مصاحبه اختصاصی با مربیان دسته یک پس از هفته سوم

علیرضا افضلی سرمربی تیم فوتسال کاشی نیلو اصفهان در مورد تساوی در خانه رسالت کرمان گفت: بازی بسیار خوبی بود که عملکرد چشم‌گیری داشتیم و مستحق هر سه امتیاز بازی بودیم. در این دیدار توانستیم با دو گل از حریف قدرتمند خود جلو بیفتیم اما در این زمان داور بازی یک پنالتی بسیار مشکوک برای تیم میزبان گرفت و با گل شدن این پنالتی تیم رسالت انگیزه گرفت و توانست در دقایق پایانی بازی را به تساوی بکشاند.

اما جدا از نتیجه کسب شده که حس می کنم به حقمان نرسیدیم، بازی بسیار خوبی انجام دادیم. تیم حریف هم تیم خوبی بود که موقعیت های خوبی هم برابر دروازه ما خلق کرد. با توجه به اینکه برای برد به کرمان رفته بودیم و بازی خوبی هم به نمایش گذاشتیم، از نتیجه بازی راضی نیستم اما با تساوی در بازی همزمان می توان این یک امتیاز را در کرمان ارزشمند قلمداد کرد.

رضا صادقی سرمربی تیم فوتسال آینده گستر ایرانیان اصفهان پس از تساوی با آذرخش بندرعباس گفت: بازی بسیار خوبی در برندرعباس رقم خورد. تماشاگران بسیار زیاد بندرعباسی به زیبا شدن بازی کمک کردند. حدود ۲۰۰۰ تماشاگر به ورزشگاه آمده بودند و کار را برای ما سخت کردند. از ابتدای بازی روی دروازه تیم آذرخش فشار آوردیم و توانستیم موقعیت هایی خلق کنیم که متاسفانه از دست دادیم و روی یک اشتباه گل اول را خوردیم و بازنده به رختکن رفتیم.

در آغاز نیمه دوم هم با یک گل بخودی دومین گل را پذیرفتیم و در حالی که دقیقه ۱۱ نیمه دوم بود به سیستم پاورپلی رو آوردیم و توانستیم نتیجه را جبران کنیم و خودمان و شانسمان را در جدول حفظ کنیم. با توجه به تساوی در بازی دیگر اگر این بازی را می بردیم شانسمان برای صعود خیلی بالا می رفت اما تساوی در خانه حیف در حالی که با دو گل عقب افتاده بودیم هم ارزشمند است . باید از بازیکنان خود تشکر کنم.

عباس روزپیکر سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در مورد تساوی خانگی مقابل آینده گستر ایرانیان گفت: بازی روند خوبی داشت. در هر دو نیمه خوب کار کردیم و در نیمه دوم دو هیچ از حریف جلو بودیم.  تیم حریف از لحاظ بدنی کم آورده بود و میتوانستیم با اختلاف بازی را ببریم. اما اصفهانی ها در  ۱۰ دقیقه مانده به پایان بازی از سیستم پاورپلی استفاده کردند و در این موقعیت ها ما ۵ اشتباه کردیم و ۲ گل خوردیم و انها هم ۵-۶ بار اشتباه کردند ولی ما نتوانستیم گل بزنیم و بازی به تساوی رسید. در همان دقیقه اولی که حریف از سیستم پنج نفره استفاده کرد دو بار توپگیری کردیم که اگر توپهایمان به گل تبدیل می شد و بازی ۳-۰ می شد به احتمال فراوان برنده بازی بودیم.

در یک دقیقه پایانی هم ما از سیستم پنج نفره استفاده کردیم که موقعیت هایی هم ایجاد کردیم اما توپهایمان به گل نرفت و در نهایت بازی با تساوی به پایان رسید. خوشبختانه در دو دیدار اخیر که نتایج خوبی نگرفته ایم نتایج بازی های دیگر به سود ما رقم خورده و هنوز در جدول به صعود امیدواریم. بازی هفته اینده مقابل رسالت می تواند برای هر دو تیم تعیین کننده باشد و ما امیدواریم در دیدارهای آینده این دو بازی را جبران کنیم. در یک سال اخیر تمام دیدارهای خانگی خود را برده بودیم و این اولین باری بود که نتوانستیم برنده بازی باشیم.

محسن حکاک سرمربی تیم فوتسال رسالت کرمان پس از تساوی خانگی در برابر تیم صدرنشین کاشی نیلو گفت: بازی خوبی بود. با توجه به اینکه تا قبل از این بازی در جدول یک امتیازی بودیم و تیم حریف شش امتیازی بود، بازی برای ما حساس تر دنبال می شد و استرس بیشتری داشتیم و حق اشتباه کردن در این دیدار را نداشتیم. تیم کاشی نیلوی اصفهان هم به نسبت دیگر تیم هایی که امسال با انها روبرو شده ایم متفاوت و قابل احترام بود. ضمن اینکه آقایان افضلی ، باغبانباشی و اسدی هر کدام می توانند به تنهایی یک تیم لیگ برتری را اداره کنند.

در این دیدار در نیمه اول بازی یک گل خوردیم و در نیمه دوم هم گل دوم را خوردیم اما خوشبختانه توانستیم با زدن دو گل به بازی برگردیم و حتی به حملات خود برای رسیدن به گل سوم هم ادامه دادیم اما متاسفانه نتوانستیم برنده بازی باشیم. اما خوش شانس بودیم که در دیدار همزمان هم بازی به تساوی رسید و امیدهای ما برای صعود زنده ماند. بازی بعدی ما در برابر آینده گستر ایرانیان به نوعی برای هر دو تیم فینال به حساب می آید و امیدواریم بتوانیم در دور برگشت نتایج قبلی را جبران کنیم.

حکاک در مورد صحنه مشکوک پنالتی در نیمه دوم این دیدار گفت: باید از نوع چینش داوران در مرحله نهایی مسابقات تقدیر کنیم که داوری های کم اشتباهی را در این دور مسابقات شاهد هستیم. در این دیدار آقای جابری هم در بازی حضور داشت و بازی خوبی از کار در آمد. در مورد صحنه پنالتی هم من صادقانه عرض می کنم که صحنه را ندیدم اما از افرادی که دیده بودند پرسیدم گفتند پنالتی صحیح بوده اما خودم هنوز فیلم بازی را هم ندیدم که بتوانم اعلام نظر کنم.

جدول مرحله نهایی لیگ دسته اول

رده

 

بازی

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل

امتیاز

۱

کاشی نیلو اصفهان

۳

۲

۱

۰

۷

۳

۴

۷

۲

آذرخش بندرعباس

۳

۱

۱

۱

۵

۶

۴

۳

رسالت کرمان

۳

۰

۲

۱

۵

۶

۲

۴

آینده گستر ایرانیان اصفهان

۳

۰

۲

۱

۴

۶

۲

 

/ 0 نظر / 44 بازدید