حاصل حملات بیشمار تیم شهرداری نکا ، جز چهار گل نبود

در هفته پنجم لیگ دسته اول فوتسال کشور تیم فوتسال شهرداری نکا به مصاف تیم ایران جهان مشهد رفت و توانست این تیم رابانتیجه 4 بر 1 مغلوب نماید .

تیم فوتسال شهرداری نکا در حالی به مصاف تیم ایران جهان مشهد رفته بود که هر دو تیم برای برون رفت از بحران نیاز مبرم به کسب سه امتیاز این بازی داشتند.

شهرداری در هر دو نیمه بجز در لحضاتی از بازی تیم برتر میدان بود و توانست با بدست آوردن موقعیت های بیشمار،مزد برتری مطلق خویش را با زدن چهار گل در دقایق 2 ،12 (توسط سالار شهناسی33 و 39  توسط مهران خوش برش و علی تسلیمیان به رخ حریف بکشد و یک گل نیز در دقیقه 10 دریافت نماید.

در این دیدار تمامی بازیکنان عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند ولی در این میان نمیشود از عملکرد خیره کننده سالار شهناسی (با زدن دو گل و یک پاس منجر به گل)گذشت .

- حواشی :

- حدود دویست تماشاگر مشتاق برای دیدن این بازی به سالن برگزاری مسابقه آمده بودند و همواره و تا آخرین ثانیه های بازی تیم محبوب خود را مورد حمایت و تشویق قرار دادند.

- در بازی مقابل ایران جهان مشهد بازیکن ارزشمند شهرداری ( منوچهر زاهدی ) به دلیل مصدومیت از روی نیمکت نظاره گر تلاش هم تیمی های خود بود.

- در هفت ثانیه پایانی بازی ، تیم ایران جهان مشهد صاحب یک پنالتی از نقطه دوم (بدلیل خطای ششم)گردید که ضربه نواخته شده توسط سنگربان شهرداری نکا( هادی جعفری )دفع گردید .

در حال حاضر شهرداری نکا با کسب 7 امتیاز در رده پنجم جدول رده بندی گروه شمال قرار دارد و در صورت پیروزی مقابل تیم صدر نشین ( کاشی نیلو اصفهان)می تواند به شرایط مطلوبی دست یابد و فاصله خود را با تیم های بالای جدول کاهش دهد.  

/ 0 نظر / 18 بازدید