فردوسی مشهد محو هنر نمایی بازیکنان شهرداری نکا شد

شهردار نکا پس از هفته ها ناکامی و بازی های نه چندان دلچسب و تماشاگر پسند ،بلاخره توانست با ارائه فوتسال ناب و زیبا تیم بسیار قدرتمند فردوسی مشهد را با اقتدار و با نتیجه 4 بر 1 مغلوب نماید.
در این دیدار گلهای شهرداری نکا را مهران خوش برش(2 گل)،یاسر ابراهیمی ، سالار شهناسی به ثمر رساندند.
تیم فردوسی که از لحاظ فنی محو تاکتیکهای شهرداری نکا شده بود مدام به بهانه های واهی تصمیمات داور را زیر سوال می بردند حتی وقتی اختلاف انها با تیم شهرداری به دو گل رسید، سه بار به قصد اعتراض تاکتیکی،تیمشان را بیرون کشیدند تا از این طریق جریان و جو بازی را به سود خود تغییر دهند!!! ولی این تاکتیک هم نتوانست به داد تیم فردوسی مشهد برسد چراکه آنان محو هنرنمایی بازیکنان شهرداری نکا شده بودند و این امر موجب شد در خاتمه بازنده این بازی لقب بگیرد.
در بازی امروز تمام بازیکنان شهرداری با دوندگی های توامان که داشتند،بسیار عالی ظاهر شدند که موجب شد تماشاگران به وجد آمده حتی بعد از پایان بازی همچنان به تشویق آنان و بازی خوبشان می پرداختند.
/ 5 نظر / 19 بازدید
م

تبريک

اکردی

حال کردیم. ایشالا میمونن بچه ها. عشق است نکا

حمیدرضا

جدا از بازی خوب و بازیخوانی استادانه آقای جعفری باید از تماشاگران که با تشویق جانانه همچون"شلاق بر پیکره تیم حریف "بودند قدردانی کرد این بازی تمام و باید به فکر نفت امیدیه بود

نکا

تیم فقط شهرداری واقعا دست بچه ها درد نکنه گل کاشتند البته نباید از حمایت تماشاگران خون گرم نکایی هم صرف نظر کرد کلا آفرین بر نکا[تماس][شوخی]

محمدرضا نادریان

اینبار تیم به اصل خود سپرده شد و جان تازه در کالبد تیم دمیده شد مربی و بازیکنان 2 بازی آینده از آن شماست چون توانستید در کنار هم به آرامش مطلوب رسیده و با فراغ بال بدون استرس بازی کردن را تجربه کنید این یعنی همان اعتماد بنفس واقعی موفق باشید در لیگ ماندید تبریک بنده را پیشاپیش پذیرا باشید.