ۲ امتیاز در مکان های سوم چهارم باقی بمانند. بدین تریب آذرخش با کسب یک تساوی در دو دیدار آینده می تواند جواز حضور در لیگ برتر را کسب کند.

جدول مرحله نهایی لیگ دسته اول در پایان هفته چهارم

رده بازیبردمساویباختگل زدهگل خوردهتفاضلامتیاز1 کاشی نیلو اصفهان 4 3 1 0 13 4 9 10 2 آذرخش بندرعباس 4 2 1 1 8 7 1 7 3 رسالت کرمان 4 0 2 2 6 9 -3 2 4 آینده گستر ایرانیان اصفهان 4 0 2 2 5 12 -7 2

 

/ 0 نظر / 295 بازدید