مسئولان باشگاه شهرداری نکا و مهدی نعمتی برای ادامه همکاری با یکدیگر به توافق نر

مسئولان باشگاه  شهرداری نکا و مهدی نعمتی برای ادامه همکاری با یکدیگر به توافق نرسیدند.

در حالی که تیم فوتسال شهرداری نکا در ابتدای فصل جاری لیگ دسته اول فوتسال کشور با هدف صعود به لیگ برتر بسته شده بود، این روزها شرایط مناسبی ندارد و اخبار نگران کننده ای از این مجموعه به گوش می رسد.

آخرین اتفاقی که در این تیم افتاده تغییر در رأس کادر فنی آن بوده که باعث شد تا مهدی نعمتی که از هفته پنجم کار هدایت نکایی ها را بر عهده گرفته بود، از این تیم جدا شود. یکشنبه شب گذشته جلسه ای در این رابطه بین مهدی نعمتی، اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و سرپرست شهرداری نکا برگزار شد که با خروجی مثبتی برای ادامه همکاری دو طرف همراه نبود.

نکته جالب توجه در مورد این اتفاق این است که مسئولان تیم فوتسال شهرداری نکا عنوان می کنند به هیچ عنوان راضی به رفتن نعمتی نبوده اند و این مربی خودش استعفا داده است. از طرفی دیگر مربی صاحب نام ساروی نیز بر این نکته تأکید می کند که او می خواسته به حضورش در شهرداری نکا ادامه دهد اما مسئولان این تیم نخواسته اند.

با این وجود اخبارهای ضد و نقیضی در مورد جابجایی صورت گرفته در تیم بحران زده شهرداری نکا به گوش می رسد .

مسئولان شهرداری نکا قبل از برگزاری جلسه با مهدی نعمتی برای مشخص شدن وضعیت ادامه حضور یا عدم حضور وی روی نیمکت تیم شان، باب مذاکره با حسین شهابی یکی دیگر از مربیان مازندرانی را برای هدایت شهرداری نکا باز کرده و حتی یک جلسه تمرین هم زیر نظر وی برگزار کرده بودند که این موضوع توسط مهدی نعمتی در جلسه مذکور عنوان شد. البته مسئولان تیم نکایی قویاً آن را تکذیب کرده اند.

با همه این احوالات متاسفانه جدایی مهدی نعمتی و دستیارانش از شهرداری نکا قطعی شده و  آیا باید حسین شهابی را که چند روزی است این تیم را تمرین می دهد سرمربی جدید شهرداری نکا دانست ؟؟؟ ! ! !

منبع گزارش : سایت خبری تحلیلی بلاغ

/ 1 نظر / 19 بازدید
حسین

سلام.. اینا همش بازیه ... حسین شهابی مربی تیم نمیشه. آخرش همون احد رو میارن. ببینین کی گفتم. بیچاره میخواستن شهابی رو با نعمتی درگیر کنن