مربی پکیج ایساتیس : در مرحله پلی آف لیگ فوتسال کشور بازی نمی کنیم


 مجتبی عسکری ˈافزود: حدود 100 روز از مرحله مقدماتی رقابت های فوتسال لیگ دسته اول باشگاه های کشور گذشته است .

وی خاطرنشان کرد: تیم فوتسال پکیج ایساتیس یزد به همراه تیم های پرسپولیس تهران ٰ فردوسی مشهد و مقاومت البرز به مرحله پلی آف صعود کرده اند .

مربی پکیج یزد گفت: طبق مقررات می بایست مرحله پلی آف بلافاصله به از مرحله مقدماتی این لیگ برگزار شود که متاسفانه انجام این مرحله با تاخیر 100 روزه اعلام شده است .

عسکری اظهار داشت: تیم فوتسال پکیج که از تعدادی بازیکن غیر بومی استفاده می کند بخاطر تاخیر در انجام مرحله پلی آف عملا هیچ تمرینی انجام نداده است .

وی افزود: باشگاه فرهنگی ورزشی پکیج ایساتیس بارها اعتراض خود را در این خصوص بصورت مکتوب و حضوری به مسئولان کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال اعلام کرده است .

مربی پکیج ایساتیس یزد در ادامه بیان کرد: امیدواریم فدراسیون تصمیمی اتخاذ کند تا تیمی مثل پکیج که بدون مشکلی قهرمان گروه خود شده و با آمادگی تمامی مسابقات خود را پشت سر گذاشته است متضرر نشود .

عسکری اظهار داشت: متاسفانه برنامه مسابقات پلی آف در این مدت چند بار اعلام و دوباره کنسل شده که این خود گویای بی برنامگی و موجب ضرر و زیان به تیم ها شده است .

در مرحله پلی آف طبق برنامه اعلام شده باید تیم های پکیج یزد با فردوشی مشهد و پرسپولیس بهزیستی تهران با مقاومت البرز مسابقات خود را بصورت رفت و برگشت برگزار کنند .

/ 0 نظر / 18 بازدید