شهرداری نکا در حضور خسوس کاندلا مقاومت کرمان را با شکست بدرقه کرد

تیم فوتسال شهرداری نکا با برتری برابر مقاومت کرمان بقای خود در لیگ دسته اول فوتسال را قطعی کرد.

  از هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتسال کشور عصر پنج شنبه 19 بهمن ماه تیم فوتسال شهرداری نکاء در سالن سردار شهید طوسی نکا میزبان مقاومت کرمان بود و موفق شد با نتیجه 5 بر 3 حریف خود را با شکست بدرقه کرد.

در این دیدار شهرداری نکا با درخشش خیره کننده کاپیتان خود مظاهر گرمرودی توانست بر مقاومت کرمان غلبه کند. این بازیکن به تنهایی 4 گل برای تیمش به ثمر رساند. مهران خوش برش نیز دیگر گلزن شهرداری نکا در این بازی بود.

قضاوت این دیدار که در مقابل دیدگان بیش از 1500 نفر تماشاگر برگزار شد، بر عهده آقایان سعید الوندی و محمد قدرتی بود. حسین هابیلی دروازه بان مقاومت کرمان تنها بازیکنی بود که از داوران کارت زرد دریافت کرد.

به گزارش مازندلیگ، تیم فوتسال شهرداری نکاء با کسب این پیروزی 15 امتیازی شد و ضمن قرار گرفتن در مکان ششم جدول رده بندی گروه ب، بقای خود در رقابت های لیگ دسته اول را مسجل کرده باشد.

در این دیدار سنگربان شهرداری نکا(هادی جعفری) به علت مصدومیت از ناحیه انگشتان دست نتوانست نسبت به قبل نمایش قابل قبولی ارائه دهد حتی در دریافت یکی از گلها مقصر بود در عوض کاپیتان مظاهر گرمرودی و ولی اله خوش منظر فراتر از حد انتظار ظاهر شدند.
تیم مقاومت کرمان نیز موقعیتهای زیادی بر روی دروازه شهرداری خلق نمود حتی دو بار شوت از راه دور آنان به تیرک دروازه شهرداری برخورد نمود و به طرز باور نکردنی وارد دروازه نشد.

در حاشیه:

* خسوس کاندلاس سرمربی اسپانیایی تیم ملی فوتسال کشورمان و سعید نجاریان مدیرعامل باشگاه راه ساری از مهمانان ویژه این بازی بودند که استقبال گرمی از آنها توسط تماشاگران نکایی بعمل آمد.

* علی رجبی (فرماندار نکا) و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهرستان و ریاست تربیت بدنی نکا(بریمانی) نیز با حضور در سالن این دیدار را از نزدیک نظاره گر بودند.

* با توجه به اینکه بازیهای هفته های پایانی تیم مقاومت کرمان به نوعی تشریفاتی شده بود و خیال آنها از بابت ماندن در لیگ دسته اول قطعی شده بود، آنها تنها با 8 بازیکن به نکا آمده بودند که در نوع خود جالب توجه بود.

* دو دقیقه مانده به پایان این مسابقه و در حالی که شهرداری نکا با نتیجه 3 بر 2 از حریف پیش بود، سرمربی مقاومت کرمان با اضافه کردن یار پنجم فشار مضاعفی را روی دروازه میزبان وارد آورد و به گل تساوی رسید.

* خطای ششم بازیکنان مقاومت کرمان باعث شد تا مظاهر گرمرودی با به ثمر رساندن گل برتری تیمش، سالن سردار شهید طوسی را غرق در شادی کرده و تا مرز انفجار پیش ببرد.

* پس از به ثمر رسیدن گل چهارم شهرداری ، محمد شکری سرپرست خستگی ناپذیر این تیم از فرط خوشحالی اشک شوق می ریخت که 1500 نفر هوادار شهرداری نکاء به تشویق وی پرداختند. در پایان این بازی نیز، یکی از هواداران نکایی وی را روش دوش های خود گرفت و به سمت تماشاگران برد.

گل پنجم شهرداری باز هم با اضافه کردن یار پنجم مقاوت همراه شد و مظاهر گرمرودی توانست در یک توپ ربایی زیبا و با دقت هر چه تمام تر از میانه میدان دروازه حریف را بگشاید.  

*مهدی نعمتی سرمربی شهرداری نکا نیز در پایان این دیدار بشدت مورد تشویق هواداران شهرداری قرار گرفت.

/ 0 نظر / 5 بازدید