سرمربی تیم فوتسال شهرداری نکا: بازیکنانم درضربات نهایی بی دقت بودند

ˈمهدی نعمتیˈ شامگاه جمعه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: بدلیل اینکه تیم آتش نشانی با قرار گرفتن در قعر جدول در خطر سقوط قرار دارد برای شکست تیمم دست به بازی انتحاری و هجومی زدند.

وی افزود: کیان پلاست توانست با استفاده از غفلت بازیکنانم گل پیروزی خود را در نیمه دوم بزند و در ادامه بازی با تعداد نفرات بیشتری از اندوخته اش دفاع کرد.

وی با بیان اینکه از موقعیت های خود مقابل نماینده کاشان بخوبی استفاده نکردیم، تصریح کرد: در فوتسال تیمی را برنده معرفی می کنند که از فرصت های ایجاد شده برای گلزنی به بهترین نحو استفاده کند.

سرمربی تیم شهرداری نکا در مورد آینده تیمش گفت: هر چند از نظر امتیاز شرایط خوبی در جدول نداریم اما با یک برد می توانیم از سقوط نکردن در حاشیه امنیت قرار بگیریم.

نعمتی بازی بعدی تیمش را مقابل تیم نیک اندیش اصفهان سخت و دشوار خواند و خاطرنشان کرد: تیم ها در دور برگشت تنها برای جبران امتیازات از دست رفته به میدان می آیند که باعث شده دور برگشت فشار زیادی بر تیم ها وارد شود.

تیم فوتسال شهرداری نکا در هفته سوم دور برگشت و از گروه ˈبˈ عصر روز جمعه مقابل میزبانش آتش نشانی کاشان با نتیجه سه بر دو شکست خورد.

/ 1 نظر / 19 بازدید
محمدرضا نادریان

به جدول که نگاه میکنم میبینم اصلا مشکل مربی نبوده!!!! و با یه حساب سر انگشتی به عملکرد مربیان در 4 بازی مشابه میبینیم باز کفه ترازو بنفع مربی اول سنگین تره چراکه 4 بازی اول بار روانی و فیزیکی مضاعفی رو در پیش داره ولی مربی دوم فارغ از فشار روانی و فیزیک کارشو دنبال کرد و لی به لطف داوری با ارژن در 6 ثانیه پایانی بازی 3 امتیاز کسب کرد که بنظرم اگر عادلانه به عملکرد مریبان بنگریم یک امتیاز معقول تر بنظر میرسه که هیچ توفیری نسبت به مربی اول نداشته بنظر میرسه مشکل مربی نیست بلکه یه بار روانی روی تیم سایه انداخته که مسولین محترم تیم باید دنبال یه روانشناس خبره بگردن تا مشکل تیم و تا دیر نشده حل کنن .