شهرداری نکا در عین شایستگی مغلوب کاشی نیلو اصفهان شد

تیم فوتسال شهرداری نکا عصر امروز دوشنبه 10/9/93 در سالن سردار طوسی نکا در حالی که دو بازیکن خود بنامهای منوچهر زاهدی ،رضا امانی را در اختیار نداشت نتیجه را به تیم قدرتمند کاشی نیلو اصفهان واگذار نمود.

حواشی :

این دیدار در حضور 700 تماشاگر پرشور و متعصب برگزار گردید که تا آخرین لحظه از بازی و با تمام وجود تیم محبوبشان را تشویق نمودند .

تیم شهرداری نکا در نیمه دوم فشار بسیار زیادی را روی دروازه حریف آورد و توانست یکی از گلهای خورده را نیز جبران نماید ،و در حالی که  5:58 از زمان بازی باقی مانده بود،دروازه بان شهرداری نکا دچار مصدومیت گردید و داور مسابقه به ناچار بازی را متوقف ،که ناگهان در هنگام شروع مجدد ،ساعت ورزشگاه عدد 3:55 را در تابلو ثبت نمود که اعتراض شدید کادر فنی و مسئولین تیم شهرداری نکا نسبت به اشتباه وقت نگه دار را در بر داشت و به این دلیل بازی بمدت 17 دقیقه متوقف شد و تلاش در برگرداندن  تصمیم اشتباه وقت نگه دار نتیجه ای در بر نداشت!!!

نیمه اول بازی:

در دقیقه 7 و 13:  شوت سرکش بازیکن شهرداری نکا علی تسلیمیان با اصابت به تیرک راهی اوت شد.

شهرداری نکا در دقایق 8 ،11، 17 و کاشی نیلو در دقایق 11 ، 15 صاحب موقعیت مسلم گلزنی شدند که همگی آنها توسط دروازه بان هر دو تیم دفع گردیدند.

شهرداری در دقایق 12 و 18 دو گل از حریف خود دریافت نمود و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

نیمه دوم :

در دقیقه 21 شوت بازیکن شهرداری سالار شهناسی با اصابت به تیرک دروازه تیم حریف راهی اوت گردید.

 شهرداری نکا در دقایق 22 ،23، 25 ، 29 صاحب موقعیت مسلم گلزنی گردید که باز هم در گشودن دروازه حریف ناکام ماند.

شهرداری نکا در دقیقه 22 بر اثر خطای بازیکن حریف در پشت محوطه جریمه،صاحب یک ضربه آزاد گردید که شوت سرکش علی تسلیمیان در کنج دروازه حریف جای گرفت .  

کاشی نیلو در دقایق 24 ، 30 صاحب موقعیت مسلم گلزنی شد که توسط دروازه بان شهرداری نکا هادی جعفری مهار گردید.

ضربه چیپ مرتضی ایزدخواه در آستانه ورود به دروازه حریف توسط مدافع حریف دفع گردید.

در دقیقه 29 شهرداری نکا صاحب یک پنالتی از نقطه دوم(به دلیل خطای ششم)گردید که ضربه نواخته شده بازیکن شهرداری مهدی ناصری توسط دروازه بان حریف دفع گردید.

در 30 ثانیه پایانی مسابقه تیم کاشی نیلو نیز به دلیل خطای ششم ،صاحب یک پنالتی از نقطه دوم گردید که ضربه زده شده وارد دروازه تیم شهرداری نکا گردید و به لطف داوران محترم مسابقه شهرداری نکا در عین شایستگی با نتیجه را سه بر یک به کاشی نیلو اصفهان واگذار نمود.

/ 0 نظر / 22 بازدید