تیم افزون پلاست کاشان در خیال انتقام اخلاق را باخت

در ادامه بازیهای لیگ دسته دوم فوتسال کشور ،تیم شهرداری نکا(شهید فغانی)در حالی که سه بازیکن خود را در اختیار نداشت، در خانه حریف مقابل تیم افزون پلاست کاشان قرار گرفت و نتیجه ای بهتر از  4 بر 4 به دست نیاورد.

وقایع نیمه اول:

- در دقیقه 3 بازی تیم افزون پلاست توانست گل اول را وارد  دروازه شهرداری(شهید فغانی)نماید.

- در دقیقه 4 بازی ،تماشاگران تیم میزبان در پی اعلام خطای پنجم سرداور مسابقه بر علیه آنان شروع به فحاشی بازیکنان شهرداری و داوران محترم مسابقه نمودندکه بازی پس از چند دقیقه وقفه و با دخالت نیروی خدوم انتظامی مجددا آغاز گردید.

- در دقیقه 6 ، و در پی خطای بازیکن حریف در محوطه جریمه خودی ،گل اول تیم شهرداری(شهید فغانی) توسط مرتضی ایزد خواه از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

پس از به ثمر رسیدن گل تساوی شهرداری حاکم مطلق بازی بود و توانست با ارائه بازی منطقی و زیبا  تمامی برنامه های حریف را نقش بر آب کند.

- در دقیقه 9 اختلاف ، درگیری و زد و خورد شدیدی بین تماشاگران تیم میزبان بوجود آمد که با دخالت نیروی انتظامی غائله خاتمه پذیرفت

- در دقیقه 10 بازی ،شهرداری توانست توسط  میثم علی بیکی گل دوم را وارد دروازه حریف نماید.

- در دقیقه 11 ،ضربه پنالتی دوم که توسط هادی جعفری(دروازه بان)زده شد توسط دروازه بان حریف مهار گردید.

- در دقایق 19،12،13،14 شهرداری موقعیتهای مسلم گلزنی فراوانی را به دلیل درخشش دروازه بان تیم افزون پلاست کاشان از دست داد.

- در دقیقه 14 بازی کاپیتان با اخلاق تیم افزون پلاست (مسعود حداد)به علت مصدومیت از بازی خارج شد.

- در دقیقه 15 ،شهرداری(شهید فغانی)توانست گل سوم را توط  حمید عبادی وارد دروازه حریف نماید .

- در دقیقه 18 تیم افزون پلاست(بر اثر اشتباه مسلم بازیکن شهرداری به دلیل خطا روی بازیکن حریف،)موفق شد یگل دوم را وارد دروازه شهرداری(شهید فغانی)نماید و اختلاف را به حداقل برساند.

- در این نیمه تیم افزون پلاست هم موقیتهای زیادی به دست آورد که با درخشش هادی جعفری از دست رفت.البته در این نیمه تیم افزون پلاست یک پنالتی از نقطه دوم نیز هدر داد.   

وقایع نیمه دوم :

- در ثانیه های ابتدایی نیمه دوم ،شهرداری نکا گل تساوی را دریافت نمود و حساب کار 3 بر 3 گردید.هر دو تیم حملات زیادی را برای پیشی گرفتن از دیگری بر روی دروازه ها انجام دادند ولی با درخشش هر دو دروازه بان تمامی تلاشها بی نتیجه ماند.تا اینکه شهرداری نکا(شهید فغانی)توانست در دقیقه 33 گل چهارم را  توسط کاپیتان مظاهر گرمرودی وارد دروازه تیم میزبان نماید

- پس از به ثمر رسیدن گل چهارم بازیکنان شهرداری نکا بارها موقعیتهای(سه،دو و تک به تک)زیادی به دست آوردند که باز هم با بی دقتی محض آنان و درخشش دروازه بان تیم میزبان از دست رفت. حتی در دقیقه 35 بازی ، یک گل شهرداری نیز که توسط میثم علی بیکی به ثمر رسید بود در یک تصمیم شک برانگیز توسط داور محترم مسابقه مردود اعلام شد.

- در این نیمه نیز تیم افزون پلاست دو پنالتی از نقطه دوم به دست آورد که هر دو آنها را هدر داد .

- متاسفانه در این نیمه نیز تماشاگران تیم میزبان به هر تصمیم داور اعتراض نموده و حتی بارها آنان را مورد اهانت قرار دادند.

- در پانیه های پایانی مسابقه و بر خلاف بازی شهرداری نکا(شهید فغانی) گل چهارم  را دریافت و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

وقایع پس از مسابقه ! ! ! ! !

- پس از پایان بازی جو سالن متشنج گردید و تماشاگران میزبان که در طول جریان مسابقه مشکلاتی در روند بازی ایجاد کرده بودند وارد زمین بازی شدند و شروع کتک کاری مسئولین،کادر فنی و بازیکنان شهرداری نکا(شهید فغانی)نمودند. اوضاع طوری رغم خورده بود که کنترل ورزشگاه از دست نیروی خدوم نیروی اتظامی خارج گردیده بود حتی با اعزام نیروهای کمکی،تماشاگران همچنان به ارعاب و تهدید ادامه میدادند حتی عده ای نیز در مقابل درب خروجی سالن تجمع کرده بودند.

- در ادامه این حوادث اتوبوس حامل بازیکنان تیم شهرداری نکا(شهید فغانی)که در بیرون ورزشگاه پارک شده بود،با پرتاب اشیاء متفرقه ،آینه بغل و شیشه های آن خرد و بدنه آن آسیب جدی وارد شد. راننده اتوبوس نیز بدلیل جلوگیری از این عمل زشت تماشاگران و در پی نزاع با آنها از ناحیه کتف و کمر آسیب دید.

- یورش تماشاگران و هواداران تیم میزبان در داخل سالن مسابقه به سمت بازیکنان و کادر فنی موجب شد تا سرپرست و سرمربی باشگاه از ناحیه سر و گردن دچار آسیب دیدگی جزئی گردیدند.

- در پی خارج نمودن فیلم بازی توسط فیلمبردار اختصاصی تیم شهرداری نکا دوربین به همراه فیلم بازی توسط عده ای از تماشاگران و با هدایت سازماندهی شدۀ  لیدر تیم میزبان ربوده شد.

 با توجه به شرایط موجود نیروی انتظامی ناگزیر گردید از درب پشتی ورزشگاه و با رعایت کامل مسائل امنیتی تیم شهرداری را به کلانتری 12 هدایت کند.

- تلاش مسئولین و کادر فنی تیم شهرداری همچنین نیروهای زحمتکش کلانتری 12 جهت حل مسائل بوجود آمده با  مسئولین تیم افزون پلاست (یا به دلیل عدم پاسخ گویی و یا به دلیل شانه خالی کردن از پذیرش مسولیت حوادث به وجود آمده )بی نتیجه ماند

- تیم شهرداری به ناچار ، با توجه به مدارک و شواهد موجود در خصوص مسائل بوجود آمده شکوائیه ای تنظیم نمود تا از طریق مراجع ذیصلاح پیگری لازم را به عمل آورد.

- سرانجام ساعت 22:30 شهرداری نکا از کلانتری خارج و راهی مازندران گردید.

/ 0 نظر / 5 بازدید